Čepin Kuruluş : 0 |
Stadion NK Čepin Ul. Grada Vukovara 43 Čepin Stad Kapasitesi 2500 Kişi Čepin Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:30 | MS | Tomislav Cerna | 3-0 | Čepin | |||
16/03/2024 17:30 | MS | Čepin | 2-0 | Slavonija Požega | |||
09/03/2024 17:30 | MS | Sloga Nova Gradiška | 1-2 | Čepin | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Čepin | 3-1 | Valpovka | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Čepin | 1-0 | Dakovo-Hırvatistan | |||
25/11/2023 15:30 | MS | Čepin | 2-0 | Svačić | |||
18/11/2023 15:30 | MS | Oriolik Oriovac | 0-3 | Čepin | |||
11/11/2023 16:00 | MS | Čepin | 1-0 | Bedem Ivankovo | |||
08/11/2023 15:00 | MS | Kutjevo | 0-3 | Čepin | |||
04/11/2023 16:00 | MS | NAŠK Našice | 0-2 | Čepin | |||
28/10/2023 16:00 | MS | Čepin | 3-2 | Slavija Pleternica | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Borac Kneževi Vinogradi | 2-2 | Čepin | |||
14/10/2023 16:00 | - | Čepin | - | Vuteks-Sloga | |||
08/10/2023 16:00 | - | Graničar Županja | - | Čepin | |||
30/09/2023 17:00 | - | Čepin | - | Tomislav | |||
16/09/2023 17:30 | - | Čepin | - | Tomislav Cerna | |||
09/09/2023 18:00 | - | Slavonija Požega | - | Čepin | |||
03/09/2023 18:00 | - | Čepin | - | Sloga Nova Gradiška | |||
26/08/2023 18:30 | - | Valpovka | - | Čepin | |||
19/08/2023 18:30 | - | Dakovo-Hırvatistan | - | Čepin | |||
Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 19:00 | - | Sloga Nova Gradiška | - | Čepin | |||
27/05/2023 19:00 | - | Čepin | - | Vuteks-Sloga | |||
21/05/2023 18:30 | - | Omladinac Gornja Vrba | - | Čepin | |||
13/05/2023 18:30 | - | Čepin | - | Dakovo-Hırvatistan | |||
06/05/2023 18:30 | - | Čepin | - | Darda | |||
01/05/2023 18:00 | - | Kutjevo | - | Čepin | |||
22/04/2023 18:00 | - | Čepin | - | Slavonija Požega | |||
15/04/2023 18:00 | - | Valpovka | - | Čepin | |||
08/04/2023 17:30 | - | Čepin | - | NAŠK Našice | |||
05/04/2023 20:00 | - | Čepin | - | Graničar Županja |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Čepin | 43 |
2 | Tomislav | 39 |
3 | Dakovo-Hırvatistan | 38 |
4 | Slavonija Požega | 38 |
5 | Svačić | 32 |
6 | Valpovka | 32 |
7 | Bedem Ivankovo | 29 |
8 | NAŠK Našice | 29 |
9 | Borac Kneževi Vinogradi | 29 |
10 | Vuteks-Sloga | 27 |
11 | Oriolik Oriovac | 25 |
12 | Sloga Nova Gradiška | 20 |
13 | Tomislav Cerna | 20 |
14 | Kutjevo | 19 |
15 | Slavija Pleternica | 17 |
16 | Graničar Županja | 16 |