Dinamo St. Petersburg Kuruluş : 1922 |
Malaya Sportivnaya Arena Petrovskiy ostrov, dom. 2 St. Petersburg Stad Kapasitesi 3018 Kişi Dinamo St. Petersburg Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/05/2024 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-2 | Spartak Moscow 2 | |||
05/05/2024 14:00 | MS | Zenit 2 | 1-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
27/04/2024 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 2-0 | Zvezda St. Petersburg | |||
21/04/2024 14:00 | MS | Rodina Moskva III | 2-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
13/04/2024 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 4-1 | Luki-Energiya | |||
07/04/2024 14:30 | MS | Baltika BFU | 3-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
12/11/2023 13:00 | MS | Dinamo Kirov | 1-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
05/11/2023 14:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 2-3 | Khimik Dzerzhinsk | |||
29/10/2023 14:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-1 | Zvezda St. Petersburg | |||
22/10/2023 14:00 | MS | Dinamo Vologda | 0-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
15/10/2023 14:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-1 | Zorkiy | |||
08/10/2023 16:00 | MS | Baltika BFU | 2-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
01/10/2023 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-2 | Torpedo Vladimir | |||
23/09/2023 15:00 | MS | Luki-Energiya | 0-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
17/09/2023 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Zenit 2 | |||
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/09/2023 18:30 | PEN | Luki-Energiya | 0-0 PS : 5-4 |
Dinamo St. Petersburg | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/09/2023 14:00 | MS | Irkutsk | 2-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
03/09/2023 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Yenisey II | |||
27/08/2023 17:00 | MS | Dinamo Moskva II | 2-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/08/2023 19:00 | PEN | Dinamo St. Petersburg | 2-2 PS : 4-1 |
Zvezda St. Petersburg | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/08/2023 14:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Znamya Truda | |||
13/08/2023 14:00 | MS | Elektron VN | 1-4 | Dinamo St. Petersburg | |||
06/08/2023 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-1 | Tver | |||
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/08/2023 19:00 | MS | Kirovets Voskhozhdenie | 0-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/07/2023 14:00 | MS | Torpedo Moskva II | 2-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
23/07/2023 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Rodina Moskva III | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 14:00 | MS | Khimik Dzerzhinsk | 2-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
27/05/2023 14:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-3 | Dinamo Moskva II | |||
21/05/2023 17:00 | MS | Znamya Truda | 1-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
14/05/2023 14:00 | MS | Torpedo Moskva II | 1-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
07/05/2023 14:00 | MS | Tver | 1-3 | Dinamo St. Petersburg | |||
29/04/2023 14:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-3 | Khimik Dzerzhinsk | |||
23/04/2023 16:00 | MS | Dinamo Moskva II | 2-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
16/04/2023 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 2-1 | Znamya Truda | |||
09/04/2023 14:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Torpedo Moskva II | |||
01/04/2023 14:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Tver | |||
13/11/2022 11:00 | MS | Yenisey II | 2-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
09/11/2022 19:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-1 | Zorkiy | |||
05/11/2022 18:00 | MS | Leningradets | 1-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
27/10/2022 19:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 6-1 | Rodina Moskva III | |||
24/10/2022 15:00 | MS | Baltika BFU | 0-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
19/10/2022 19:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-1 | Zvezda St. Petersburg | |||
14/10/2022 19:00 | MS | Elektron VN | 2-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
09/10/2022 20:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-0 | Luki-Energiya | |||
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
05/10/2022 19:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 2-3 | Alaniya Vladikavkaz | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/10/2022 16:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-1 | Zenit 2 | |||
26/09/2022 14:00 | MS | Yadro St. Petersburg | 2-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
18/09/2022 16:00 | MS | Zorkiy | 3-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/09/2022 19:00 | PEN | Dinamo St. Petersburg | 0-0 PS : 5-4 |
Leningradets | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/09/2022 19:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-2 | Leningradets | |||
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/08/2022 17:30 | PEN | Luki-Energiya | 1-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
28/08/2022 16:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-3 | Baltika BFU | |||
22/08/2022 14:00 | MS | Zvezda St. Petersburg | 1-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
14/08/2022 16:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Elektron VN | |||
10/08/2022 18:00 | MS | Luki-Energiya | 3-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
05/08/2022 18:00 | MS | Zenit 2 | 1-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
31/07/2022 16:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Yadro St. Petersburg | |||
23/07/2022 17:00 | MS | Rodina Moskva III | 0-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
17/07/2022 17:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 2-0 | Yenisey II | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/06/2022 11:00 | MS | Yenisey II | 0-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
03/06/2022 18:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-2 | Murom | |||
27/05/2022 18:00 | MS | Volna Nizhegorodskaya | 2-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
22/05/2022 19:30 | MS | Dinamo St. Petersburg | 3-1 | Dinamo Moskva II | |||
15/05/2022 16:00 | MS | Shinnik Yaroslavl | 1-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
10/05/2022 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-1 | Kazanka | |||
06/05/2022 18:00 | MS | Murom | 3-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
30/04/2022 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 2-4 | Volna Nizhegorodskaya | |||
23/04/2022 17:30 | MS | Dinamo Moskva II | 4-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
15/04/2022 18:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-1 | Shinnik Yaroslavl | |||
09/04/2022 17:00 | MS | Kazanka | 1-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
01/04/2022 15:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-0 | Yenisey II | |||
14/11/2021 03:00 | İptal Edildi | Dinamo St. Petersburg | - | Smolensk | |||
10/11/2021 15:00 | MS | Leningradets | 0-1 | Dinamo St. Petersburg | |||
05/11/2021 14:15 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-2 | Tver | |||
31/10/2021 10:30 | MS | Dinamo St. Petersburg | 2-1 | Chita | |||
25/10/2021 18:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 0-1 | Krasava Odintsovo | |||
19/10/2021 15:00 | MS | Kairat Moskva | 0-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
10/10/2021 20:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 2-2 | Zvezda St. Petersburg | |||
04/10/2021 13:00 | MS | Zenit 2 | 1-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
30/09/2021 16:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 4-0 | Luki-Energiya | |||
26/09/2021 15:00 | MS | Baltika BFU | 1-2 | Dinamo St. Petersburg | |||
18/09/2021 19:00 | MS | Dinamo St. Petersburg | 1-3 | Leningradets | |||
14/09/2021 15:00 | MS | Tver | 0-0 | Dinamo St. Petersburg | |||
10/09/2021 10:30 | MS | Chita | 0-0 | Dinamo St. Petersburg |