Geel Kuruluş : 2008 |
De Leunen Rauwelkoven 43 Geel Stad Kapasitesi 10524 Kişi Geel Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 22:00 | MS | Geel | 1-1 | Diest | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Zepperen-Brustem | 1-3 | Geel | |||
09/03/2024 22:00 | MS | Geel | 1-1 | Betekom | |||
02/03/2024 22:00 | MS | Geel | 2-2 | Witgoor Sport | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Nijlen | 1-1 | Geel | |||
17/02/2024 22:00 | - | Geel | - | Schoonbeek-Beverst | |||
10/02/2024 22:00 | - | Geel | - | Turnhout | |||
03/02/2024 22:00 | MS | Geel | 0-0 | Beerschot VA II | |||
28/01/2024 17:00 | MS | Eendracht Termien | 3-0 | Geel | |||
13/01/2024 22:00 | MS | Esperanza Pelt | 0-2 | Geel | |||
16/12/2023 22:00 | - | Geel | - | Sint-Lenaarts | |||
09/12/2023 21:30 | - | Witgoor Sport | - | Geel | |||
02/12/2023 22:00 | MS | Geel | 2-1 | Zepperen-Brustem | |||
25/11/2023 22:00 | MS | Betekom | 1-3 | Geel | |||
18/11/2023 22:00 | MS | Geel | 0-1 | Zwarte Leeuw | |||
11/11/2023 22:00 | MS | Geel | 0-3 | Eendracht Termien | |||
05/11/2023 16:30 | MS | Beerschot VA II | 1-0 | Geel | |||
28/10/2023 20:30 | MS | Diest | 0-0 | Geel | |||
21/10/2023 21:00 | MS | Geel | 3-3 | Berg en Dal | |||
14/10/2023 21:00 | - | Geel | - | Esperanza Pelt | |||
07/10/2023 20:30 | - | Schoonbeek-Beverst | - | Geel | |||
30/09/2023 20:30 | - | KFC Eksel | - | Geel | |||
23/09/2023 21:00 | - | Geel | - | Wellen | |||
16/09/2023 20:30 | - | Turnhout | - | Geel | |||
09/09/2023 21:00 | - | Geel | - | Nijlen | |||
02/09/2023 20:30 | - | Sint-Lenaarts | - | Geel | |||
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/08/2023 21:00 | PEN | Habay-la-Neuve | 2-2 | Geel | |||
06/08/2023 17:00 | MS | Rhodienne-De Hoek | 0-1 | Geel | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/07/2023 20:30 | MS | Geel | 1-6 | KRC Genk II | |||
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) | |||||||
30/04/2023 16:00 | - | Geel | - | Eendracht Termien |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Eendracht Termien | 63 |
2 | Berg en Dal | 59 |
3 | Zepperen-Brustem | 46 |
4 | Esperanza Pelt | 41 |
5 | Wellen | 40 |
6 | Geel | 40 |
7 | Turnhout | 38 |
8 | Schoonbeek-Beverst | 37 |
9 | Sint-Lenaarts | 36 |
10 | Nijlen | 34 |
11 | Beerschot VA II | 34 |
12 | Zwarte Leeuw | 30 |
13 | Betekom | 25 |
14 | Witgoor Sport | 23 |
15 | Diest | 21 |
16 | KFC Eksel | 3 |