Fluminense PI Kuruluş : 1938 |
Estádio Governador Alberto Tavares Silva Avenida Industrial Gil Martins Teresina, Piauí Stad Kapasitesi 52216 Kişi Fluminense PI Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
12/05/2024 22:00 | MS | Fluminense PI | 1-0 | Tocantinópolis | |||
07/05/2024 02:00 | MS | Águia de Marabá | 1-1 | Fluminense PI | |||
28/04/2024 22:00 | MS | Fluminense PI | 1-2 | Maranhão | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/03/2024 22:00 | MS | Fluminense PI | 0-3 | Fortaleza EC | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
29/02/2024 22:00 | MS | Altos | 2-1 | Fluminense PI | |||
25/02/2024 22:00 | MS | Fluminense PI | 0-3 | Altos | |||
18/02/2024 22:00 | MS | Oeirense | 1-1 | Fluminense PI | |||
09/02/2024 01:00 | MS | Fluminense PI | 4-0 | Corí-Sabbá | |||
03/02/2024 23:30 | MS | Fluminense PI | 1-1 | Parnahyba | |||
28/01/2024 22:00 | MS | Fluminense PI | 0-1 | Oeirense | |||
21/01/2024 21:45 | MS | Corí-Sabbá | 1-2 | Fluminense PI | |||
14/01/2024 22:00 | MS | Parnahyba | 1-0 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
22/07/2023 21:00 | MS | Fluminense PI | 0-2 | Ferroviario | |||
16/07/2023 22:00 | MS | Caucaia | 3-1 | Fluminense PI | |||
09/07/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 1-3 | Parnahyba | |||
01/07/2023 21:00 | MS | Cordino | 2-0 | Fluminense PI | |||
28/06/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 1-1 | Maranhão | |||
17/06/2023 22:00 | MS | Tocantinópolis | 1-1 | Fluminense PI | |||
14/06/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 0-3 | Uniclinic Atletico Clube | |||
10/06/2023 21:00 | MS | Uniclinic Atletico Clube | 1-1 | Fluminense PI | |||
07/06/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 1-0 | Tocantinópolis | |||
03/06/2023 22:00 | MS | Maranhão | 2-0 | Fluminense PI | |||
28/05/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 0-0 | Cordino | |||
21/05/2023 23:00 | MS | Parnahyba | 2-1 | Fluminense PI | |||
14/05/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 2-2 | Caucaia | |||
07/05/2023 23:00 | MS | Ferroviario | 2-0 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
15/04/2023 22:00 | MS | River AC | 1-0 | Fluminense PI | |||
09/04/2023 21:45 | MS | Fluminense PI | 1-0 | River AC | |||
01/04/2023 21:45 | MS | Fluminense PI | 2-1 | Altos | |||
30/03/2023 01:30 | MS | Altos | 1-0 | Fluminense PI | |||
25/03/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 1-0 | 4 de Julho | |||
Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/03/2023 03:30 | MS | ABC | 3-0 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2023 21:45 | MS | Altos | 0-0 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/03/2023 03:30 | MS | Fluminense PI | 1-1 | Bahia | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
12/03/2023 21:45 | MS | Fluminense PI | 0-1 | River AC | |||
11/03/2023 22:00 | İptal Edildi | Ferroviário PI | - | Fluminense PI | |||
08/03/2023 21:45 | MS | Fluminense PI | 0-0 | Parnahyba | |||
Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı ) | |||||||
05/03/2023 22:00 | MS | Sergipe | 3-1 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/03/2023 03:30 | MS | Fluminense PI | 0-4 | Ponte Preta | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2023 21:45 | MS | Corí-Sabbá | 1-2 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/02/2023 03:30 | MS | Fluminense PI | 2-5 | Ceara | |||
18/02/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 1-2 | Campinense | |||
16/02/2023 03:30 | MS | Nautico Recife | 2-0 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
12/02/2023 21:45 | MS | Fluminense PI | 3-0 | Comercial PI | |||
Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/02/2023 02:00 | MS | Santa Cruz | 2-2 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2023 21:45 | MS | 4 de Julho | 1-3 | Fluminense PI | |||
02/02/2023 01:00 | MS | Fluminense PI | 2-1 | Altos | |||
