Excursionistas Kuruluş : 1910 |
Estadio de Excursionistas Avenida La Pampa 1376 y Miñones, Bajo Belgrano Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires Stad Kapasitesi 6900 Kişi Excursionistas Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arjantin - Primera B Metropolitana ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 03:10 | MS | Excursionistas | 3-1 | Deportivo Merlo | |||
21/04/2024 21:30 | MS | Sacachispas | 0-3 | Excursionistas | |||
13/04/2024 21:30 | MS | Excursionistas | 2-2 | Villa Dalmine | |||
06/04/2024 21:30 | MS | Excursionistas | 2-1 | Acassuso | |||
30/03/2024 22:40 | MS | San Martín Burzaco | 1-1 | Excursionistas | |||
23/03/2024 21:30 | MS | Excursionistas | 1-1 | UAI Urquiza | |||
16/03/2024 21:35 | MS | Colegiales | 2-1 | Excursionistas | |||
09/03/2024 02:00 | MS | Excursionistas | 2-1 | Dock Sud | |||
02/03/2024 23:00 | MS | Flandria | 1-0 | Excursionistas | |||
24/02/2024 23:00 | MS | Excursionistas | 1-0 | Villa San Carlos | |||
20/02/2024 23:00 | MS | Sportivo Italiano | 0-3 | Excursionistas | |||
17/02/2024 23:00 | MS | Excursionistas | 0-0 | Argentino de Merlo | |||
13/02/2024 23:00 | MS | Liniers | 0-1 | Excursionistas | |||
Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/02/2024 03:45 | MS | River Plate | 3-0 | Excursionistas | |||
Arjantin - Primera B Metropolitana ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 02:00 | MS | Excursionistas | 1-2 | Comunicaciones | |||
Arjantin - Primera C ( Lig Maçı ) | |||||||
14/10/2023 21:00 | MS | Excursionistas | 1-0 | San Martín Burzaco | |||
10/10/2023 21:00 | MS | Central Cordoba | 0-2 | Excursionistas | |||
30/09/2023 02:30 | MS | Excursionistas | 2-0 | JJ Urquiza | |||
24/09/2023 20:00 | MS | General Lamadrid | 3-0 | Excursionistas | |||
16/09/2023 21:30 | MS | Excursionistas | 4-0 | San Martín Burzaco | |||
04/09/2023 21:30 | MS | Deportivo Laferrere | 1-1 | Excursionistas | |||
29/08/2023 02:00 | MS | Excursionistas | 3-0 | Victoriano Arenas | |||
21/08/2023 21:30 | MS | Leandro N. Alem | 0-0 | Excursionistas | |||
05/08/2023 21:30 | MS | Excursionistas | 4-2 | Atletico Atlas | |||
31/07/2023 21:30 | MS | Yupanqui | 0-1 | Excursionistas | |||
Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/07/2023 00:00 | MS | Excursionistas | 1-4 | Almagro | |||
Arjantin - Primera C ( Lig Maçı ) | |||||||
23/07/2023 21:30 | MS | Excursionistas | 2-1 | Puerto Nuevo | |||
20/07/2023 02:00 | MS | Midland | 0-0 | Excursionistas | |||
15/07/2023 02:00 | MS | Excursionistas | 1-0 | Claypole | |||
09/07/2023 21:30 | MS | Deportivo Español | 2-1 | Excursionistas | |||
05/07/2023 02:00 | MS | Excursionistas | 1-1 | Sportivo Italiano | |||
26/06/2023 21:30 | MS | Berazategui | 2-1 | Excursionistas | |||
17/06/2023 02:00 | MS | Excursionistas | 1-0 | Lujan | |||
10/06/2023 21:30 | MS | Real Pilar | 2-3 | Excursionistas | |||
06/06/2023 02:00 | MS | Excursionistas | 3-0 | Liniers | |||
27/05/2023 21:30 | MS | Excursionistas | 2-0 | Central Cordoba | |||
21/05/2023 21:30 | MS | JJ Urquiza | 1-1 | Excursionistas | |||
13/05/2023 02:30 | MS | Excursionistas | 5-1 | General Lamadrid | |||
07/05/2023 21:30 | MS | San Martín Burzaco | 1-1 | Excursionistas | |||
25/04/2023 21:30 | MS | Excursionistas | 0-0 | Deportivo Laferrere | |||
15/04/2023 21:30 | MS | Victoriano Arenas | 1-1 | Excursionistas | |||
08/04/2023 21:30 | MS | Excursionistas | 2-0 | Leandro N. Alem | |||
02/04/2023 21:30 | MS | Atletico Atlas | 1-1 | Excursionistas | |||
25/03/2023 21:30 | MS | Excursionistas | 3-1 | Yupanqui | |||
19/03/2023 21:30 | MS | Puerto Nuevo | 0-1 | Excursionistas | |||
16/03/2023 02:00 | MS | Excursionistas | 1-4 | Midland | |||
10/03/2023 23:00 | MS | Claypole | 1-0 | Excursionistas | |||
04/03/2023 02:00 | MS | Excursionistas | 1-0 | Deportivo Español | |||
