Dornbirn Kuruluş : 1913 |
Sparkasse Arena Birkenwiese Höchsterstrasse 78a Dornbirn Stad Kapasitesi 5000 Kişi Dornbirn Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/03/2024 14:00 | MS | Dornbirn | 5-0 | Eschen / Mauren | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 12:30 | MS | Schwarz-Weiß Bregenz | 1-4 | Dornbirn | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Admira Wacker | 1-0 | Dornbirn | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Dornbirn | 0-2 | SV Lafnitz | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Grazer AK | 3-0 | Dornbirn | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Dornbirn | 1-2 | FC Liefering | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/02/2024 16:00 | MS | Lauterach | 0-6 | Dornbirn | |||
03/02/2024 13:00 | MS | Hohenems | 0-2 | Dornbirn | |||
27/01/2024 18:15 | MS | Rheindorf Altach II | 1-2 | Dornbirn | |||
20/01/2024 15:00 | MS | FC WIL 1900 | 4-0 | Dornbirn | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
25/11/2023 16:30 | MS | Dornbirn | 0-2 | Ried | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/11/2023 16:00 | MS | Dornbirn | 1-3 | Avusturya Lustenau | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2023 16:30 | MS | Leoben | 6-0 | Dornbirn | |||
04/11/2023 16:30 | MS | SKN ST. Polten | 2-0 | Dornbirn | |||
27/10/2023 19:10 | MS | Dornbirn | 1-2 | Floridsdorfer AC | |||
21/10/2023 15:30 | MS | SV Kapfenberg | 3-2 | Dornbirn | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/10/2023 16:00 | MS | SCR Altach | 2-1 | Dornbirn | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
07/10/2023 15:30 | MS | Dornbirn | 2-3 | Sturm Graz II | |||
29/09/2023 19:10 | MS | Dornbirn | 1-3 | Stripfing | |||
Avusturya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/09/2023 20:00 | USB | Dornbirn | 2-3 | SKN ST. Polten | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
23/09/2023 15:30 | MS | First Vienna | 0-0 | Dornbirn | |||
15/09/2023 19:10 | MS | Dornbirn | 1-0 | SKU Amstetten | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/09/2023 16:00 | MS | Dornbirn | 1-4 | WSG Wattens | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/09/2023 15:30 | MS | SV Horn | 3-0 | Dornbirn | |||
25/08/2023 21:30 | MS | Dornbirn | 0-5 | Schwarz-Weiß Bregenz | |||
19/08/2023 15:30 | MS | Dornbirn | 1-0 | Admira Wacker | |||
12/08/2023 15:30 | MS | SV Lafnitz | 1-0 | Dornbirn | |||
04/08/2023 19:10 | MS | Dornbirn | 0-1 | Grazer AK | |||
28/07/2023 18:45 | MS | FC Liefering | 0-1 | Dornbirn | |||
Avusturya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/07/2023 17:30 | MS | SVG Reichenau | 0-2 | Dornbirn | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/07/2023 17:00 | MS | Illertissen | 3-0 | Dornbirn | |||
08/07/2023 12:30 | MS | Dornbirn | 0-2 | FC WIL 1900 | |||
01/07/2023 17:00 | MS | FV Ravensburg | 2-2 | Dornbirn | |||
28/06/2023 19:30 | MS | Dornbirn | 0-4 | FC ST. Gallen | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2023 15:30 | MS | Dornbirn | 1-1 | Grazer AK | |||
26/05/2023 20:15 | MS | SV Horn | 0-2 | Dornbirn | |||
19/05/2023 19:10 | MS | Dornbirn | 0-0 | Floridsdorfer AC | |||
13/05/2023 15:30 | MS | Dornbirn | 1-2 | Admira Wacker | |||
06/05/2023 15:30 | MS | SV Kapfenberg | 2-1 | Dornbirn | |||
29/04/2023 15:30 | MS | Dornbirn | 0-3 | SKN ST. Polten | |||
22/04/2023 15:30 | MS | FC BW Linz | 1-0 | Dornbirn | |||
15/04/2023 15:30 | MS | Avusturya Vienna (Am) | 2-3 | Dornbirn | |||
09/04/2023 11:30 | MS | Dornbirn | 0-2 | FC Liefering | |||
01/04/2023 15:30 | MS | First Vienna | 3-2 | Dornbirn | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/03/2023 16:30 | MS | Dornbirn | 2-3 | WSG Wattens | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2023 16:30 | MS | Dornbirn | 2-1 | SV Lafnitz | |||
12/03/2023 14:30 | MS | Sturm Graz II | 0-4 | Dornbirn | |||
04/03/2023 16:30 | MS | Dornbirn | 1-2 | Rapid Wien II | |||
25/02/2023 16:30 | MS | SKU Amstetten | 3-3 | Dornbirn | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/02/2023 16:00 | MS | Imst | 1-3 | Dornbirn | |||