28/01/2023 21:45 | MS | River AC | 2-2 | Fluminense PI | |||
25/01/2023 03:00 | İptal Edildi | Fluminense PI | - | Ferroviário PI | |||
Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı ) | |||||||
21/01/2023 21:30 | MS | Fluminense PI | 0-0 | CSA | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2023 02:00 | MS | Parnahyba | 2-2 | Fluminense PI | |||
14/01/2023 21:45 | MS | Fluminense PI | 2-1 | Corí-Sabbá | |||
07/01/2023 21:45 | MS | Comercial PI | 0-1 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
17/07/2022 21:00 | MS | Fluminense PI | 1-2 | Juventude MA | |||
09/07/2022 22:00 | MS | Tocantinópolis | 2-1 | Fluminense PI | |||
02/07/2022 22:00 | MS | Fluminense PI | 3-1 | Castanhal | |||
26/06/2022 22:00 | MS | Fluminense PI | 0-0 | Tuna Luso | |||
18/06/2022 22:00 | MS | 4 de Julho | 1-2 | Fluminense PI | |||
11/06/2022 22:00 | MS | Fluminense PI | 2-3 | Moto Club | |||
04/06/2022 02:00 | MS | Pacajus | 0-0 | Fluminense PI | |||
28/05/2022 22:00 | MS | Fluminense PI | 1-2 | Pacajus | |||
22/05/2022 23:00 | MS | Moto Club | 3-2 | Fluminense PI | |||
15/05/2022 22:00 | MS | Fluminense PI | 0-0 | 4 de Julho | |||
07/05/2022 21:00 | MS | Tuna Luso | 1-1 | Fluminense PI | |||
03/05/2022 21:00 | MS | Castanhal | 2-2 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
30/04/2022 23:30 | MS | Fluminense PI | 0-1 | Parnahyba | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
24/04/2022 22:00 | MS | Fluminense PI | 4-0 | Tocantinópolis | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2022 23:00 | MS | Parnahyba | 0-1 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
17/04/2022 21:30 | MS | Juventude MA | 2-4 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
12/04/2022 21:45 | MS | Fluminense PI | 1-0 | 4 de Julho | |||
09/04/2022 21:45 | MS | 4 de Julho | 1-1 | Fluminense PI | |||
03/04/2022 22:00 | MS | Fluminense PI | 2-1 | Oeirense | |||
01/04/2022 00:00 | MS | Altos | 0-0 | Fluminense PI | |||
20/03/2022 22:00 | MS | Fluminense PI | 0-1 | River AC | |||
17/03/2022 01:00 | MS | 4 de Julho | 1-1 | Fluminense PI | |||
12/03/2022 23:45 | MS | Fluminense PI | 0-1 | Altos | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/03/2022 03:30 | MS | Fluminense PI | 1-1 | Santos | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2022 00:00 | MS | Fluminense PI | 1-0 | Corí-Sabbá | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/02/2022 21:30 | MS | Fluminense PI | 2-0 | Oeste | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
20/02/2022 15:00 | MS | Flamengo PI | 0-4 | Fluminense PI | |||
16/02/2022 00:00 | MS | Fluminense PI | 5-0 | Parnahyba | |||
12/02/2022 22:00 | MS | River AC | 3-5 | Fluminense PI | |||
09/02/2022 22:00 | MS | Oeirense | 2-3 | Fluminense PI | |||
28/01/2022 02:00 | MS | Fluminense PI | 1-1 | 4 de Julho | |||
23/01/2022 23:00 | MS | Corí-Sabbá | 0-2 | Fluminense PI | |||
19/01/2022 03:30 | MS | Fluminense PI | 4-0 | Flamengo PI | |||
15/01/2022 22:00 | MS | Parnahyba | 0-3 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/10/2021 02:00 | MS | Imperatriz | 1-1 | Fluminense PI | |||
Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı ) | |||||||
22/05/2021 22:00 | MS | Altos | 0-3 | Fluminense PI | |||
20/05/2021 02:00 | MS | Fluminense PI | 1-2 | Altos | |||
16/05/2021 15:00 | MS | Fluminense PI | 0-1 | Tiradentes PI | |||
13/05/2021 21:45 | MS | Flamengo PI | 0-4 | Fluminense PI | |||
09/05/2021 15:00 | MS | Fluminense PI | 2-1 | Picos | |||
05/05/2021 21:45 | MS | Altos | 2-0 | Fluminense PI | |||
01/05/2021 21:45 | MS | River AC | 1-2 | Fluminense PI | |||
24/04/2021 21:45 | MS | Fluminense PI | 4-0 | Parnahyba | |||
18/04/2021 15:00 | MS | Fluminense PI | 0-0 | 4 de Julho | |||
11/04/2021 15:00 | MS | Tiradentes PI | 1-2 | Fluminense PI | |||
03/04/2021 23:45 | MS | Fluminense PI | 1-1 | Flamengo PI | |||
24/03/2021 21:45 | MS | Picos | 2-3 | Fluminense PI |