Lille Kuruluş : 1938 |
Heggestadion Heggelaan Poederlee Stad Kapasitesi 2000 Kişi Lille Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) | |||||||
05/05/2024 16:00 | - | Berchem Sport | - | Lille | |||
28/04/2024 16:00 | MS | Lille | 1-2 | City Pirates Antwerpen | |||
20/04/2024 21:00 | - | Racing Mechelen | - | Lille | |||
13/04/2024 21:00 | - | Lille | - | Bocholt | |||
07/04/2024 16:00 | MS | Mechelen II | 1-2 | Lille | |||
23/03/2024 22:00 | MS | Lille | 2-1 | Hades | |||
20/03/2024 22:30 | MS | Lille | 5-3 | Wezel | |||
16/03/2024 22:00 | - | Tongeren | - | Lille | |||
09/03/2024 22:00 | MS | Lille | 2-0 | Diegem Sport | |||
06/03/2024 22:30 | MS | Lille | 4-3 | Rupel Boom | |||
02/03/2024 22:00 | MS | Houtvenne | 0-0 | Lille | |||
24/02/2024 22:00 | - | Lille | - | Spouwen-Mopertingen | |||
16/02/2024 22:30 | MS | Lyra-Lierse Berlaar | 4-2 | Lille | |||
03/02/2024 22:00 | MS | FC Lebbeke | 2-1 | Lille | |||
31/01/2024 22:15 | MS | Lille | 0-3 | Houtvenne | |||
27/01/2024 22:00 | MS | Lille | 1-2 | Sporting Hasselt | |||
24/01/2024 22:30 | MS | Lille | 1-1 | Tempo Overijse | |||
14/01/2024 17:00 | MS | Londerzeel | 2-1 | Lille | |||
17/12/2023 17:00 | MS | Bocholt | 2-2 | Lille | |||
06/12/2023 22:00 | MS | Lille | 2-2 | Mechelen II | |||
02/12/2023 22:00 | MS | City Pirates Antwerpen | 3-3 | Lille | |||
26/11/2023 16:30 | MS | Rupel Boom | 2-1 | Lille | |||
12/11/2023 17:00 | MS | Diegem Sport | 2-3 | Lille | |||
04/11/2023 22:00 | - | Lille | - | Londerzeel | |||
28/10/2023 20:30 | MS | Hades | 3-1 | Lille | |||
21/10/2023 21:00 | MS | Lille | 0-2 | Berchem Sport | |||
14/10/2023 21:00 | - | Tempo Overijse | - | Lille | |||
07/10/2023 21:00 | - | Lille | - | Tongeren | |||
30/09/2023 21:00 | - | Lille | - | Racing Mechelen | |||
24/09/2023 16:00 | MS | Spouwen-Mopertingen | 1-1 | Lille | |||
16/09/2023 21:00 | MS | Lille | 0-3 | FC Lebbeke | |||
09/09/2023 20:30 | MS | Wezel | 3-1 | Lille | |||
02/09/2023 21:00 | MS | Lille | 1-0 | Lyra-Lierse Berlaar | |||
30/08/2023 21:00 | MS | Sporting Hasselt | 0-2 | Lille | |||
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/08/2023 17:00 | MS | RAS Monceau | 3-2 | Lille | |||
Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/05/2023 16:00 | MS | Racing Mechelen | 2-0 | Lille | |||
07/05/2023 16:00 | MS | Lille | 1-0 | Sporting Hasselt | |||
29/04/2023 21:00 | MS | City Pirates Antwerpen | 4-3 | Lille | |||
22/04/2023 21:00 | MS | Tongeren | 3-0 | Lille | |||
15/04/2023 21:00 | MS | Lille | 0-2 | Lyra-Lierse Berlaar | |||
11/04/2023 21:00 | MS | Lille | 1-3 | Cappellen | |||
26/03/2023 16:00 | MS | Spouwen-Mopertingen | 3-3 | Lille | |||
18/03/2023 22:00 | - | Lille | - | Berchem Sport | |||
11/03/2023 20:30 | MS | Hades | 0-2 | Lille | |||
04/03/2023 22:00 | MS | Lille | 1-0 | Diegem Sport | |||
26/02/2023 17:00 | MS | Mechelen II | 2-3 | Lille | |||
18/02/2023 22:00 | MS | Lille | 1-2 | Bocholt | |||
11/02/2023 21:30 | MS | Turnhout | 5-2 | Lille | |||
04/02/2023 22:00 | MS | Lille | 3-4 | Beerschot VA II | |||
29/01/2023 16:30 | MS | Pepingen-Halle | 1-1 | Lille | |||
21/01/2023 22:00 | MS | FC Lebbeke | 2-4 | Lille | |||
14/01/2023 22:00 | MS | Lille | 0-0 | Londerzeel | |||
