Bylis Kuruluş : 1972 |
Stadiumi Adush Muça Stadiumi Adush Muça Ballsh Stad Kapasitesi 3360 Kişi Bylis Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 16:00 | MS | Burreli | 1-0 | Bylis | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Bylis | 2-0 | Besa Kavajë | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Luzi 2008 | 3-1 | Bylis | |||
03/03/2024 15:30 | MS | Bylis | 2-1 | Tomori Berat | |||
26/02/2024 15:30 | MS | Bylis | 0-0 | AF Elbasani | |||
21/02/2024 15:30 | MS | Kastrioti Krujë | 2-1 | Bylis | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Besa Kavajë | 0-2 | Bylis | |||
10/02/2024 15:30 | MS | Bylis | 3-1 | Apolonia Fier | |||
03/02/2024 15:30 | MS | Lushnja | 0-2 | Bylis | |||
29/01/2024 15:30 | MS | Bylis | 2-0 | Vora | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/01/2024 15:00 | MS | Erzeni Shijak | 2-1 | Bylis | |||
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
21/12/2023 20:00 | MS | AF Elbasani | 2-2 | Bylis | |||
16/12/2023 15:30 | MS | Korabi Peshkopi | 2-1 | Bylis | |||
10/12/2023 15:30 | MS | Bylis | 3-1 | Luzi 2008 | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/12/2023 15:00 | USB | Bylis | 2-2 | Vora | |||
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
02/12/2023 15:30 | MS | Tomori Berat | 0-2 | Bylis | |||
26/11/2023 15:30 | MS | Bylis | 2-0 | Flamurtari | |||
22/11/2023 15:30 | MS | Burreli | 1-2 | Bylis | |||
06/11/2023 15:30 | MS | Bylis | 0-0 | Besa Kavajë | |||
29/10/2023 16:00 | MS | Apolonia Fier | 0-1 | Bylis | |||
22/10/2023 15:00 | MS | Bylis | 1-0 | Lushnja | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/10/2023 14:30 | MS | Bylis | 4-1 | Murlani | |||
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
07/10/2023 15:00 | MS | Vora | 2-3 | Bylis | |||
01/10/2023 15:00 | MS | Bylis | 3-1 | Kastrioti Krujë | |||
28/09/2023 16:00 | MS | Bylis | 1-0 | Korabi Peshkopi | |||
23/09/2023 16:00 | MS | Luzi 2008 | 1-2 | Bylis | |||
17/09/2023 17:00 | MS | Bylis | 1-1 | Tomori Berat | |||
13/09/2023 17:00 | MS | Flamurtari | 0-1 | Bylis | |||
02/09/2023 17:00 | MS | Bylis | 1-0 | Burreli | |||
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) | |||||||
29/05/2023 17:00 | MS | Bylis | 1-2 | Vllaznia Shkodër | |||
25/05/2023 17:00 | MS | Tirana | 2-2 | Bylis | |||
21/05/2023 17:00 | MS | Bylis | 1-1 | FK Kukesi | |||
17/05/2023 16:00 | MS | Erzeni Shijak | 1-2 | Bylis | |||
06/05/2023 15:00 | MS | Egnatia Rrogozhinë | 2-0 | Bylis | |||
29/04/2023 16:00 | MS | Bylis | 0-2 | Laci | |||
23/04/2023 19:00 | MS | Partizani | 2-1 | Bylis | |||
19/04/2023 16:00 | MS | Kastrioti Krujë | 0-2 | Bylis | |||
15/04/2023 16:00 | MS | Bylis | 2-2 | Teuta Durrës | |||
01/04/2023 16:00 | MS | Vllaznia Shkodër | 0-0 | Bylis | |||
18/03/2023 16:00 | MS | Bylis | 1-1 | Tirana | |||
10/03/2023 15:00 | MS | FK Kukesi | 2-0 | Bylis | |||
05/03/2023 15:00 | MS | Bylis | 1-1 | Erzeni Shijak | |||
24/02/2023 15:00 | MS | Bylis | 2-3 | Egnatia Rrogozhinë | |||
18/02/2023 15:00 | MS | Laci | 0-1 | Bylis | |||
13/02/2023 15:00 | MS | Bylis | 0-1 | Partizani | |||
07/02/2023 18:00 | MS | Teuta Durrës | 1-0 | Bylis | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/02/2023 15:00 | MS | Vllaznia Shkodër | 1-1 | Bylis | |||
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2023 15:00 | MS | Bylis | 1-0 | Kastrioti Krujë | |||
25/01/2023 15:00 | MS | Bylis | 1-0 | Vllaznia Shkodër | |||
21/01/2023 18:00 | MS | Tirana | 4-1 | Bylis | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/01/2023 15:00 | MS | Bylis | 0-2 | Vllaznia Shkodër | |||
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2023 15:00 | MS | Bylis | 0-0 | FK Kukesi | |||