11/02/2023 14:00 | - | Brühl | - | Dornbirn | |||
03/02/2023 16:00 | MS | Avusturya Lustenau | 1-3 | Dornbirn | |||
28/01/2023 16:00 | MS | Schwarz-Weiß Bregenz | 0-3 | Dornbirn | |||
18/01/2023 16:00 | - | Imst | - | Dornbirn | |||
14/01/2023 16:00 | MS | FC Winterthur | 6-0 | Dornbirn | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/12/2022 16:00 | MS | FC Zurich | 2-1 | Dornbirn | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2022 20:10 | MS | Dornbirn | 0-2 | SK Vorwarts Steyr | |||
05/11/2022 16:30 | MS | Grazer AK | 2-0 | Dornbirn | |||
29/10/2022 15:00 | MS | Floridsdorfer AC | 0-3 | Dornbirn | |||
22/10/2022 15:30 | MS | Dornbirn | 3-1 | Sturm Graz II | |||
Avusturya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/10/2022 20:00 | MS | Dornbirn | 1-2 | SAK Klagenfurt | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
15/10/2022 15:30 | MS | Admira Wacker | 1-0 | Dornbirn | |||
07/10/2022 21:30 | MS | Dornbirn | 2-5 | FC BW Linz | |||
30/09/2022 19:10 | MS | Dornbirn | 3-1 | Avusturya Vienna (Am) | |||
18/09/2022 11:30 | MS | FC Liefering | 0-6 | Dornbirn | |||
09/09/2022 19:10 | MS | Dornbirn | 2-1 | SV Kapfenberg | |||
03/09/2022 21:00 | MS | Rapid Wien II | 0-1 | Dornbirn | |||
Avusturya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/08/2022 20:00 | MS | Dornbirn | 3-2 | TSV Hartberg | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/08/2022 15:30 | MS | Dornbirn | 0-0 | First Vienna | |||
20/08/2022 15:30 | MS | SV Lafnitz | 1-1 | Dornbirn | |||
12/08/2022 19:10 | MS | Dornbirn | 0-1 | SV Horn | |||
06/08/2022 15:30 | MS | SK Vorwarts Steyr | 2-1 | Dornbirn | |||
29/07/2022 19:10 | MS | Dornbirn | 1-3 | SKU Amstetten | |||
23/07/2022 18:00 | MS | SKN ST. Polten | 2-0 | Dornbirn | |||
Avusturya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/07/2022 20:00 | MS | Union Vöcklamarkt | 0-5 | Dornbirn | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/07/2022 12:00 | MS | FC Vaduz | 3-1 | Dornbirn | |||
02/07/2022 15:00 | MS | FC WIL 1900 | 1-3 | Dornbirn | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
22/05/2022 18:00 | MS | Wacker Innsbruck | 3-0 | Dornbirn | |||
13/05/2022 19:30 | MS | Dornbirn | 2-3 | SK Vorwarts Steyr | |||
07/05/2022 15:00 | MS | Grazer AK | 2-0 | Dornbirn | |||
30/04/2022 15:30 | MS | Dornbirn | 2-1 | Rapid Wien II | |||
23/04/2022 15:30 | MS | Dornbirn | 1-4 | SV Lafnitz | |||
18/04/2022 15:30 | MS | Avusturya Lustenau | 4-0 | Dornbirn | |||
15/04/2022 19:30 | MS | Dornbirn | 1-4 | FC Liefering | |||
09/04/2022 15:30 | MS | Floridsdorfer AC | 1-0 | Dornbirn | |||
03/04/2022 13:30 | MS | Dornbirn | 3-4 | SKN ST. Polten | |||
19/03/2022 16:30 | MS | SV Kapfenberg | 2-0 | Dornbirn | |||
12/03/2022 16:30 | MS | Dornbirn | 2-1 | SV Horn | |||
05/03/2022 16:30 | MS | Avusturya Vienna (Am) | 1-2 | Dornbirn | |||
26/02/2022 16:30 | MS | Dornbirn | 2-2 | Lask Juniors Linz | |||
19/02/2022 16:30 | MS | SKU Amstetten | 4-0 | Dornbirn | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/01/2022 16:00 | MS | Dornbirn | 4-1 | Telfs | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/11/2021 16:30 | MS | Dornbirn | 2-2 | FC BW Linz | |||
20/11/2021 16:30 | MS | Dornbirn | 1-0 | Wacker Innsbruck | |||
06/11/2021 16:30 | MS | SK Vorwarts Steyr | 4-1 | Dornbirn | |||
30/10/2021 15:30 | MS | Dornbirn | 1-2 | Grazer AK | |||
23/10/2021 15:30 | MS | Rapid Wien II | 1-1 | Dornbirn | |||
16/10/2021 15:30 | MS | SV Lafnitz | 2-0 | Dornbirn | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/10/2021 16:00 | MS | Dornbirn | 0-3 | FC Vaduz | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
01/10/2021 21:25 | MS | Dornbirn | 0-2 | Avusturya Lustenau |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Grazer AK | 48 |
2 | Floridsdorfer AC | 36 |
3 | Leoben | 36 |
4 | Ried | 35 |
5 | SKN ST. Polten | 32 |
6 | Schwarz-Weiß Bregenz | 31 |
7 | SV Horn | 30 |
8 | Admira Wacker | 30 |
9 | First Vienna | 30 |
10 | SV Lafnitz | 29 |
11 | SV Kapfenberg | 25 |
12 | FC Liefering | 24 |
13 | Stripfing | 23 |
14 | Sturm Graz II | 13 |
15 | Dornbirn | 13 |
16 | SKU Amstetten | 10 |