Jong Lede Kuruluş : 1943 |
Sportcomplex Ommegang Ommeganglaan Lede Stad Kapasitesi 1500 Kişi Jong Lede Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 21:00 | MS | Westhoek | 1-2 | Jong Lede | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Jong Lede | 2-0 | Wambeek-Ternat | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Wielsbeke | 1-2 | Jong Lede | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Jong Lede | 4-1 | HO Kalken | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Pepingen-Halle | 2-2 | Jong Lede | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Jong Lede | 6-1 | Elene-Grotenberge | |||
09/02/2024 22:30 | MS | Eendracht Wervik | 2-0 | Jong Lede | |||
04/02/2024 17:00 | MS | Jong Lede | 1-4 | Erpe-Mere United | |||
28/01/2024 17:00 | MS | Blankenberge | 0-0 | Jong Lede | |||
14/01/2024 16:30 | MS | Jong Lede | 3-1 | Sint-Denijs Sport | |||
17/12/2023 16:30 | MS | Avanti | 2-2 | Jong Lede | |||
10/12/2023 16:30 | MS | Jong Lede | 0-1 | Westhoek | |||
03/12/2023 17:00 | MS | VW Hamme | 3-1 | Jong Lede | |||
26/11/2023 16:30 | MS | Jong Lede | 1-1 | Wolvertem Merchtem | |||
19/11/2023 16:30 | MS | Jong Lede | 2-5 | Blankenberge | |||
12/11/2023 16:30 | MS | Erpe-Mere United | 3-2 | Jong Lede | |||
05/11/2023 16:30 | MS | Jong Lede | 1-0 | Pepingen-Halle | |||
29/10/2023 16:30 | MS | Wambeek-Ternat | 6-1 | Jong Lede | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Jong Lede | 0-2 | Eendracht Aalter | |||
15/10/2023 16:00 | - | Elene-Grotenberge | - | Jong Lede | |||
08/10/2023 16:00 | - | Jong Lede | - | Eendracht Wervik | |||
30/09/2023 20:00 | - | Roeselare Daisel | - | Jong Lede | |||
24/09/2023 16:00 | - | Jong Lede | - | Avanti | |||
17/09/2023 16:00 | - | Sint-Denijs Sport | - | Jong Lede | |||
10/09/2023 16:00 | - | HO Kalken | - | Jong Lede | |||
03/09/2023 16:00 | - | Jong Lede | - | Wielsbeke | |||
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/08/2023 19:00 | PEN | Racing Waregem | 1-1 | Jong Lede | |||
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) | |||||||
30/04/2023 16:00 | - | Eendracht Aalter | - | Jong Lede | |||
23/04/2023 16:00 | - | Jong Lede | - | Wolvertem Merchtem | |||
16/04/2023 16:00 | - | VW Hamme | - | Jong Lede |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Westhoek | 51 |
2 | VW Hamme | 51 |
3 | Avanti | 44 |
4 | Wielsbeke | 43 |
5 | Roeselare Daisel | 42 |
6 | HO Kalken | 39 |
7 | Eendracht Wervik | 37 |
8 | Blankenberge | 36 |
9 | Jong Lede | 35 |
10 | Sint-Denijs Sport | 34 |
11 | Erpe-Mere United | 30 |
12 | Eendracht Aalter | 28 |
13 | Wambeek-Ternat | 27 |
14 | Elene-Grotenberge | 26 |
15 | Wolvertem Merchtem | 24 |
16 | Pepingen-Halle | 17 |