Dunav ot Ruse II Kuruluş : 0 |
Stadion Dunav ul. Chiprovtsi Rousse Stad Kapasitesi 15000 Kişi Dunav ot Ruse II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2024 16:00 | - | Dunav ot Ruse II | - | Kubrat | |||
24/04/2024 17:00 | MS | Lokomotiv Ruse | 1-4 | Dunav ot Ruse II | |||
20/04/2024 16:00 | MS | Septemvri Tervel | 4-1 | Dunav ot Ruse II | |||
13/04/2024 16:00 | MS | Dunav ot Ruse II | 0-4 | Chernolomets 1919 | |||
31/03/2024 16:00 | MS | Dunav ot Ruse II | 0-5 | Fratria | |||
24/03/2024 16:00 | MS | Ustrem Donchevo | 2-2 | Dunav ot Ruse II | |||
15/03/2024 16:00 | MS | Dunav ot Ruse II | 0-3 | Ludogorets III | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Riltsi | 2-2 | Dunav ot Ruse II | |||
03/03/2024 16:30 | MS | Dunav ot Ruse II | 2-2 | Benkovski Isperih | |||
30/11/2023 15:00 | MS | Spartak Varna II | 7-0 | Dunav ot Ruse II | |||
13/11/2023 15:00 | MS | Dunav ot Ruse II | 0-3 | Cherno more II | |||
04/11/2023 15:00 | İptal Edildi | Volov Shumen | - | Dunav ot Ruse II | |||
31/10/2023 15:00 | MS | Dunav ot Ruse II | 2-1 | Svetkavitsa Targovishte | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Dunav ot Ruse II | 1-2 | Dorostol | |||
15/10/2023 16:00 | - | Kubrat | - | Dunav ot Ruse II | |||
08/10/2023 16:00 | - | Dunav ot Ruse II | - | Septemvri Tervel | |||
01/10/2023 16:00 | - | Chernolomets 1919 | - | Dunav ot Ruse II | |||
24/09/2023 17:00 | - | Dunav ot Ruse II | - | Ustrem Donchevo | |||
24/09/2023 17:00 | İptal Edildi | Dunav ot Ruse II | - | Sportist G.Toshevo | |||
20/09/2023 17:00 | - | Ludogorets III | - | Dunav ot Ruse II | |||
16/09/2023 17:00 | - | Fratria | - | Dunav ot Ruse II | |||
26/08/2023 18:00 | - | Dunav ot Ruse II | - | Riltsi | |||
20/08/2023 18:00 | - | Benkovski Isperih | - | Dunav ot Ruse II | |||
12/08/2023 18:00 | - | Dunav ot Ruse II | - | Lokomotiv Ruse | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 18:00 | - | Sportist G.Toshevo | - | Dunav ot Ruse II | |||
28/05/2023 17:00 | - | Dunav ot Ruse II | - | Spartak Varna II | |||
21/05/2023 17:00 | - | Chernolomets 1919 | - | Dunav ot Ruse II | |||
14/05/2023 17:00 | - | Dunav ot Ruse II | - | Volov Shumen | |||
07/05/2023 17:00 | - | Botev Novi Pazar | - | Dunav ot Ruse II | |||
22/04/2023 17:00 | - | Dunav ot Ruse II | - | Dorostol |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Ludogorets III | 48 |
2 | Fratria | 45 |
3 | Chernolomets 1919 | 44 |
4 | Septemvri Tervel | 43 |
5 | Cherno more II | 41 |
6 | Spartak Varna II | 41 |
7 | Benkovski Isperih | 32 |
8 | Dorostol | 28 |
9 | Riltsi | 27 |
10 | Ustrem Donchevo | 22 |
11 | Dunav ot Ruse II | 13 |
12 | Svetkavitsa Targovishte | 13 |
13 | Lokomotiv Ruse | 8 |
14 | Kubrat | 3 |
15 | Volov Shumen | 0 |
16 | Sportist G.Toshevo | 0 |