11/01/2023 22:00 | MS | Cappellen | 1-4 | Lille | |||
07/01/2023 22:00 | MS | Lille | 1-2 | Hades | |||
10/12/2022 22:00 | MS | Lille | 3-1 | Pepingen-Halle | |||
04/12/2022 17:00 | MS | Londerzeel | 1-2 | Lille | |||
26/11/2022 22:00 | MS | Lille | 2-2 | City Pirates Antwerpen | |||
19/11/2022 22:00 | - | Bocholt | - | Lille | |||
12/11/2022 22:00 | - | Lille | - | Spouwen-Mopertingen | |||
05/11/2022 22:00 | - | Lyra-Lierse Berlaar | - | Lille | |||
29/10/2022 21:00 | - | Lille | - | FC Lebbeke | |||
22/10/2022 21:00 | - | Lille | - | Tongeren | |||
15/10/2022 21:00 | - | Berchem Sport | - | Lille | |||
08/10/2022 21:00 | - | Lille | - | Mechelen II | |||
01/10/2022 21:00 | - | Sporting Hasselt | - | Lille | |||
25/09/2022 16:00 | MS | Lille | 3-2 | Turnhout | |||
18/09/2022 16:00 | MS | Diegem Sport | 2-1 | Lille | |||
10/09/2022 19:00 | - | Lille | - | Racing Mechelen | |||
04/09/2022 16:00 | - | Beerschot VA II | - | Lille | |||
Belçika - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/08/2022 19:00 | MS | Lille | 2-3 | Heist | |||
14/08/2022 17:00 | PEN | Erpe-Mere United | 1-1 | Lille | |||
07/08/2022 17:00 | MS | Lille | 3-1 | Lorraine Arlon | |||
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2022 16:00 | - | Lille | - | Esperanza Pelt | |||
24/04/2022 16:00 | - | Berlaar-Heikant | - | Lille | |||
16/04/2022 21:00 | - | Nijlen | - | Lille | |||
09/04/2022 21:00 | - | Lille | - | Racing Mechelen | |||
02/04/2022 21:00 | - | Betekom | - | Lille | |||
26/03/2022 22:00 | - | Lille | - | Sint-Lenaarts | |||
19/03/2022 22:00 | - | Lille | - | Wellen | |||
12/03/2022 21:30 | - | Weerstand Koersel | - | Lille | |||
05/03/2022 22:00 | - | Lille | - | Diest | |||
26/02/2022 22:00 | - | Lille | - | Turnhout | |||
19/02/2022 21:30 | - | Zwarte Leeuw | - | Lille | |||
16/02/2022 22:00 | - | Eendracht Termien | - | Lille | |||
12/02/2022 22:00 | - | Lille | - | De Kempen | |||
29/01/2022 22:00 | - | Lille | - | Witgoor Sport | |||
18/12/2021 21:30 | - | Beringen | - | Lille | |||
11/12/2021 21:00 | - | Esperanza Pelt | - | Lille | |||
04/12/2021 21:00 | - | Lille | - | Berlaar-Heikant | |||
27/11/2021 22:00 | - | Racing Mechelen | - | Lille | |||
20/11/2021 22:00 | - | Lille | - | Betekom | |||
14/11/2021 17:00 | - | Sint-Lenaarts | - | Lille | |||
07/11/2021 16:30 | - | Wellen | - | Lille | |||
30/10/2021 21:00 | - | Lille | - | Weerstand Koersel | |||
24/10/2021 16:00 | - | Diest | - | Lille | |||
16/10/2021 21:00 | - | Lille | - | Zwarte Leeuw | |||
09/10/2021 20:30 | - | De Kempen | - | Lille | |||
02/10/2021 21:00 | - | Lille | - | Eendracht Termien | |||
25/09/2021 20:30 | - | Witgoor Sport | - | Lille | |||
18/09/2021 21:00 | - | Lille | - | Nijlen |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Spouwen-Mopertingen | 71 |
2 | Sporting Hasselt | 67 |
3 | Lyra-Lierse Berlaar | 60 |
4 | Rupel Boom | 60 |
5 | Racing Mechelen | 55 |
6 | Houtvenne | 55 |
7 | Bocholt | 54 |
8 | Tongeren | 48 |
9 | FC Lebbeke | 47 |
10 | Mechelen II | 46 |
11 | Berchem Sport | 46 |
12 | Diegem Sport | 45 |
13 | Wezel | 43 |
14 | Hades | 42 |
15 | Lille | 40 |
16 | Tempo Overijse | 28 |
17 | City Pirates Antwerpen | 25 |
18 | Londerzeel | 25 |