Delvina Kuruluş : 0 |
Fusha Sportive Delvinë Delvinë Stad Kapasitesi 2000 Kişi Delvina Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 16:00 | MS | Butrinti Sarandë | 2-3 | Delvina | |||
07/04/2024 16:00 | MS | Delvina | 1-2 | Pogradeci | |||
31/03/2024 15:00 | MS | Oriku | 4-0 | Delvina | |||
17/03/2024 16:00 | MS | Delvina | 1-0 | Maliqi | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Shkumbini Peqin | 2-0 | Delvina | |||
03/03/2024 15:30 | MS | Delvina | 4-1 | Këlcyra | |||
25/02/2024 15:30 | MS | Turbina Cërrik | 1-1 | Delvina | |||
18/02/2024 15:30 | MS | Delvina | 1-2 | Luftëtari | |||
11/02/2024 15:30 | MS | Devolli | 1-1 | Delvina | |||
10/12/2023 15:30 | MS | Labëria | 4-1 | Delvina | |||
03/12/2023 15:30 | MS | Delvina | 1-3 | Butrinti Sarandë | |||
26/11/2023 15:30 | MS | Pogradeci | 3-0 | Delvina | |||
19/11/2023 15:30 | MS | Delvina | 0-0 | Oriku | |||
06/11/2023 15:30 | MS | Maliqi | 1-1 | Delvina | |||
29/10/2023 16:00 | MS | Delvina | 1-2 | Shkumbini Peqin | |||
22/10/2023 15:00 | MS | Këlcyra | 0-4 | Delvina | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/10/2023 14:30 | - | Skenderbeu Korce | - | Delvina | |||
Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
08/10/2023 15:00 | - | Delvina | - | Turbina Cërrik | |||
01/10/2023 15:00 | - | Luftëtari | - | Delvina | |||
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/09/2023 16:00 | - | Delvina | - | Maliqi | |||
Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/09/2023 16:00 | - | Delvina | - | Devolli | |||
Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/05/2023 17:00 | - | Delvina | - | Shkumbini Peqin | |||
30/04/2023 17:00 | - | Albpetrol Patos | - | Delvina | |||
23/04/2023 16:00 | - | Delvina | - | Memaliaj | |||
16/04/2023 16:00 | - | Butrinti Sarandë | - | Delvina | |||
09/04/2023 16:00 | - | Devolli | - | Delvina | |||
02/04/2023 16:00 | - | Delvina | - | Maliqi | |||
19/03/2023 15:00 | - | AF Elbasani | - | Delvina | |||
11/03/2023 16:00 | - | Delvina | - | Pogradeci | |||
05/03/2023 15:00 | - | Luftëtari | - | Delvina |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Pogradeci | 48 |
2 | Luftëtari | 47 |
3 | Shkumbini Peqin | 42 |
4 | Oriku | 28 |
5 | Labëria | 27 |
6 | Butrinti Sarandë | 24 |
7 | Turbina Cërrik | 20 |
8 | Devolli | 18 |
9 | Delvina | 17 |
10 | Maliqi | 11 |
11 | Këlcyra | 3 |