26/02/2023 23:00 | MS | Sportivo Italiano | 0-0 | Excursionistas | |||
Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/02/2023 23:00 | PEN | Gimnasia L.P. | 1-1 PS : 5-6 |
Excursionistas | |||
Arjantin - Primera C ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2023 23:00 | MS | Excursionistas | 0-3 | Berazategui | |||
13/02/2023 23:00 | MS | Lujan | 0-1 | Excursionistas | |||
07/02/2023 02:30 | MS | Excursionistas | 1-2 | Real Pilar | |||
28/01/2023 23:00 | MS | Liniers | 2-1 | Excursionistas | |||
Arjantin - Primera C ( Lig Maçı ) | |||||||
22/10/2022 02:00 | MS | Excursionistas | 1-2 | Deportivo Laferrere | |||
15/10/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 3-0 | Leandro N. Alem | |||
09/10/2022 21:30 | MS | El Porvenir | 0-0 | Excursionistas | |||
01/10/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 1-0 | San Martín Burzaco | |||
24/09/2022 21:30 | MS | Real Pilar | 3-1 | Excursionistas | |||
18/09/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 2-0 | General Lamadrid | |||
14/09/2022 21:00 | MS | Berazategui | 2-0 | Excursionistas | |||
10/09/2022 01:30 | MS | Excursionistas | 1-1 | Argentino de Merlo | |||
05/09/2022 21:30 | MS | Puerto Nuevo | 2-4 | Excursionistas | |||
27/08/2022 02:00 | MS | Excursionistas | 0-1 | Deportivo Laferrere | |||
21/08/2022 21:30 | MS | Lujan | 1-1 | Excursionistas | |||
15/08/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 2-1 | Victoriano Arenas | |||
07/08/2022 21:30 | MS | Claypole | 0-3 | Excursionistas | |||
30/07/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 1-2 | Atletico Atlas | |||
16/07/2022 21:30 | MS | Liniers | 0-2 | Excursionistas | |||
09/07/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 1-0 | Midland | |||
04/07/2022 21:30 | MS | Deportivo Español | 2-2 | Excursionistas | |||
26/06/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 2-1 | Central Cordoba | |||
20/06/2022 21:30 | MS | Sportivo Italiano | 2-0 | Excursionistas | |||
12/06/2022 21:30 | MS | Leandro N. Alem | 0-0 | Excursionistas | |||
06/06/2022 01:00 | MS | Excursionistas | 0-0 | El Porvenir | |||
29/05/2022 21:30 | MS | San Martín Burzaco | 2-4 | Excursionistas | |||
22/05/2022 20:00 | MS | Excursionistas | 2-0 | Real Pilar | |||
14/05/2022 21:30 | MS | General Lamadrid | 2-2 | Excursionistas | |||
11/05/2022 01:00 | MS | Excursionistas | 5-0 | Berazategui | |||
06/05/2022 21:30 | MS | Argentino de Merlo | 1-0 | Excursionistas | |||
03/05/2022 01:00 | MS | Excursionistas | 2-0 | Puerto Nuevo | |||
24/04/2022 21:30 | MS | Deportivo Laferrere | 0-0 | Excursionistas | |||
17/04/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 2-2 | Lujan | |||
10/04/2022 21:30 | MS | Victoriano Arenas | 0-1 | Excursionistas | |||
04/04/2022 21:30 | MS | Excursionistas | 2-0 | Claypole | |||
27/03/2022 21:30 | MS | Atletico Atlas | 1-2 | Excursionistas | |||
12/03/2022 23:00 | MS | Excursionistas | 1-1 | Liniers | |||
07/03/2022 01:00 | MS | Midland | 4-0 | Excursionistas | |||
28/02/2022 23:00 | MS | Excursionistas | 1-0 | Deportivo Español | |||
19/02/2022 23:00 | MS | Central Cordoba | 0-0 | Excursionistas | |||
12/02/2022 23:00 | MS | Excursionistas | 1-1 | Sportivo Italiano | |||
Arjantin - Primera C ( Lig Maçı ) | |||||||
20/11/2021 23:00 | MS | Ituzaingó | 1-0 | Excursionistas | |||
12/11/2021 21:00 | MS | Excursionistas | 3-1 | General Lamadrid | |||
06/11/2021 21:00 | MS | Real Pilar | 2-1 | Excursionistas | |||
30/10/2021 21:00 | MS | Excursionistas | 4-1 | Claypole | |||
24/10/2021 02:00 | MS | Deportivo Laferrere | 2-0 | Excursionistas | |||
18/10/2021 23:00 | MS | Excursionistas | 0-0 | Dock Sud | |||
14/10/2021 02:30 | MS | Ituzaingó | 1-1 | Excursionistas | |||
08/10/2021 21:00 | MS | Excursionistas | 2-2 | Argentino de Merlo | |||
04/10/2021 21:00 | MS | Leandro N. Alem | 1-1 | Excursionistas |