Juventude Kuruluş : 1913 |
Estádio Alfredo Jaconi Rua Hércules Galló 1547 Caxias do Sul, Rio Grande do Sul Stad Kapasitesi 19924 Kişi Juventude Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Gaúcho - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/03/2024 03:45 | PEN | Internacional | 1-1 PS : 5-6 |
Juventude | |||
17/03/2024 22:00 | MS | Juventude | 0-0 | Internacional | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/03/2024 03:30 | MS | Juventude | 3-1 | Paysandu | |||
Brezilya - Gaúcho - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 01:30 | MS | Guarany de Bagé | 0-4 | Juventude | |||
02/03/2024 22:30 | MS | Juventude | 1-2 | Internacional | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/02/2024 02:00 | MS | Iguatu | 0-0 | Juventude | |||
Brezilya - Gaúcho - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 22:30 | MS | Brasil DE Pelotas | 1-0 | Juventude | |||
20/02/2024 02:00 | MS | Juventude | 1-1 | Caxias | |||
14/02/2024 02:00 | MS | São Luiz | 1-1 | Juventude | |||
11/02/2024 03:30 | MS | Novo Hamburgo | 1-1 | Juventude | |||
08/02/2024 01:00 | MS | Juventude | 3-1 | Avenida | |||
05/02/2024 02:00 | MS | Juventude | 3-0 | Ypiranga-RS | |||
01/02/2024 03:30 | MS | Gremio | 1-0 | Juventude | |||
28/01/2024 01:00 | MS | Sao Jose | 1-0 | Juventude | |||
25/01/2024 01:00 | MS | Juventude | 4-0 | Guarany de Bagé | |||
21/01/2024 01:00 | MS | Santa Cruz RS | 0-1 | Juventude | |||
Brezilya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/11/2023 23:00 | MS | Ceara | 1-3 | Juventude | |||
18/11/2023 23:00 | MS | Juventude | 0-0 | Ponte Preta | |||
15/11/2023 03:30 | MS | ABC | 0-0 | Juventude | |||
04/11/2023 03:30 | MS | Juventude | 2-1 | Ituano | |||
30/10/2023 01:00 | MS | Vitoria | 0-0 | Juventude | |||
22/10/2023 00:00 | MS | Juventude | 2-2 | Londrina | |||
17/10/2023 02:00 | MS | Juventude | 2-2 | Sport Recife | |||
07/10/2023 21:30 | MS | Tombense | 1-1 | Juventude | |||
30/09/2023 21:30 | MS | Juventude | 1-0 | Criciuma | |||
26/09/2023 00:30 | MS | Avai | 0-2 | Juventude | |||
17/09/2023 00:00 | MS | Juventude | 3-1 | CRB | |||
10/09/2023 21:45 | MS | Atletico Goianiense | 3-0 | Juventude | |||
01/09/2023 03:30 | MS | Juventude | 0-0 | Chapecoense-sc | |||
23/08/2023 01:00 | MS | Mirassol | 0-1 | Juventude | |||
20/08/2023 00:00 | MS | Juventude | 0-0 | Sampaio Correa | |||
13/08/2023 21:45 | MS | Guarani Campinas | 0-1 | Juventude | |||
08/08/2023 00:00 | MS | Juventude | 0-2 | Vila Nova | |||
03/08/2023 03:30 | MS | Juventude | 1-0 | Novorizontino | |||
29/07/2023 21:30 | MS | Botafogo SP | 0-2 | Juventude | |||
23/07/2023 21:30 | MS | Juventude | 1-0 | Ceara | |||
19/07/2023 03:30 | MS | Ponte Preta | 0-0 | Juventude | |||
15/07/2023 17:00 | MS | Juventude | 1-1 | ABC | |||
08/07/2023 23:00 | MS | Ituano | 1-1 | Juventude | |||
02/07/2023 21:30 | MS | Juventude | 1-0 | Vitoria | |||
29/06/2023 03:30 | MS | Londrina | 1-2 | Juventude | |||
23/06/2023 03:30 | MS | Sport Recife | 3-0 | Juventude | |||
12/06/2023 00:15 | MS | Juventude | 1-2 | Tombense | |||
08/06/2023 22:00 | MS | Criciuma | 0-1 | Juventude | |||
03/06/2023 22:00 | MS | Juventude | 3-2 | Avai | |||
27/05/2023 23:00 | MS | CRB | 1-2 | Juventude | |||
25/05/2023 01:00 | MS | Juventude | 3-0 | Atletico Goianiense | |||
21/05/2023 17:00 | MS | Chapecoense-sc | 0-2 | Juventude | |||
