Jindřichův Hradec Kuruluş : 0 |
Hřiště Vajgar Jáchymova ulice 734 Jindřichův Hradec Stad Kapasitesi 1500 Kişi Jindřichův Hradec Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 17:00 | MS | Jindřichův Hradec | 1-1 | Rokycany | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Spartak Soběslav | 0-0 | Jindřichův Hradec | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 12:00 | MS | Jindřichův Hradec | 1-2 | Viktoria Plzeň U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Jindřichův Hradec | 3-2 | Tachov | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 15:15 | MS | Karviná U19 | 1-3 | Jindřichův Hradec | |||
02/03/2024 14:45 | MS | Jindřichův Hradec | 2-0 | Baník Ostrava U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2023 16:00 | MS | Jindřichův Hradec | 1-4 | Otava Katovice | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/11/2023 14:00 | MS | Jindřichův Hradec | 3-0 | Frýdek-Místek U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/11/2023 16:00 | MS | Hořovicko | 1-0 | Jindřichův Hradec | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
04/11/2023 13:00 | MS | Sparta Praha U19 | 2-1 | Jindřichův Hradec | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
29/10/2023 16:30 | MS | Jindřichův Hradec | 4-1 | Jiskra Domažlice II | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/10/2023 13:00 | MS | Zbrojovka Brno U19 | 3-1 | Jindřichův Hradec | |||
21/10/2023 12:00 | MS | Jindřichův Hradec | 1-2 | Slovan Liberec U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/10/2023 11:15 | MS | Petřín Plzeň | 4-2 | Jindřichův Hradec | |||
15/10/2023 17:00 | MS | Jindřichův Hradec | 2-1 | Slavoj Český Krumlov | |||
07/10/2023 11:15 | MS | Baník Sokolov | 4-0 | Jindřichův Hradec | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
07/10/2023 11:00 | MS | Jindřichův Hradec | 0-1 | Dukla Praha U19 | |||
04/10/2023 12:00 | MS | Mladá Boleslav U19 | 1-1 | Jindřichův Hradec | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
01/10/2023 17:00 | MS | Jindřichův Hradec | 2-2 | Mariánské Lázně | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/09/2023 12:00 | MS | Vysočina Jihlava U19 | 1-7 | Jindřichův Hradec | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/09/2023 17:30 | MS | Klatovy | 2-0 | Jindřichův Hradec | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/09/2023 12:00 | MS | Jindřichův Hradec | 3-1 | České Budějovice U19 | |||
20/09/2023 12:00 | MS | Jindřichův Hradec | 2-0 | Pardubice U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/09/2023 17:00 | MS | Jindřichův Hradec | 1-1 | Aritma Praha | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/09/2023 15:00 | MS | Zlín U19 | 1-1 | Jindřichův Hradec | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
08/09/2023 18:30 | MS | Doubravka | 1-3 | Jindřichův Hradec | |||
03/09/2023 17:00 | MS | Jindřichův Hradec | 3-2 | Komárov | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/09/2023 13:15 | MS | Sigma Olomouc U19 | 0-3 | Jindřichův Hradec | |||
29/08/2023 14:00 | MS | Jindřichův Hradec | 6-2 | Slovácko U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/08/2023 18:00 | MS | Rokycany | 3-2 | Jindřichův Hradec |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Sparta Praha U19 | 36 |
2 | Baník Ostrava U19 | 34 |
3 | Zbrojovka Brno U19 | 32 |
4 | Dukla Praha U19 | 32 |
5 | Viktoria Plzeň U19 | 29 |
6 | Jindřichův Hradec | 27 |
7 | České Budějovice U19 | 27 |
8 | Karviná U19 | 26 |
9 | Mladá Boleslav U19 | 25 |
10 | Vysočina Jihlava U19 | 24 |
11 | Pardubice U19 | 23 |
12 | Zlín U19 | 21 |
13 | Slovan Liberec U19 | 21 |
14 | Sigma Olomouc U19 | 20 |
15 | Frýdek-Místek U19 | 20 |
16 | Slovácko U19 | 13 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Karviná U19 | 19 |
2 | Jindřichův Hradec | 18 |
3 | České Budějovice U19 | 17 |
4 | Zbrojovka Brno U19 | 17 |
5 | Viktoria Plzeň U19 | 16 |
6 | Pardubice U19 | 15 |
7 | Dukla Praha U19 | 15 |
8 | Baník Ostrava U19 | 15 |
9 | Mladá Boleslav U19 | 14 |
10 | Sparta Praha U19 | 14 |
11 | Frýdek-Místek U19 | 14 |
12 | Sigma Olomouc U19 | 13 |
13 | Vysočina Jihlava U19 | 13 |
14 | Slovan Liberec U19 | 8 |
15 | Slovácko U19 | 7 |
16 | Zlín U19 | 4 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Petřín Plzeň | 37 |
2 | Baník Sokolov | 36 |
3 | Mariánské Lázně | 34 |
4 | Aritma Praha | 33 |
5 | Hořovicko | 30 |
6 | Komárov | 26 |
7 | Spartak Soběslav | 25 |
8 | Příbram II | 25 |
9 | Jindřichův Hradec | 25 |
10 | Otava Katovice | 23 |
11 | Doubravka | 19 |
12 | Rokycany | 19 |
13 | Jiskra Domažlice II | 17 |
14 | Klatovy | 14 |
15 | Tachov | 13 |
16 | Slavoj Český Krumlov | 12 |