Germania Egestorf Kuruluş : 0 |
Joyetech-Arena An der Ammerke 3 Barsinghausen Stad Kapasitesi 3000 Kişi Germania Egestorf Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2024 16:00 | - | Germania Egestorf | - | Kickers Emden | |||
20/04/2024 16:00 | MS | Eilvese | 1-2 | Germania Egestorf | |||
17/04/2024 19:15 | MS | Borussia Hildesheim | 5-3 | Germania Egestorf | |||
14/04/2024 16:00 | MS | Germania Egestorf | 0-2 | Heeslinger SC | |||
07/04/2024 15:00 | MS | Lupo-Martini | 0-1 | Germania Egestorf | |||
01/04/2024 16:00 | Ertelendi | Heeslinger SC | - | Germania Egestorf | |||
28/03/2024 21:30 | MS | Vorsfelde | 1-0 | Germania Egestorf | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Germania Egestorf | 1-0 | Schwarz-Weiß Rehden | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Schöningen | 0-2 | Germania Egestorf | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Germania Egestorf | 1-0 | Arminia Hannover | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Meppen II | 1-0 | Germania Egestorf | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Germania Egestorf | 3-2 | Eintracht Celle | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Ramlingen / Ehlershausen | 2-4 | Germania Egestorf | |||
11/02/2024 16:00 | MS | Germania Egestorf | 3-1 | Bornreihe | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/01/2024 16:00 | MS | BW Lohne | 1-5 | Germania Egestorf | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
02/12/2023 18:00 | Ertelendi | Bersenbrück | - | Germania Egestorf | |||
26/11/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 3-2 | Borussia Hildesheim | |||
18/11/2023 16:00 | MS | Atlas Delmenhorst | 3-1 | Germania Egestorf | |||
12/11/2023 16:00 | MS | Rotenburger SV | 1-0 | Germania Egestorf | |||
05/11/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 2-0 | VfL Oldenburg | |||
28/10/2023 19:00 | MS | Kickers Emden | 1-1 | Germania Egestorf | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 2-1 | Eilvese | |||
08/10/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 1-1 | Lupo-Martini | |||
30/09/2023 15:00 | MS | Schwarz-Weiß Rehden | 2-1 | Germania Egestorf | |||
24/09/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 4-1 | Schöningen | |||
16/09/2023 18:30 | MS | Arminia Hannover | 1-5 | Germania Egestorf | |||
10/09/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 2-0 | Meppen II | |||
03/09/2023 16:00 | MS | Eintracht Celle | 3-3 | Germania Egestorf | |||
27/08/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 1-1 | Ramlingen / Ehlershausen | |||
20/08/2023 16:00 | MS | Bornreihe | 1-1 | Germania Egestorf |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Kickers Emden | 68 |
2 | Bersenbrück | 54 |
3 | Atlas Delmenhorst | 53 |
4 | Borussia Hildesheim | 52 |
5 | Germania Egestorf | 50 |
6 | Schwarz-Weiß Rehden | 46 |
7 | Lupo-Martini | 46 |
8 | Vorsfelde | 46 |
9 | Heeslinger SC | 40 |
10 | VfL Oldenburg | 39 |
11 | Meppen II | 39 |
12 | Schöningen | 34 |
13 | Eintracht Celle | 28 |
14 | Arminia Hannover | 27 |
15 | Rotenburger SV | 26 |
16 | Ramlingen / Ehlershausen | 25 |
17 | Bornreihe | 20 |
18 | Eilvese | 15 |