Chayka Kuruluş : 0 |
Tsentralnyi stadion im. Mikhaila Brukvenka vul. Bohdana Khmelnytskoho Makariv Stad Kapasitesi 3100 Kişi Chayka Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/05/2024 14:00 | MS | Chayka | 0-0 | Nyva Vinnytsya | |||
27/04/2024 03:00 | İptal Edildi | VAST | - | Chayka | |||
22/04/2024 14:00 | MS | Chayka | 2-0 | Skala 1911 Stryi | |||
17/04/2024 12:00 | MS | Rukh Vynnyky II | 0-3 | Chayka | |||
12/04/2024 12:30 | MS | Chayka | 1-1 | Kudrivka | |||
07/04/2024 13:00 | MS | Druzhba | 1-1 | Chayka | |||
29/03/2024 14:00 | MS | Chayka | 2-2 | Zvyahel | |||
23/03/2024 03:00 | TBD | Metalurh Zaporizhya II | - | Chayka | |||
23/11/2023 13:15 | MS | Chayka | 1-0 | Real Pharm | |||
18/11/2023 14:00 | MS | UCSA | 2-1 | Chayka | |||
12/11/2023 13:00 | MS | Chayka | 1-3 | Karpaty II | |||
04/11/2023 14:15 | MS | Chayka | 5-0 | Kremin' II | |||
27/10/2023 14:00 | MS | Chayka | 2-0 | Lokomotiv Kyiv | |||
16/10/2023 14:30 | MS | Chayka | 3-0 | Trostianets | |||
11/10/2023 15:00 | MS | Nyva Vinnytsya | 0-1 | Chayka | |||
06/10/2023 12:30 | MS | Chayka | 5-1 | VAST | |||
01/10/2023 12:30 | MS | Skala 1911 Stryi | 2-1 | Chayka | |||
24/09/2023 14:00 | MS | Chayka | 2-1 | Rukh Vynnyky II | |||
18/09/2023 13:30 | MS | Kudrivka | 1-0 | Chayka | |||
13/09/2023 16:00 | MS | Chayka | 1-0 | Druzhba | |||
08/09/2023 15:00 | MS | Zvyahel | 0-1 | Chayka | |||
03/09/2023 15:30 | MS | Chayka | 3-0 | Metalurh Zaporizhya II | |||
26/08/2023 10:00 | MS | Real Pharm | 1-1 | Chayka | |||
19/08/2023 15:45 | MS | Chayka | 1-3 | UCSA | |||
12/08/2023 12:00 | MS | Karpaty II | 0-4 | Chayka | |||
06/08/2023 13:00 | MS | Kremin' II | 0-3 | Chayka | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/08/2023 15:00 | MS | Zvyahel | 5-0 | Chayka | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/07/2023 11:00 | MS | Obolon'-Brovar | 1-1 | Chayka | |||
22/07/2023 03:00 | MS | Obolon'-Brovar | 1-1 | Chayka | |||
03/07/2023 10:30 | MS | Metalist 1925 Kharkiv | 2-0 | Chayka | |||
30/06/2023 03:00 | TBD | Makhachkala | - | Chayka | |||
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/05/2023 14:00 | MS | Zvyahel | 2-2 | Chayka | |||
21/05/2023 14:00 | MS | Chayka | 2-0 | VAST | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Chayka | - | Chernihiv | |||
14/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Karpaty | - | Chayka | |||
07/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Chayka | - | Dinaz Vyshhorod | |||
30/04/2022 17:00 | İptal Edildi | AFSK Kyiv | - | Chayka | |||
23/04/2022 17:00 | Ertelendi | Chayka | - | MSK Dnipro Cherkasy | |||
17/04/2022 17:00 | Ertelendi | Rubikon | - | Chayka | |||
09/04/2022 17:00 | Ertelendi | Munkács | - | Chayka | |||
02/04/2022 17:00 | Ertelendi | LNZ Cherkasy | - | Chayka | |||
26/03/2022 03:00 | Ertelendi | Lyubomyr Stavyshche | - | Chayka | |||
26/11/2021 15:00 | MS | Epitsentr Dunayivtsi | 5-0 | Chayka | |||
20/11/2021 13:30 | MS | Chayka | 0-0 | Livyi Bereh | |||
13/11/2021 14:00 | MS | Nyva Vinnytsya | 2-0 | Chayka | |||
07/11/2021 15:00 | MS | Chayka | 0-5 | Karpaty Halych | |||
30/10/2021 14:30 | MS | Bukovyna | 1-0 | Chayka | |||
23/10/2021 14:00 | MS | Chernihiv | 2-2 | Chayka | |||
16/10/2021 15:00 | MS | Chayka | 0-4 | Karpaty | |||
10/10/2021 15:00 | MS | Dinaz Vyshhorod | 3-0 | Chayka | |||
06/10/2021 15:00 | MS | Chayka | 1-1 | AFSK Kyiv | |||
02/10/2021 15:00 | MS | MSK Dnipro Cherkasy | 1-3 | Chayka | |||
