GOŠK Kaštel Gomilica Kuruluş : 0 |
Sportski centar Jure Bakotić Ul. Antuna Branka Šimića 22 Kaštel Gomilica Stad Kapasitesi 1500 Kişi GOŠK Kaštel Gomilica Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | GOŠK Kaštel Gomilica | 1-0 | Omiš | |||
16/03/2024 17:00 | MS | HNK Zadar | 2-0 | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
09/03/2024 17:00 | MS | GOŠK Kaštel Gomilica | 1-2 | Hrvatski vitez | |||
02/03/2024 17:00 | MS | GOŠK Dubrovnik | 0-1 | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
24/02/2024 16:30 | MS | GOŠK Kaštel Gomilica | 3-0 | Zmaj Makarska | |||
25/11/2023 15:30 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | Primorac Biograd | |||
19/11/2023 15:30 | MS | Junak | 1-1 | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
11/11/2023 15:30 | MS | GOŠK Kaštel Gomilica | 5-0 | Neretvanac Opuzen | |||
04/11/2023 16:00 | MS | Zagora | 1-2 | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
29/10/2023 16:00 | MS | Sloga Mravince | 0-2 | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
21/10/2023 16:00 | MS | GOŠK Kaštel Gomilica | 1-4 | Neretva Metković | |||
14/10/2023 16:00 | - | Kamen Ivanbegovina | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
07/10/2023 16:30 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | Uskok Klis | |||
30/09/2023 17:00 | - | Vodice | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
23/09/2023 17:00 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | HNK Hajduk Split II | |||
16/09/2023 17:30 | - | Omiš | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
13/09/2023 17:30 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | HNK Zadar | |||
09/09/2023 17:30 | - | Hrvatski vitez | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
02/09/2023 18:00 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | GOŠK Dubrovnik | |||
26/08/2023 18:00 | - | Zmaj Makarska | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı ) | |||||||
27/05/2023 18:30 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | Neretvanac Opuzen | |||
20/05/2023 18:30 | - | HNK Zadar | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
13/05/2023 18:30 | - | Primorac Biograd | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
06/05/2023 18:30 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | Zagora | |||
29/04/2023 18:00 | - | Vodice | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
22/04/2023 18:00 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | GOŠK Dubrovnik | |||
16/04/2023 18:00 | - | Urania Baška Voda | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
08/04/2023 17:30 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | Uskok Klis | |||
02/04/2023 17:30 | - | Sloga Mravince | - | GOŠK Kaštel Gomilica | |||
26/03/2023 17:30 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | Kamen Ivanbegovina |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | HNK Zadar | 47 |
2 | Zagora | 44 |
3 | Junak | 37 |
4 | GOŠK Kaštel Gomilica | 34 |
5 | Hrvatski vitez | 33 |
6 | Primorac Biograd | 32 |
7 | Omiš | 30 |
8 | Sloga Mravince | 28 |
9 | Neretva Metković | 25 |
10 | Uskok Klis | 25 |
11 | Neretvanac Opuzen | 25 |
12 | Vodice | 23 |
13 | Kamen Ivanbegovina | 21 |
14 | Zmaj Makarska | 15 |
15 | GOŠK Dubrovnik | 15 |
16 | RNK Split | 13 |