Jeunesse Evolution Kuruluş : 0 |
Stad Kapasitesi 0 Kişi Jeunesse Evolution Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2024 01:00 | - | Siroco Les Abymes | - | Jeunesse Evolution | |||
14/04/2024 03:00 | MS | Jeunesse Evolution | 1-1 | Solidarité Scolaire | |||
06/04/2024 03:30 | MS | Gosier | 2-1 | Jeunesse Evolution | |||
24/03/2024 03:00 | MS | Jeunesse Evolution | 1-0 | Cambrefort | |||
16/03/2024 22:30 | - | Dynamo Le Moule | - | Jeunesse Evolution | |||
03/03/2024 03:00 | MS | Jeunesse Evolution | 2-3 | Sporting Baie-Mahault | |||
29/02/2024 03:30 | MS | Jeunesse Evolution | 1-4 | Moulien | |||
04/02/2024 03:00 | MS | Juventus Sainte-Anne | 1-2 | Jeunesse Evolution | |||
01/02/2024 03:30 | MS | La Gauloise | 1-3 | Jeunesse Evolution | |||
21/01/2024 03:00 | MS | Jeunesse Evolution | 1-2 | Phare du Canal | |||
13/01/2024 22:30 | MS | Amical Club | 1-4 | Jeunesse Evolution | |||
21/12/2023 03:30 | MS | Sporting Baie-Mahault | 1-1 | Jeunesse Evolution | |||
17/12/2023 03:00 | MS | Jeunesse Evolution | 2-1 | CERFA | |||
10/12/2023 22:30 | MS | Etoile de Morne-à-l'Eau | 0-0 | Jeunesse Evolution | |||
07/12/2023 03:30 | MS | Jeunesse Evolution | 2-0 | Dynamo Le Moule | |||
03/12/2023 03:00 | MS | Jeunesse Evolution | 1-3 | Siroco Les Abymes | |||
25/11/2023 22:30 | MS | Solidarité Scolaire | 0-5 | Jeunesse Evolution | |||
09/11/2023 03:30 | MS | Jeunesse Evolution | 0-1 | Gosier | |||
04/11/2023 22:30 | - | Cambrefort | - | Jeunesse Evolution | |||
07/10/2023 22:30 | - | Moulien | - | Jeunesse Evolution | |||
30/09/2023 03:30 | - | Jeunesse Evolution | - | Juventus Sainte-Anne | |||
16/09/2023 22:30 | - | Jeunesse Evolution | - | La Gauloise | |||
14/09/2023 03:30 | - | Phare du Canal | - | Jeunesse Evolution | |||
27/08/2023 22:30 | - | Jeunesse Evolution | - | USBM | |||
27/08/2023 03:00 | - | Jeunesse Evolution | - | Solidarité Scolaire | |||
Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 22:30 | - | Phare du Canal | - | Jeunesse Evolution | |||
06/05/2023 22:30 | - | Solidarité Scolaire | - | Jeunesse Evolution | |||
29/04/2023 22:30 | - | Jeunesse Evolution | - | USBM | |||
22/04/2023 22:30 | - | Etoile de Morne-à-l'Eau | - | Jeunesse Evolution | |||
16/04/2023 03:00 | - | Jeunesse Evolution | - | Etoile de Morne-à-l'Eau |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Siroco Les Abymes | 72 |
2 | Moulien | 70 |
3 | Etoile de Morne-à-l'Eau | 70 |
4 | Sporting Baie-Mahault | 69 |
5 | Gosier | 66 |
6 | Phare du Canal | 64 |
7 | Jeunesse Evolution | 55 |
8 | Solidarité Scolaire | 52 |
9 | Dynamo Le Moule | 51 |
10 | La Gauloise | 49 |
11 | Club Amical | 48 |
12 | Cambrefort | 45 |
13 | USBM | 44 |
14 | CERFA | 41 |
15 | Juventus Sainte-Anne | 32 |