26/09/2021 16:00 | MS | Chayka | 1-1 | Rubikon | |||
12/09/2021 15:00 | MS | Chayka | 3-4 | Munkács | |||
05/09/2021 17:00 | MS | Chayka | 0-4 | LNZ Cherkasy | |||
27/08/2021 17:00 | MS | Chayka | 3-0 | Lyubomyr Stavyshche | |||
23/08/2021 17:00 | MS | Chayka | 1-0 | Epitsentr Dunayivtsi | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/08/2021 17:00 | MS | Chayka | 0-1 | Chernihiv | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2021 18:00 | MS | Livyi Bereh | 4-0 | Chayka | |||
07/08/2021 17:00 | MS | Chayka | 2-2 | Nyva Vinnytsya | |||
31/07/2021 16:00 | MS | Karpaty Halych | 1-0 | Chayka | |||
25/07/2021 18:00 | MS | Chayka | 0-0 | Bukovyna | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/06/2021 17:30 | MS | Chayka | 0-1 | Dinaz Vyshhorod | |||
04/06/2021 17:30 | MS | Chernihiv | 2-0 | Chayka | |||
29/05/2021 17:00 | MS | Chayka | 1-2 | Obolon'-Brovar II | |||
22/05/2021 03:00 | İptal Edildi | Kalush | - | Chayka | |||
15/05/2021 16:00 | MS | Chayka | 2-1 | Volyn Lutsk II | |||
07/05/2021 16:00 | MS | Podillya Khmelnytskyi | 1-0 | Chayka | |||
30/04/2021 16:00 | MS | Chayka | 1-1 | Karpaty | |||
25/04/2021 16:00 | MS | Nyva Vinnytsya | 3-1 | Chayka | |||
20/04/2021 15:00 | MS | Chayka | 1-1 | Epitsentr Dunayivtsi | |||
14/04/2021 17:00 | MS | Uzhhorod | 3-0 | Chayka | |||
09/04/2021 14:00 | MS | Chayka | 1-2 | Rubikon | |||
03/04/2021 13:00 | MS | Bukovyna | 0-0 | Chayka | |||
27/03/2021 18:30 | MS | Chayka | 0-3 | Karpaty Halych | |||
19/03/2021 14:30 | MS | Dinaz Vyshhorod | 2-0 | Chayka | |||
26/11/2020 13:00 | MS | Obolon'-Brovar II | 0-2 | Chayka | |||
21/11/2020 14:00 | MS | Chayka | 2-0 | Chernihiv | |||
07/11/2020 03:00 | TBD | Chayka | - | Kalush | |||
01/11/2020 14:00 | MS | Volyn Lutsk II | 1-4 | Chayka | |||
24/10/2020 12:00 | MS | Chayka | 0-0 | Podillya Khmelnytskyi | |||
18/10/2020 14:00 | MS | Karpaty | 1-1 | Chayka | |||
10/10/2020 14:30 | MS | Chayka | 3-1 | Nyva Vinnytsya | |||
04/10/2020 16:00 | MS | Epitsentr Dunayivtsi | 1-1 | Chayka | |||
27/09/2020 16:00 | MS | Chayka | 1-2 | Uzhhorod | |||
20/09/2020 15:00 | MS | Rubikon | 1-3 | Chayka | |||
12/09/2020 17:00 | MS | Chayka | 0-1 | Bukovyna | |||
06/09/2020 17:00 | MS | Karpaty Halych | 2-2 | Chayka | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/08/2020 17:00 | MS | Chayka | 0-1 | Polessya | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/05/2020 01:00 | Ertelendi | Dinaz Vyshhorod | - | ||||
10/05/2020 03:00 | Ertelendi | - | Veres Rivne | ||||
06/05/2020 03:00 | Ertelendi | Polessya | - | ||||
02/05/2020 03:00 | Ertelendi | - | Nyva Ternopil | ||||
25/04/2020 03:00 | Ertelendi | Obolon'-Brovar II | - | ||||
17/04/2020 03:00 | Ertelendi | - | Uzhhorod | ||||
11/04/2020 03:00 | Ertelendi | Nyva Vinnytsya | - | ||||
04/04/2020 03:00 | Ertelendi | - | Bukovyna | ||||
22/03/2020 03:00 | Ertelendi | Podillya Khmelnytskyi | - | ||||
23/11/2019 14:00 | MS | Polessya | 3-3 | Chayka | |||
16/11/2019 15:00 | MS | Chayka | 3-0 | Bukovyna |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | UCSA | 56 |
2 | Druzhba | 55 |
3 | Zvyahel | 55 |
4 | Chayka | 47 |
5 | Kudrivka | 36 |
6 | Skala 1911 Stryi | 35 |
7 | Karpaty II | 32 |
8 | Nyva Vinnytsya | 30 |
9 | Rukh Vynnyky II | 29 |
10 | Lokomotiv Kyiv | 24 |
11 | Real Pharm | 19 |
12 | Trostianets | 18 |
13 | Kremin' II | 5 |
14 | Metalurh Zaporizhya II | 16 |
15 | VAST | 0 |