Eintracht Norderstedt Kuruluş : 2003 |
Edmund-Plambeck-Stadion Ochsenzoller Str. 58 Norderstedt Stad Kapasitesi 5068 Kişi Eintracht Norderstedt Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 21:30 | - | Spelle-Venhaus | - | Eintracht Norderstedt | |||
24/03/2024 16:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 1-0 | Eimsbütteler TV | |||
20/03/2024 21:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 1-1 | Weiche Flensburg | |||
16/03/2024 18:00 | MS | SSV Jeddeloh | 0-2 | Eintracht Norderstedt | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 1-3 | Hannover 96 II | |||
06/03/2024 21:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 0-3 | Hamburger SV II | |||
03/03/2024 16:00 | MS | VfB Oldenburg | 5-0 | Eintracht Norderstedt | |||
25/02/2024 16:00 | Ertelendi | Eintracht Norderstedt | - | Bremer Sv | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Holstein Kiel II | 4-0 | Eintracht Norderstedt | |||
11/02/2024 16:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 0-1 | SV Drochtersen/assel | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:30 | MS | Eintracht Norderstedt | 1-2 | Preußen Münster II | |||
20/01/2024 15:00 | İptal Edildi | Eintracht Norderstedt | - | Heeslinger SC | |||
16/01/2024 21:15 | MS | Eintracht Norderstedt | 2-1 | Tus Dassendorf | |||
13/01/2024 17:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 5-0 | Ahlerstedt / Ottendorf | |||
Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
17/12/2023 16:00 | MS | Teutonia Ottensen | 3-1 | Eintracht Norderstedt | |||
11/11/2023 17:00 | MS | SV Meppen | 4-2 | Eintracht Norderstedt | |||
05/11/2023 16:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 1-1 | Havelse | |||
28/10/2023 16:00 | MS | Kilia Kiel | 1-3 | Eintracht Norderstedt | |||
22/10/2023 15:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 0-2 | Phönix Lübeck | |||
14/10/2023 14:00 | MS | BW Lohne | 2-1 | Eintracht Norderstedt | |||
08/10/2023 15:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 3-2 | St. Pauli II | |||
01/10/2023 14:00 | MS | Eimsbütteler TV | 5-0 | Eintracht Norderstedt | |||
24/09/2023 15:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 2-2 | SSV Jeddeloh | |||
16/09/2023 14:00 | MS | Hannover 96 II | 2-1 | Eintracht Norderstedt | |||
10/09/2023 16:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 5-0 | VfB Oldenburg | |||
06/09/2023 20:30 | MS | Eintracht Norderstedt | 3-1 | Teutonia Ottensen | |||
03/09/2023 16:00 | MS | Bremer Sv | 6-5 | Eintracht Norderstedt | |||
27/08/2023 15:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 2-4 | Holstein Kiel II | |||
19/08/2023 18:00 | MS | SV Drochtersen/assel | 1-3 | Eintracht Norderstedt | |||
06/08/2023 15:00 | MS | Eintracht Norderstedt | 2-0 | Spelle-Venhaus |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Hannover 96 II | 57 |
2 | Phönix Lübeck | 49 |
3 | SV Meppen | 49 |
4 | Holstein Kiel II | 48 |
5 | SV Drochtersen/assel | 45 |
6 | VfB Oldenburg | 40 |
7 | Teutonia Ottensen | 39 |
8 | St. Pauli II | 38 |
9 | Hamburger SV II | 35 |
10 | BW Lohne | 34 |
11 | Havelse | 33 |
12 | Eintracht Norderstedt | 30 |
13 | Weiche Flensburg | 26 |
14 | SSV Jeddeloh | 26 |
15 | Bremer Sv | 24 |
16 | Eimsbütteler TV | 15 |
17 | Kilia Kiel | 14 |
18 | Spelle-Venhaus | 11 |