Kuressaare Kuruluş : 1997 |
Kuressaare linnastaadion Staadioni 2 Kuressaare Stad Kapasitesi 1600 Kişi Kuressaare Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/05/2024 14:30 | MS | Nõmme United | 1-1 | Kuressaare | |||
27/04/2024 17:00 | MS | Kuressaare | 2-2 | Flora Tallinn | |||
21/04/2024 14:30 | MS | Kuressaare | 5-0 | Trans Narva | |||
13/04/2024 12:30 | MS | Tammeka | 1-2 | Kuressaare | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/04/2024 19:00 | MS | Paide | 2-0 | Kuressaare | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
06/04/2024 14:30 | MS | Paide | 3-1 | Kuressaare | |||
29/03/2024 15:30 | MS | Kuressaare | 3-0 | Tallinna Kalev | |||
17/03/2024 13:30 | MS | Vaprus | 3-2 | Kuressaare | |||
09/03/2024 15:30 | MS | Kuressaare | 0-6 | FC Levadia Tallinn | |||
02/03/2024 13:30 | MS | Kuressaare | 0-6 | Kalju Nomme | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/02/2024 16:00 | İptal Edildi | Kuressaare | - | Kalju Nomme | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Kuressaare | 0-3 | Tukums | |||
20/01/2024 15:00 | MS | Kuressaare | 1-3 | Metta / LU | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/11/2023 13:30 | MS | Kuressaare | 4-2 | Flora II | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2023 15:00 | MS | Kuressaare | 1-0 | Vaprus | |||
04/11/2023 13:30 | MS | Kuressaare | 1-1 | Laagri | |||
01/11/2023 19:00 | MS | Tammeka | 0-1 | Kuressaare | |||
28/10/2023 12:30 | MS | Kuressaare | 1-0 | Trans Narva | |||
22/10/2023 14:30 | MS | Paide | 1-0 | Kuressaare | |||
07/10/2023 19:30 | MS | Flora Tallinn | 3-0 | Kuressaare | |||
01/10/2023 14:30 | MS | Kuressaare | 1-1 | Tallinna Kalev | |||
26/09/2023 17:15 | MS | Kuressaare | 0-2 | Kalju Nomme | |||
23/09/2023 19:30 | MS | FC Levadia Tallinn | 4-0 | Kuressaare | |||
17/09/2023 17:00 | MS | Vaprus | 3-1 | Kuressaare | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/09/2023 12:30 | MS | Kuressaare | 9-1 | Kose | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/09/2023 17:00 | MS | Kuressaare | 1-1 | Tammeka | |||
27/08/2023 18:30 | MS | Kalju Nomme | 4-1 | Kuressaare | |||
20/08/2023 14:30 | MS | Kuressaare | 2-1 | FC Levadia Tallinn | |||
13/08/2023 19:00 | MS | Trans Narva | 2-0 | Kuressaare | |||
04/08/2023 19:00 | MS | Flora Tallinn | 4-0 | Kuressaare | |||
31/07/2023 19:45 | MS | Kuressaare | 3-1 | Tammeka | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/07/2023 19:00 | İptal Edildi | Kuressaare | - | Järva-Jaani | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
23/07/2023 16:00 | MS | Kuressaare | 0-4 | Paide | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/07/2023 19:00 | MS | Jõgeva Wolves | 0-8 | Kuressaare | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
08/07/2023 19:30 | MS | Tallinna Kalev | 1-3 | Kuressaare | |||
01/07/2023 17:00 | MS | Laagri | 1-1 | Kuressaare | |||
27/06/2023 18:00 | MS | Kuressaare | 3-0 | Trans Narva | |||
10/06/2023 19:30 | MS | Kalju Nomme | 2-0 | Kuressaare | |||
06/06/2023 18:00 | MS | Kuressaare | 0-2 | FC Levadia Tallinn | |||
27/05/2023 17:00 | MS | Tammeka | 0-0 | Kuressaare | |||
23/05/2023 20:00 | MS | Laagri | 1-1 | Kuressaare | |||
20/05/2023 19:30 | MS | Kuressaare | 1-2 | Tallinna Kalev | |||
14/05/2023 14:30 | MS | Kuressaare | 0-3 | Flora Tallinn | |||
07/05/2023 12:30 | MS | Kuressaare | 1-4 | Paide | |||
03/05/2023 20:00 | MS | Vaprus | 1-2 | Kuressaare | |||
29/04/2023 14:00 | MS | Tallinna Kalev | 0-3 | Kuressaare | |||
23/04/2023 17:00 | MS | Kuressaare | 2-0 | Kalju Nomme | |||
16/04/2023 17:00 | MS | Trans Narva | 0-1 | Kuressaare | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/04/2023 19:00 | PEN | Kuressaare | 1-1 PS : 3-5 |
