České Budějovice II Kuruluş : 0 |
SCM Složiště v Hluboké cestě 2288, Mladé České Budějovice Stad Kapasitesi 1300 Kişi České Budějovice II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 12:30 | - | České Budějovice II | - | Králův Dvůr | |||
23/03/2024 12:15 | MS | Motorlet Praha | 1-1 | České Budějovice II | |||
16/03/2024 12:30 | MS | České Budějovice II | 0-1 | Admira Praha | |||
10/03/2024 12:15 | MS | Dukla Praha II | 0-1 | České Budějovice II | |||
02/03/2024 12:30 | MS | České Budějovice II | 1-0 | Sokol Hostouň | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | České Budějovice II | 2-1 | Baník Souš | |||
03/02/2024 18:00 | MS | České Budějovice II | 2-4 | Znojmo | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/11/2023 20:30 | MS | Karlovy Vary | 0-0 | České Budějovice II | |||
04/11/2023 12:30 | MS | České Budějovice II | 0-0 | Slavia Praha II | |||
29/10/2023 12:30 | MS | Viktoria Plzeň II | 2-1 | České Budějovice II | |||
21/10/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 3-2 | Jiskra Domažlice | |||
14/10/2023 15:30 | MS | Přeštice | 1-3 | České Budějovice II | |||
07/10/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 5-2 | Táborsko II | |||
01/10/2023 17:00 | MS | Povltava FA | 2-1 | České Budějovice II | |||
23/09/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 4-1 | Písek | |||
16/09/2023 11:15 | MS | Loko Vltavín | 2-5 | České Budějovice II | |||
09/09/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 3-2 | Bohemians 1905 II | |||
02/09/2023 11:30 | MS | Králův Dvůr | 5-0 | České Budějovice II | |||
26/08/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 6-1 | Motorlet Praha | |||
20/08/2023 11:15 | MS | Admira Praha | 2-1 | České Budějovice II | |||
12/08/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 2-3 | Dukla Praha II | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/06/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 3-0 | Králův Dvůr | |||
03/06/2023 11:15 | MS | Motorlet Praha | 7-1 | České Budějovice II | |||
27/05/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 1-0 | Bohemians 1905 II | |||
20/05/2023 19:00 | MS | Karlovy Vary | 2-2 | České Budějovice II | |||
13/05/2023 11:30 | MS | České Budějovice II | 0-2 | Přeštice | |||
06/05/2023 11:15 | MS | Zbuzany | 2-3 | České Budějovice II | |||
30/04/2023 11:30 | MS | Viktoria Plzeň II | 4-1 | České Budějovice II | |||
23/04/2023 18:00 | MS | Povltava FA | 2-0 | České Budějovice II | |||
15/04/2023 11:15 | MS | Loko Vltavín | 2-0 | České Budějovice II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Slavia Praha II | 44 |
2 | Jiskra Domažlice | 40 |
3 | Sokol Hostouň | 37 |
4 | České Budějovice II | 30 |
5 | Povltava FA | 28 |
6 | Admira Praha | 27 |
7 | Viktoria Plzeň II | 26 |
8 | Písek | 26 |
9 | Dukla Praha II | 25 |
10 | Táborsko II | 24 |
11 | Bohemians 1905 II | 22 |
12 | Přeštice | 21 |
13 | Karlovy Vary | 19 |
14 | Motorlet Praha | 17 |
15 | Loko Vltavín | 16 |
16 | Králův Dvůr | 14 |