22/12/2022 15:00 | MS | Erzeni Shijak | 1-1 | Bylis | |||
16/12/2022 15:00 | MS | Egnatia Rrogozhinë | 0-1 | Bylis | |||
11/12/2022 15:00 | MS | Bylis | 0-1 | Laci | |||
14/11/2022 18:00 | MS | Partizani | 2-1 | Bylis | |||
02/11/2022 15:00 | MS | Bylis | 0-0 | Teuta Durrës | |||
29/10/2022 15:00 | MS | Kastrioti Krujë | 3-0 | Bylis | |||
21/10/2022 18:45 | MS | Vllaznia Shkodër | 2-1 | Bylis | |||
16/10/2022 16:00 | MS | Bylis | 0-1 | Tirana | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/10/2022 15:00 | MS | Bylis | 7-1 | Pogradeci | |||
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) | |||||||
08/10/2022 16:00 | MS | FK Kukesi | 2-0 | Bylis | |||
30/09/2022 16:00 | MS | Bylis | 4-1 | Erzeni Shijak | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/09/2022 16:00 | MS | Pogradeci | 0-3 | Bylis | |||
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/09/2022 16:00 | MS | Bylis | 0-0 | Egnatia Rrogozhinë | |||
11/09/2022 16:00 | MS | Laci | 0-1 | Bylis | |||
04/09/2022 16:00 | MS | Bylis | 0-1 | Partizani | |||
27/08/2022 18:00 | MS | Teuta Durrës | 1-1 | Bylis | |||
21/08/2022 18:00 | MS | Bylis | 2-0 | Kastrioti Krujë | |||
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
07/05/2022 17:00 | MS | Besa Kavajë | 3-2 | Bylis | |||
30/04/2022 16:00 | MS | Bylis | 4-3 | Butrinti Sarandë | |||
23/04/2022 16:00 | MS | Tomori Berat | 0-1 | Bylis | |||
16/04/2022 16:00 | MS | Bylis | 3-0 | Tërbuni Pukë | |||
09/04/2022 16:00 | MS | Maliqi | 0-4 | Bylis | |||
02/04/2022 16:00 | MS | Bylis | 4-0 | Shkumbini Peqin | |||
20/03/2022 16:00 | MS | Apolonia Fier | 3-0 | Bylis | |||
12/03/2022 16:00 | MS | Bylis | 2-1 | Vora | |||
05/03/2022 16:00 | MS | Lushnja | 1-1 | Bylis | |||
26/02/2022 16:00 | MS | Bylis | 1-0 | Burreli | |||
19/02/2022 16:00 | MS | Korabi Peshkopi | 1-0 | Bylis | |||
12/02/2022 15:30 | MS | Bylis | 1-0 | Pogradeci | |||
05/02/2022 15:30 | MS | Turbina Cërrik | 2-1 | Bylis | |||
29/01/2022 15:30 | MS | Bylis | 1-0 | Erzeni Shijak | |||
22/01/2022 15:30 | MS | Bylis | 1-0 | Besëlidhja Lezhë | |||
23/12/2021 15:30 | MS | Bylis | 2-0 | Besa Kavajë | |||
19/12/2021 15:30 | MS | Butrinti Sarandë | 0-0 | Bylis | |||
14/12/2021 15:30 | MS | Bylis | 3-0 | Tomori Berat | |||
04/12/2021 15:30 | MS | Tërbuni Pukë | 0-0 | Bylis | |||
28/11/2021 15:30 | MS | Bylis | 2-1 | Maliqi | |||
24/11/2021 15:30 | MS | Shkumbini Peqin | 2-0 | Bylis | |||
21/11/2021 16:00 | MS | Bylis | 1-0 | Apolonia Fier | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/11/2021 15:30 | PEN | Skenderbeu Korce | 2-2 PS : 4-3 |
Bylis | |||
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
07/11/2021 16:00 | MS | Vora | 0-2 | Bylis | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/11/2021 16:00 | MS | Bylis | 1-1 | Skenderbeu Korce | |||
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
30/10/2021 15:00 | MS | Bylis | 1-0 | Lushnja | |||
23/10/2021 15:00 | MS | Burreli | 0-1 | Bylis | |||
17/10/2021 15:00 | MS | Bylis | 4-0 | Korabi Peshkopi | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/10/2021 14:30 | MS | Bylis | 5-0 | Oriku | |||
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
02/10/2021 15:00 | MS | Pogradeci | 1-2 | Bylis | |||
25/09/2021 17:00 | MS | Bylis | 4-0 | Turbina Cërrik |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | AF Elbasani | 60 |
2 | Bylis | 58 |
3 | Flamurtari | 47 |
4 | Vora | 45 |
5 | Apolonia Fier | 39 |
6 | Korabi Peshkopi | 37 |
7 | Lushnja | 31 |
8 | Burreli | 31 |
9 | Kastrioti Krujë | 27 |
10 | Besa Kavajë | 22 |
11 | Luzi 2008 | 21 |
12 | Tomori Berat | 14 |