Hansa Rostock II Kuruluş : 1965 |
Volksstadion Trotzenburger Weg 14 Rostock Stad Kapasitesi 5000 Kişi Hansa Rostock II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı ) | |||||||
26/04/2024 20:00 | MS | Hansa Rostock II | 3-2 | BFC Dynamo | |||
19/04/2024 20:00 | MS | Lokomotive Leipzig | 1-1 | Hansa Rostock II | |||
14/04/2024 14:00 | MS | Hansa Rostock II | 2-1 | SV Babelsberg 03 | |||
06/04/2024 14:00 | MS | Greifswalder FC | 1-3 | Hansa Rostock II | |||
30/03/2024 15:00 | MS | Hansa Rostock II | 1-3 | Carl Zeiss Jena | |||
16/03/2024 15:00 | MS | Eilenburg | 2-1 | Hansa Rostock II | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Hansa Rostock II | 1-2 | ZFC Meuselwitz | |||
02/03/2024 15:00 | MS | Altglienicke | 2-3 | Hansa Rostock II | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Hansa Rostock II | 0-1 | FSV Zwickau | |||
18/02/2024 15:00 | MS | BAK '07 | 2-1 | Hansa Rostock II | |||
11/02/2024 15:00 | MS | Hansa Rostock II | 2-3 | BSG Chemie Leipzig | |||
04/02/2024 15:00 | MS | Energie Cottbus | 3-1 | Hansa Rostock II | |||
26/01/2024 21:00 | MS | Chemnitzer FC | 2-0 | Hansa Rostock II | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/01/2024 15:00 | MS | Hansa Rostock II | 2-1 | Phönix Lübeck | |||
17/01/2024 15:00 | MS | Teutonia Ottensen | 2-0 | Hansa Rostock II | |||
14/01/2024 15:00 | MS | Hansa Rostock II | 2-2 | Neustrelitz | |||
10/01/2024 21:00 | MS | Hansa Rostock II | 5-1 | Mecklenburg Schwerin | |||
Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı ) | |||||||
20/12/2023 16:00 | MS | Hertha BSC II | 1-0 | Hansa Rostock II | |||
17/12/2023 15:00 | MS | Hansa Rostock II | 3-2 | Rot-weiss Erfurt | |||
12/12/2023 20:00 | MS | Hansa Rostock II | 0-2 | Viktoria Berlin | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/11/2023 21:00 | MS | Dynamo Schwerin | 1-4 | Hansa Rostock II | |||
Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı ) | |||||||
12/11/2023 15:00 | MS | BFC Dynamo | 0-0 | Hansa Rostock II | |||
08/11/2023 21:00 | MS | Hansa Rostock II | 1-1 | Lokomotive Leipzig | |||
29/10/2023 15:00 | MS | SV Babelsberg 03 | 1-0 | Hansa Rostock II | |||
19/10/2023 20:00 | MS | Hansa Rostock II | 0-1 | Greifswalder FC | |||
14/10/2023 14:00 | MS | Hansa Rostock II | 1-0 | Luckenwalde | |||
07/10/2023 14:00 | MS | Carl Zeiss Jena | 5-1 | Hansa Rostock II | |||
01/10/2023 14:00 | MS | Hansa Rostock II | 2-2 | Eilenburg | |||
24/09/2023 14:30 | MS | ZFC Meuselwitz | 4-2 | Hansa Rostock II | |||
17/09/2023 14:00 | MS | Hansa Rostock II | 1-2 | Altglienicke |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Energie Cottbus | 61 |
2 | Greifswalder FC | 59 |
3 | BFC Dynamo | 57 |
4 | Viktoria Berlin | 53 |
5 | SV Babelsberg 03 | 49 |
6 | Altglienicke | 48 |
7 | Chemnitzer FC | 44 |
8 | Carl Zeiss Jena | 43 |
9 | BSG Chemie Leipzig | 43 |
10 | FSV Zwickau | 41 |
11 | Lokomotive Leipzig | 37 |
12 | Rot-weiss Erfurt | 35 |
13 | ZFC Meuselwitz | 35 |
14 | Luckenwalde | 35 |
15 | Eilenburg | 33 |
16 | Hertha BSC II | 32 |
17 | Hansa Rostock II | 26 |
18 | BAK '07 | 19 |