Hapoel Tel Aviv Kuruluş : 1926 |
Bloomfield Stadium Ha-Tkuma Street Tel-Aviv Stad Kapasitesi 29400 Kişi Hapoel Tel Aviv Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
04/05/2024 17:00 | MS | Maccabi Netanya | 0-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
27/04/2024 20:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-5 | Beitar Jerusalem | |||
20/04/2024 20:00 | MS | Maccabi Petah Tikva | 4-2 | Hapoel Tel Aviv | |||
13/04/2024 20:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-1 | Hapoel Petah Tikva | |||
01/04/2024 20:00 | MS | Hapoel Katamon | 2-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
17/03/2024 21:30 | MS | Maccabi Haifa | 0-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
09/03/2024 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-0 | Hapoel Katamon | |||
04/03/2024 21:00 | MS | Hapoel Petah Tikva | 0-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Maccabi Petah Tikva | 3-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-0 | Maccabi Bnei Raina | |||
10/02/2024 18:30 | MS | Hapoel Hadera | 1-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
03/02/2024 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 3-1 | Ashdod | |||
31/01/2024 20:45 | MS | Hapoel Haifa | 4-3 | Hapoel Tel Aviv | |||
İsrail - State Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/01/2024 16:00 | USB | Hapoel Katamon | 2-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 21:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-1 | Beitar Jerusalem | |||
17/01/2024 21:30 | MS | Maccabi Tel Aviv | 4-2 | Hapoel Tel Aviv | |||
13/01/2024 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-4 | Hapoel Beer Sheva | |||
06/01/2024 20:30 | MS | Maccabi Netanya | 2-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
03/01/2024 20:45 | MS | Hapoel Tel Aviv | 3-3 | Bnei Sakhnin | |||
31/12/2023 21:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-0 | Maccabi Haifa | |||
26/12/2023 20:45 | MS | Hapoel Katamon | 2-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
23/12/2023 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 4-1 | Hapoel Petah Tikva | |||
19/12/2023 21:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-0 | Maccabi Petah Tikva | |||
16/12/2023 16:00 | MS | Maccabi Bnei Raina | 1-2 | Hapoel Tel Aviv | |||
09/12/2023 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-1 | Hapoel Hadera | |||
05/12/2023 21:00 | MS | Ashdod | 2-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
02/12/2023 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-1 | Hapoel Haifa | |||
02/10/2023 20:30 | MS | Beitar Jerusalem | 0-3 | Hapoel Tel Aviv | |||
26/09/2023 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-5 | Maccabi Tel Aviv | |||
18/09/2023 20:30 | MS | Hapoel Beer Sheva | 0-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
02/09/2023 20:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-0 | Maccabi Netanya | |||
26/08/2023 19:00 | MS | Bnei Sakhnin | 1-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
İsrail - Toto Cup Ligat Al ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/08/2023 19:00 | PEN | Hapoel Tel Aviv | 1-1 PS : 5-3 |
Hapoel Hadera | |||
12/08/2023 20:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-2 | Maccabi Petah Tikva | |||
08/08/2023 20:00 | MS | Ashdod | 1-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
05/08/2023 19:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-1 | Hapoel Petah Tikva | |||
29/07/2023 19:30 | MS | Hapoel Katamon | 1-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/07/2023 16:00 | MS | FC St. Pauli | 3-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
19/07/2023 19:30 | MS | Eintracht Braunschweig | 0-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
15/07/2023 20:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-0 | Leganes | |||
15/07/2023 17:00 | - | Hapoel Tel Aviv | - | Leganes | |||
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 19:00 | MS | Hapoel Hadera | 1-2 | Hapoel Tel Aviv | |||
06/05/2023 18:45 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-2 | Ironi Kiryat Shmona | |||
30/04/2023 20:15 | MS | Bnei Sakhnin | 0-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
22/04/2023 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-2 | Maccabi Bnei Raina | |||
15/04/2023 16:00 | MS | Hapoel Haifa | 1-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
01/04/2023 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-1 | Sektzia Nes Tziona | |||
18/03/2023 20:30 | MS | Beitar Jerusalem | 2-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
13/03/2023 21:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-1 | Maccabi Haifa | |||
05/03/2023 21:15 | MS | Beitar Jerusalem | 1-3 | Hapoel Tel Aviv | |||
25/02/2023 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-2 | Ashdod | |||
18/02/2023 16:00 | MS | Ironi Kiryat Shmona | 0-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
12/02/2023 21:15 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-0 | Hapoel Hadera | |||
05/02/2023 21:15 | MS | Maccabi Bnei Raina | 1-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
28/01/2023 21:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-0 | Maccabi Tel Aviv | |||
21/01/2023 16:00 | MS | Hapoel Katamon | 0-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
