CF Gandía Kuruluş : 0 |
Estadio Guillermo Olagüe Avenida del sports Gandía Stad Kapasitesi 4800 Kişi CF Gandía Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | DA (45) | Atzeneta | 1-0 | CF Gandía | |||
20/04/2024 18:00 | MS | CF Gandía | 4-0 | Torrellano | |||
14/04/2024 19:00 | MS | Castellonense | 3-3 | CF Gandía | |||
06/04/2024 18:00 | MS | CF Gandía | 1-0 | Patacona | |||
30/03/2024 19:00 | MS | Jove Español | 4-3 | CF Gandía | |||
23/03/2024 19:00 | MS | CF Gandía | 1-0 | Villarreal III | |||
15/03/2024 22:00 | MS | CF Gandía | 0-0 | Soneja | |||
08/03/2024 18:00 | MS | Castellón II | 3-1 | CF Gandía | |||
03/03/2024 18:30 | MS | CF Gandía | 0-0 | Acero | |||
28/02/2024 20:00 | MS | Roda | 1-3 | CF Gandía | |||
17/02/2024 18:30 | MS | CF Gandía | 1-2 | Rayo Ibense | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Silla | 1-2 | CF Gandía | |||
04/02/2024 18:30 | MS | CF Gandía | 0-2 | Ontinyent 1931 | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Elche II | 3-0 | CF Gandía | |||
21/01/2024 14:00 | MS | Utiel | 1-2 | CF Gandía | |||
14/01/2024 19:00 | MS | CF Gandía | 1-1 | Levante II | |||
07/01/2024 19:00 | MS | Burriana | 1-1 | CF Gandía | |||
17/12/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 2-1 | Atzeneta | |||
03/12/2023 13:30 | MS | Torrellano | 1-2 | CF Gandía | |||
26/11/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 3-1 | Castellonense | |||
19/11/2023 13:00 | MS | Patacona | 2-0 | CF Gandía | |||
12/11/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 1-3 | Jove Español | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Villarreal III | 1-1 | CF Gandía | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Soneja | 0-1 | CF Gandía | |||
15/10/2023 19:00 | - | Acero | - | CF Gandía | |||
08/10/2023 19:30 | - | CF Gandía | - | Roda | |||
01/10/2023 12:00 | - | Rayo Ibense | - | CF Gandía | |||
24/09/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 1-1 | Silla | |||
17/09/2023 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 1-0 | CF Gandía | |||
10/09/2023 19:30 | MS | CF Gandía | 0-2 | Elche II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 79 |
2 | Jove Español | 59 |
3 | Ontinyent 1931 | 59 |
4 | Atzeneta | 55 |
5 | Utiel | 45 |
6 | Levante II | 43 |
7 | CF Gandía | 43 |
8 | Villarreal III | 40 |
9 | Roda | 38 |
10 | Castellonense | 38 |
11 | Torrellano | 37 |
12 | Castellón II | 36 |
13 | Soneja | 35 |
14 | Patacona | 33 |
15 | Rayo Ibense | 33 |
16 | Acero | 30 |
17 | Burriana | 29 |
18 | Silla | 22 |