Budućnost Banovići Kuruluş : 1947 |
Gradski Stadion Branilaca Banovića 10 Banovići Stad Kapasitesi 4600 Kişi Budućnost Banovići Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bosna Hersek - 1st League - FBiH ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 20:30 | MS | Sloboda Tuzla | 3-1 | Budućnost Banovići | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Budućnost Banovići | 3-0 | Vis Kosova | |||
10/03/2024 17:00 | MS | TOŠK Tešanj | 2-0 | Budućnost Banovići | |||
18/11/2023 15:30 | MS | Bratstvo Gračanica | 0-1 | Budućnost Banovići | |||
11/11/2023 15:30 | MS | Budućnost Banovići | 3-1 | Tomislav | |||
05/11/2023 15:30 | MS | Čelik | 2-1 | Budućnost Banovići | |||
28/10/2023 15:30 | MS | Budućnost Banovići | 3-0 | Gornji Rahić | |||
21/10/2023 15:30 | MS | Goražde | 1-1 | Budućnost Banovići | |||
14/10/2023 16:00 | - | Budućnost Banovići | - | Mladost Doboj Kakanj | |||
08/10/2023 16:00 | - | Radnik Hadžići | - | Budućnost Banovići | |||
30/09/2023 16:30 | - | Budućnost Banovići | - | Stupčanica Olovo | |||
24/09/2023 16:30 | - | Zvijezda Gradačac | - | Budućnost Banovići | |||
16/09/2023 17:00 | - | Budućnost Banovići | - | Gradina | |||
09/09/2023 17:30 | - | Budućnost Banovići | - | Rudar Kakanj | |||
02/09/2023 17:30 | - | Jedinstvo Bihać | - | Budućnost Banovići | |||
26/08/2023 18:00 | - | Budućnost Banovići | - | Sloboda Tuzla | |||
19/08/2023 18:00 | - | Vis Kosova | - | Budućnost Banovići | |||
12/08/2023 18:00 | - | Budućnost Banovići | - | TOŠK Tešanj | |||
Bosna Hersek - 1st League - FBiH ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 18:30 | - | Bratstvo Gračanica | - | Budućnost Banovići | |||
27/05/2023 18:30 | - | Budućnost Banovići | - | Rudar Kakanj | |||
24/05/2023 18:30 | - | TOŠK Tešanj | - | Budućnost Banovići | |||
20/05/2023 18:30 | - | Budućnost Banovići | - | Tomislav | |||
14/05/2023 18:00 | - | GOŠK Gabela | - | Budućnost Banovići | |||
06/05/2023 18:00 | - | Budućnost Banovići | - | Goražde | |||
29/04/2023 18:00 | - | Budućnost Banovići | - | Vis Kosova | |||
23/04/2023 18:00 | - | Radnik Hadžići | - | Budućnost Banovići | |||
15/04/2023 17:30 | - | Budućnost Banovići | - | Mladost Doboj Kakanj | |||
08/04/2023 17:30 | - | Radnički Lukavac | - | Budućnost Banovići | |||
01/04/2023 17:00 | - | Budućnost Banovići | - | Jedinstvo Bihać | |||
26/03/2023 16:00 | - | Stupčanica Olovo | - | Budućnost Banovići |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Sloboda Tuzla | 43 |
2 | Stupčanica Olovo | 37 |
3 | Budućnost Banovići | 30 |
4 | Goražde | 29 |
5 | Tomislav | 27 |
6 | Vis Kosova | 27 |
7 | Gornji Rahić | 26 |
8 | Gradina | 26 |
9 | Čelik | 25 |
10 | Bratstvo Gračanica | 22 |
11 | Radnik Hadžići | 21 |
12 | TOŠK Tešanj | 20 |
13 | Jedinstvo Bihać | 19 |
14 | Zvijezda Gradačac | 15 |
15 | Rudar Kakanj | 15 |
16 | Mladost Doboj Kakanj | 14 |