13/05/2023 22:00 | MS | Juventude | 0-1 | Mirassol | |||
07/05/2023 00:15 | MS | Sampaio Correa | 2-1 | Juventude | |||
04/05/2023 01:00 | MS | Juventude | 1-0 | Guarani Campinas | |||
01/05/2023 00:15 | MS | Vila Nova | 1-0 | Juventude | |||
22/04/2023 23:00 | MS | Novorizontino | 1-0 | Juventude | |||
16/04/2023 00:15 | MS | Juventude | 1-2 | Botafogo SP | |||
Brezilya - Gaúcho - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2023 22:30 | MS | Juventude | 1-0 | Brasil DE Pelotas | |||
05/03/2023 01:00 | MS | Esportivo | 1-3 | Juventude | |||
28/02/2023 02:00 | MS | Caxias | 2-2 | Juventude | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/02/2023 01:00 | MS | São Luiz | 1-0 | Juventude | |||
Brezilya - Gaúcho - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2023 03:30 | MS | Juventude | 2-1 | Aimoré | |||
14/02/2023 02:00 | MS | Sao Jose | 1-1 | Juventude | |||
10/02/2023 01:30 | MS | Juventude | 2-3 | Gremio | |||
06/02/2023 00:30 | MS | Ypiranga-RS | 3-2 | Juventude | |||
03/02/2023 02:00 | MS | Juventude | 1-0 | Avenida | |||
31/01/2023 02:00 | MS | Novo Hamburgo | 0-0 | Juventude | |||
25/01/2023 01:00 | MS | Juventude | 1-1 | São Luiz | |||
22/01/2023 01:00 | MS | Internacional | 2-2 | Juventude | |||
Brezilya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/11/2022 22:00 | MS | Ceara | 4-1 | Juventude | |||
10/11/2022 03:30 | MS | Juventude | 2-2 | Flamengo | |||
06/11/2022 01:00 | MS | Goias | 1-0 | Juventude | |||
03/11/2022 01:00 | MS | Juventude | 0-1 | Coritiba | |||
28/10/2022 01:30 | MS | Atletico-MG | 1-0 | Juventude | |||
23/10/2022 22:00 | MS | Juventude | 1-2 | Sao Paulo | |||
17/10/2022 00:00 | MS | Juventude | 1-1 | Atletico Goianiense | |||
11/10/2022 02:00 | MS | Santos | 4-1 | Juventude | |||
05/10/2022 03:30 | MS | Juventude | 2-2 | Corinthians | |||
02/10/2022 01:00 | MS | Atletico Paranaense | 2-0 | Juventude | |||
29/09/2022 01:00 | MS | Fluminense | 4-0 | Juventude | |||
19/09/2022 00:00 | MS | Juventude | 1-1 | Fortaleza EC | |||
11/09/2022 03:00 | MS | Palmeiras | 2-1 | Juventude | |||
03/09/2022 22:30 | MS | Juventude | 1-1 | Avai | |||
30/08/2022 02:00 | MS | Internacional | 4-0 | Juventude | |||
21/08/2022 17:00 | MS | Juventude | 2-2 | Botafogo | |||
14/08/2022 02:30 | MS | Cuiaba | 1-0 | Juventude | |||
06/08/2022 22:30 | MS | Juventude | 0-1 | America Mineiro | |||
01/08/2022 01:00 | MS | RB Bragantino | 1-0 | Juventude | |||
24/07/2022 22:00 | MS | Juventude | 1-0 | Ceara | |||
21/07/2022 02:30 | MS | Flamengo | 4-0 | Juventude | |||
17/07/2022 17:00 | MS | Juventude | 0-0 | Goias | |||
10/07/2022 17:00 | MS | Coritiba | 2-2 | Juventude | |||
02/07/2022 22:30 | MS | Juventude | 1-2 | Atletico-MG | |||
27/06/2022 00:00 | MS | Sao Paulo | 0-0 | Juventude | |||
20/06/2022 00:00 | MS | Atletico Goianiense | 3-1 | Juventude | |||
15/06/2022 03:30 | MS | Juventude | 1-2 | Santos | |||
11/06/2022 22:30 | MS | Corinthians | 2-0 | Juventude | |||
09/06/2022 01:00 | MS | Juventude | 1-3 | Atletico Paranaense | |||
05/06/2022 17:00 | MS | Juventude | 1-0 | Fluminense | |||
29/05/2022 02:30 | MS | Fortaleza EC | 1-1 | Juventude | |||
22/05/2022 01:00 | MS | Juventude | 0-3 | Palmeiras | |||
16/05/2022 00:00 | MS | Avai | 1-2 | Juventude | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/05/2022 01:30 | MS | Sao Paulo | 2-0 | Juventude |