14/01/2023 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-1 | Sektzia Nes Tziona | |||
09/01/2023 21:30 | MS | Hapoel Beer Sheva | 6-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
31/12/2022 18:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-1 | Maccabi Netanya | |||
25/12/2022 21:15 | MS | Bnei Sakhnin | 1-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
17/12/2022 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 3-3 | Hapoel Haifa | |||
İsrail - State Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/12/2022 20:45 | MS | Hapoel Afula | 1-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
İsrail - Toto Cup Ligat Al ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/12/2022 21:00 | PEN | Hapoel Beer Sheva | 3-3 PS : 4-3 |
Hapoel Tel Aviv | |||
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
13/11/2022 21:30 | MS | Maccabi Haifa | 5-2 | Hapoel Tel Aviv | |||
09/11/2022 21:15 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-1 | Beitar Jerusalem | |||
05/11/2022 20:30 | MS | Ashdod | 1-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
30/10/2022 21:15 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-1 | Ironi Kiryat Shmona | |||
23/10/2022 21:00 | MS | Hapoel Hadera | 0-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
15/10/2022 17:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-0 | Maccabi Bnei Raina | |||
10/10/2022 20:30 | MS | Maccabi Tel Aviv | 3-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
02/10/2022 20:15 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-3 | Hapoel Katamon | |||
17/09/2022 18:00 | MS | Sektzia Nes Tziona | 4-3 | Hapoel Tel Aviv | |||
11/09/2022 20:15 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-3 | Hapoel Beer Sheva | |||
05/09/2022 20:15 | MS | Maccabi Netanya | 0-2 | Hapoel Tel Aviv | |||
27/08/2022 19:15 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-2 | Bnei Sakhnin | |||
20/08/2022 18:00 | MS | Hapoel Haifa | 2-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
İsrail - Toto Cup Ligat Al ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/08/2022 20:30 | MS | Sektzia Nes Tziona | 1-3 | Hapoel Tel Aviv | |||
13/08/2022 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-1 | Beitar Jerusalem | |||
08/08/2022 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-3 | Ashdod | |||
30/07/2022 20:00 | MS | Hapoel Katamon | 1-3 | Hapoel Tel Aviv | |||
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2022 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-2 | Maccabi Tel Aviv | |||
16/05/2022 20:30 | MS | Maccabi Netanya | 0-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
10/05/2022 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-1 | Hapoel Beer Sheva | |||
07/05/2022 18:00 | MS | Bnei Sakhnin | 0-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
02/05/2022 20:30 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-2 | Maccabi Haifa | |||
25/04/2022 20:30 | MS | Maccabi Tel Aviv | 5-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
18/04/2022 20:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-0 | Maccabi Netanya | |||
10/04/2022 20:15 | MS | Hapoel Beer Sheva | 2-2 | Hapoel Tel Aviv | |||
02/04/2022 20:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-1 | Bnei Sakhnin | |||
19/03/2022 21:00 | MS | Maccabi Haifa | 3-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
12/03/2022 20:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-2 | Maccabi Netanya | |||
05/03/2022 20:50 | MS | Hapoel Katamon | 0-1 | Hapoel Tel Aviv | |||
26/02/2022 19:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 1-1 | Hapoel Beer Sheva | |||
21/02/2022 21:30 | MS | Maccabi Haifa | 2-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
12/02/2022 21:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-3 | Maccabi Tel Aviv | |||
05/02/2022 16:00 | MS | Bnei Sakhnin | 1-0 | Hapoel Tel Aviv | |||
30/01/2022 21:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 0-1 | Hapoel Hadera | |||
24/01/2022 21:30 | MS | Beitar Jerusalem | 0-2 | Hapoel Tel Aviv | |||
15/01/2022 16:00 | MS | Hapoel Tel Aviv | 2-2 | Hapoel Nazareth Illit | |||
08/01/2022 16:00 | MS | Hapoel Haifa | 0-2 | Hapoel Tel Aviv |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Hapoel Katamon | 40 |
2 | Maccabi Petah Tikva | 36 |
3 | Beitar Jerusalem | 35 |
4 | Maccabi Netanya | 35 |
5 | Hapoel Hadera | 33 |
6 | Ashdod | 31 |
7 | Hapoel Tel Aviv | 30 |
8 | Hapoel Petah Tikva | 24 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 59 |
2 | Maccabi Haifa | 54 |
3 | Hapoel Haifa | 47 |
4 | Hapoel Beer Sheva | 46 |
5 | Maccabi Bnei Raina | 33 |
6 | Bnei Sakhnin | 32 |
7 | Maccabi Petah Tikva | 30 |
8 | Hapoel Katamon | 28 |
9 | Maccabi Netanya | 28 |
10 | Hapoel Tel Aviv | 25 |
11 | Hapoel Hadera | 25 |
12 | Beitar Jerusalem | 22 |
13 | Ashdod | 22 |
14 | Hapoel Petah Tikva | 19 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Maccabi Tel Aviv | 62 |
2 | Maccabi Haifa | 55 |
3 | Hapoel Beer Sheva | 49 |
4 | Hapoel Haifa | 47 |
5 | Maccabi Bnei Raina | 34 |
6 | Bnei Sakhnin | 33 |
7 | Hapoel Katamon | 31 |
8 | Maccabi Petah Tikva | 30 |
9 | Maccabi Netanya | 28 |
10 | Hapoel Hadera | 28 |
11 | Hapoel Tel Aviv | 26 |
12 | Beitar Jerusalem | 25 |
13 | Ashdod | 22 |
14 | Hapoel Petah Tikva | 19 |