Crossing Schaerbeek Kuruluş : 1973 |
Stade Renan Avenue Du Suffrage Universel / Avenue Ernest Renan Schaerbeek Stad Kapasitesi 2500 Kişi Crossing Schaerbeek Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 16:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 6-3 | Jeunesse Tamines | |||
14/04/2024 16:00 | MS | Belœil | 1-2 | Crossing Schaerbeek | |||
07/04/2024 16:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 3-1 | Arquet | |||
23/03/2024 22:00 | MS | Aische | 2-2 | Crossing Schaerbeek | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 5-0 | Couvin-Mariembourg | |||
09/03/2024 22:00 | MS | Wallonne Ciney | 1-1 | Crossing Schaerbeek | |||
21/02/2024 22:30 | MS | Crossing Schaerbeek | 3-1 | Perwez | |||
18/02/2024 17:00 | MS | RAS Monceau | 2-1 | Crossing Schaerbeek | |||
11/02/2024 17:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 2-0 | Jodoigne | |||
04/02/2024 16:30 | MS | Crossing Schaerbeek | 2-1 | Braine | |||
28/01/2024 16:30 | MS | Rapid Symphorinois | 0-3 | Crossing Schaerbeek | |||
14/01/2024 17:00 | MS | Ostiches | 3-0 | Crossing Schaerbeek | |||
17/12/2023 17:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 2-0 | Flénu | |||
09/12/2023 22:00 | - | Onhaye | - | Crossing Schaerbeek | |||
03/12/2023 17:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 3-1 | RAS Monceau | |||
26/11/2023 17:00 | MS | Jodoigne | 0-2 | Crossing Schaerbeek | |||
19/11/2023 17:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 2-2 | Rapid Symphorinois | |||
12/11/2023 17:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 1-1 | Entité Manageoise | |||
04/11/2023 22:00 | - | Perwez | - | Crossing Schaerbeek | |||
29/10/2023 17:00 | MS | Crossing Schaerbeek | 2-0 | Aische | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Jeunesse Tamines | 0-3 | Crossing Schaerbeek | |||
15/10/2023 16:00 | - | Crossing Schaerbeek | - | Ostiches | |||
07/10/2023 21:00 | - | Arquet | - | Crossing Schaerbeek | |||
01/10/2023 16:00 | - | Flénu | - | Crossing Schaerbeek | |||
24/09/2023 16:00 | - | Crossing Schaerbeek | - | Wallonne Ciney | |||
17/09/2023 16:00 | - | Braine | - | Crossing Schaerbeek | |||
13/09/2023 21:00 | - | Crossing Schaerbeek | - | Onhaye | |||
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/09/2023 17:00 | USB | Elene-Grotenberge | 4-3 | Crossing Schaerbeek | |||
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/09/2023 16:00 | - | Couvin-Mariembourg | - | Crossing Schaerbeek | |||
30/08/2023 21:00 | - | Crossing Schaerbeek | - | Belœil |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Onhaye | 71 |
2 | Crossing Schaerbeek | 61 |
3 | Entité Manageoise | 57 |
4 | Ostiches | 57 |
5 | Wallonne Ciney | 50 |
6 | Aische | 40 |
7 | RAS Monceau | 40 |
8 | Perwez | 39 |
9 | Braine | 38 |
10 | Arquet | 37 |
11 | Belœil | 35 |
12 | Jodoigne | 34 |
13 | Flénu | 33 |
14 | Jeunesse Tamines | 32 |
15 | Rapid Symphorinois | 30 |
16 | Couvin-Mariembourg | 0 |