Lannion Kuruluş : 2000 |
Stade René Guillou Rue Edouard Branly Lannion Stad Kapasitesi 1000 Kişi Lannion Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 20:00 | MS | Lannion | 0-1 | Ergué-Gaberic | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Drapeau Fougères | 1-0 | Lannion | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Lannion | 2-1 | Stade Plabennec | |||
24/02/2024 20:00 | - | Saint-Pierre Milizac | - | Lannion | |||
17/02/2024 20:00 | - | Lannion | - | CPBB Rennes | |||
03/02/2024 20:00 | MS | TA Rennes | 1-1 | Lannion | |||
20/01/2024 20:00 | MS | Lannion | 2-1 | Vannes | |||
13/01/2024 20:00 | MS | Rennes II | 0-2 | Lannion | |||
06/01/2024 20:00 | MS | Lannion | 2-1 | Drapeau Fougères | |||
16/12/2023 20:00 | - | Pontivy GSI | - | Lannion | |||
09/12/2023 20:00 | - | Lannion | - | Stade Pontivy | |||
02/12/2023 20:00 | MS | Vitré | 3-0 | Lannion | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Lannion | 3-2 | Stade Briochin II | |||
11/11/2023 20:00 | MS | Ergué-Gaberic | 3-0 | Lannion | |||
21/10/2023 19:00 | MS | Stade Plabennec | 3-2 | Lannion | |||
07/10/2023 19:00 | - | Lannion | - | Saint-Pierre Milizac | |||
23/09/2023 19:00 | - | CPBB Rennes | - | Lannion | |||
09/09/2023 19:00 | - | Lannion | - | TA Rennes | |||
02/09/2023 19:00 | - | Vannes | - | Lannion | |||
26/08/2023 19:00 | - | Lannion | - | Saint-Colomban Locminé | |||
Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 19:00 | - | Vitré | - | Lannion | |||
27/05/2023 19:00 | - | Lannion | - | Pontivy GSI | |||
13/05/2023 19:00 | - | Lannion | - | Drapeau Fougères | |||
06/05/2023 19:00 | - | Dinan Léhon | - | Lannion | |||
22/04/2023 19:00 | - | Lannion | - | Saint-Pierre Milizac | |||
15/04/2023 19:00 | - | Cesson | - | Lannion | |||
01/04/2023 19:00 | - | Lannion | - | Montagnarde | |||
25/03/2023 20:00 | - | Brest II | - | Lannion | |||
18/03/2023 20:00 | - | Lannion | - | Stade Briochin II | |||
04/03/2023 20:00 | - | Saint-Colomban Locminé | - | Lannion |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Saint-Colomban Locminé | 38 |
2 | Vitré | 38 |
3 | Rennes II | 36 |
4 | Saint-Pierre Milizac | 34 |
5 | Pontivy GSI | 33 |
6 | TA Rennes | 33 |
7 | Stade Plabennec | 29 |
8 | Ergué-Gaberic | 28 |
9 | Vannes | 28 |
10 | Drapeau Fougères | 26 |
11 | Lannion | 26 |
12 | Stade Briochin II | 16 |
13 | Stade Pontivy | 15 |
14 | CPBB Rennes | 13 |