Flora Tallinn | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
08/04/2023 17:00 | MS | Kuressaare | 1-4 | Flora Tallinn | |||
02/04/2023 19:00 | MS | FC Levadia Tallinn | 4-1 | Kuressaare | |||
19/03/2023 13:30 | MS | Kuressaare | 1-2 | Vaprus | |||
15/03/2023 20:00 | MS | Paide | 0-1 | Kuressaare | |||
07/03/2023 19:00 | MS | Kuressaare | 1-1 | Laagri | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/02/2023 15:00 | MS | Kuressaare | 1-1 | Kalju Nomme | |||
28/01/2023 14:00 | MS | Kuressaare | 0-0 | Trans Narva | |||
20/01/2023 21:00 | MS | Tammeka | 0-3 | Kuressaare | |||
14/01/2023 17:30 | MS | Kuressaare | 2-0 | Flora Tallinn | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
12/11/2022 15:00 | MS | Trans Narva | 2-2 | Kuressaare | |||
06/11/2022 15:30 | MS | Kuressaare | 1-0 | Vaprus | |||
29/10/2022 14:30 | MS | Kuressaare | 1-1 | Tallinna Kalev | |||
22/10/2022 17:00 | MS | Flora Tallinn | 2-1 | Kuressaare | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/10/2022 19:00 | MS | Kuressaare | 5-2 | Tartu Kalev | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/10/2022 19:00 | MS | Legion | 3-2 | Kuressaare | |||
09/10/2022 14:30 | MS | Kuressaare | 3-3 | Paide | |||
01/10/2022 17:00 | MS | Kuressaare | 2-2 | Tammeka | |||
18/09/2022 14:30 | MS | FC Levadia Tallinn | 2-3 | Kuressaare | |||
10/09/2022 17:00 | MS | Kuressaare | 0-0 | Kalju Nomme | |||
04/09/2022 14:30 | MS | Tallinna Kalev | 1-2 | Kuressaare | |||
30/08/2022 20:00 | MS | Tammeka | 1-1 | Kuressaare | |||
27/08/2022 17:00 | MS | Kuressaare | 3-1 | Trans Narva | |||
21/08/2022 18:45 | MS | Kuressaare | 2-3 | FC Levadia Tallinn | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/08/2022 19:00 | Hükmen Galip | Kuressaare | 0-0 | Lääneranna | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2022 17:15 | MS | Paide | 0-0 | Kuressaare | |||
06/08/2022 17:00 | MS | Vaprus | 0-1 | Kuressaare | |||
31/07/2022 19:30 | MS | Kuressaare | 2-3 | Flora Tallinn | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/07/2022 19:00 | PEN | Kuressaare | 1-1 | Vaprus | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
16/07/2022 19:30 | MS | Kuressaare | 1-0 | Legion | |||
Estonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/07/2022 19:00 | MS | Kuressaare | 1-0 | Viimsi | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/07/2022 17:15 | MS | Kalju Nomme | 3-1 | Kuressaare | |||
28/06/2022 18:00 | MS | Kuressaare | 1-1 | FC Levadia Tallinn | |||
18/06/2022 19:30 | MS | Paide | 1-1 | Kuressaare | |||
29/05/2022 19:30 | MS | Kuressaare | 3-0 | Tammeka | |||
24/05/2022 18:00 | MS | Kuressaare | 1-1 | Kalju Nomme | |||
17/05/2022 20:00 | MS | Flora Tallinn | 4-0 | Kuressaare | |||
14/05/2022 19:30 | MS | Kuressaare | 1-0 | Tallinna Kalev | |||
06/05/2022 19:00 | MS | Vaprus | 3-1 | Kuressaare | |||
29/04/2022 19:00 | MS | Kuressaare | 1-0 | Legion | |||
26/04/2022 18:00 | MS | Trans Narva | 0-1 | Kuressaare | |||
23/04/2022 17:00 | MS | Kuressaare | 2-1 | Paide | |||
17/04/2022 17:15 | MS | FC Levadia Tallinn | 1-0 | Kuressaare | |||
12/04/2022 18:00 | MS | Kuressaare | 0-3 | Flora Tallinn | |||
09/04/2022 19:30 | MS | Tammeka | 1-0 | Kuressaare | |||
03/04/2022 17:15 | MS | Kuressaare | 3-2 | Vaprus | |||
19/03/2022 20:30 | MS | Legion | 2-2 | Kuressaare | |||
12/03/2022 15:30 | MS | Tallinna Kalev | 0-3 | Kuressaare | |||
05/03/2022 15:30 | MS | Kuressaare | 1-2 | Trans Narva | |||
02/03/2022 19:00 | MS | Kalju Nomme | 2-0 | Kuressaare | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
05/12/2021 14:00 | - | Legion | - | Kuressaare | |||
27/11/2021 14:00 | - | Kuressaare | - | FC Levadia Tallinn |