Livyi Bereh Kuruluş : 0 |
Stadion Livyi Bereh vul. Sportyvna 8, Mlynovo Kiev Stad Kapasitesi 4700 Kişi Livyi Bereh Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
10/05/2024 15:30 | MS | Livyi Bereh | 1-1 | Prykarpattia | |||
03/05/2024 13:00 | MS | Ahrobiznes Volochysk | 0-2 | Livyi Bereh | |||
27/04/2024 13:30 | MS | Livyi Bereh | 1-2 | Nyva Buzova | |||
21/04/2024 12:00 | MS | Epitsentr Dunayivtsi | 1-1 | Livyi Bereh | |||
12/04/2024 13:30 | MS | Livyi Bereh | 0-1 | Karpaty | |||
05/04/2024 13:00 | MS | Prykarpattia | 0-1 | Livyi Bereh | |||
29/03/2024 14:30 | MS | Livyi Bereh | 3-0 | Ahrobiznes Volochysk | |||
23/03/2024 13:30 | MS | Nyva Buzova | 1-5 | Livyi Bereh | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/02/2024 17:00 | MS | Polessya | 1-0 | Livyi Bereh | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
25/11/2023 13:00 | MS | Livyi Bereh | 5-0 | Viktoriya Mykolaivka | |||
19/11/2023 13:00 | MS | Kremin' | 0-1 | Livyi Bereh | |||
12/11/2023 15:00 | MS | Livyi Bereh | 1-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
05/11/2023 13:15 | MS | Yarud Mariupol' | 0-2 | Livyi Bereh | |||
30/10/2023 14:30 | MS | Dinaz Vyshhorod | 0-0 | Livyi Bereh | |||
22/10/2023 15:15 | MS | Livyi Bereh | 3-0 | Inhulets | |||
15/10/2023 13:00 | MS | Chernihiv | 0-3 | Livyi Bereh | |||
08/10/2023 14:00 | MS | SK Poltava | 2-1 | Livyi Bereh | |||
01/10/2023 13:30 | MS | Hirnyk-Sport | 0-1 | Livyi Bereh | |||
23/09/2023 14:30 | MS | Viktoriya Mykolaivka | 1-0 | Livyi Bereh | |||
17/09/2023 16:00 | MS | Livyi Bereh | 6-0 | Kremin' | |||
09/09/2023 15:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-1 | Livyi Bereh | |||
01/09/2023 13:00 | MS | Livyi Bereh | 1-1 | Yarud Mariupol' | |||
27/08/2023 17:00 | MS | Livyi Bereh | 3-0 | Dinaz Vyshhorod | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/08/2023 13:00 | USB | Livyi Bereh | 1-2 | Chornomorets | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
19/08/2023 17:00 | MS | Inhulets | 2-1 | Livyi Bereh | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/08/2023 16:00 | MS | Lokomotiv Kyiv | 0-2 | Livyi Bereh | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
11/08/2023 17:00 | MS | Livyi Bereh | 5-1 | Chernihiv | |||
07/08/2023 01:00 | MS | Livyi Bereh | 1-3 | SK Poltava | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/08/2023 12:00 | MS | Chernihiv | 1-2 | Livyi Bereh | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/07/2023 17:00 | MS | Livyi Bereh | 5-0 | Hirnyk-Sport | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/07/2023 17:00 | MS | Obolon'-Brovar | 0-2 | Livyi Bereh | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Livyi Bereh | - | Nyva Vinnytsya | |||
14/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Karpaty Halych | - | Livyi Bereh | |||
07/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Livyi Bereh | - | Bukovyna | |||
30/04/2022 17:00 | İptal Edildi | Chernihiv | - | Livyi Bereh | |||
23/04/2022 17:00 | Ertelendi | Livyi Bereh | - | Karpaty | |||
17/04/2022 17:00 | Ertelendi | Dinaz Vyshhorod | - | Livyi Bereh | |||
13/04/2022 03:00 | Ertelendi | AFSK Kyiv | - | Livyi Bereh | |||
09/04/2022 17:00 | Ertelendi | MSK Dnipro Cherkasy | - | Livyi Bereh | |||
02/04/2022 17:00 | Ertelendi | Livyi Bereh | - | Rubikon | |||
27/11/2021 14:30 | MS | Livyi Bereh | 2-1 | Munkács | |||
20/11/2021 13:30 | MS | Chayka | 0-0 | Livyi Bereh | |||
14/11/2021 14:30 | MS | Livyi Bereh | 1-0 | Lyubomyr Stavyshche | |||
05/11/2021 15:00 | MS | Epitsentr Dunayivtsi | 3-1 | Livyi Bereh | |||
01/11/2021 19:00 | MS | LNZ Cherkasy | 2-1 | Livyi Bereh | |||
24/10/2021 14:00 | MS | Nyva Vinnytsya | 0-2 | Livyi Bereh | |||
17/10/2021 15:00 | MS | Livyi Bereh | 2-1 | Karpaty Halych | |||
10/10/2021 15:00 | MS | Bukovyna | 1-3 | Livyi Bereh | |||
06/10/2021 16:00 | MS | Livyi Bereh | 2-0 | Chernihiv | |||
02/10/2021 17:00 | MS | Karpaty | 2-0 | Livyi Bereh | |||
26/09/2021 16:30 | MS | Livyi Bereh | 2-0 | Dinaz Vyshhorod | |||
17/09/2021 17:00 | MS | Livyi Bereh | 2-0 | AFSK Kyiv | |||
11/09/2021 17:00 | MS | Livyi Bereh | 3-1 | MSK Dnipro Cherkasy | |||
05/09/2021 15:00 | MS | Rubikon | 0-2 | Livyi Bereh | |||
22/08/2021 17:00 | MS | Munkács | 2-3 | Livyi Bereh | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/08/2021 18:00 | MS | Livyi Bereh | 2-3 | Olimpik Donetsk | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2021 18:00 | MS | Livyi Bereh | 4-0 | Chayka | |||
08/08/2021 18:00 | MS | Lyubomyr Stavyshche | 0-11 | Livyi Bereh | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/08/2021 18:00 | USB | Livyi Bereh | 1-0 | SK Poltava | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
31/07/2021 18:00 | MS | Livyi Bereh | 4-0 | Epitsentr Dunayivtsi | |||
25/07/2021 18:00 | MS | Livyi Bereh | 2-1 | LNZ Cherkasy |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Inhulets | 38 |
2 | Viktoriya Mykolaivka | 30 |
3 | Livyi Bereh | 30 |
4 | Yarud Mariupol' | 27 |
5 | SK Poltava | 25 |
6 | Metalurh Zaporizhya | 24 |
7 | Hirnyk-Sport | 16 |
8 | Kremin' | 14 |
9 | Dinaz Vyshhorod | 10 |
10 | Chernihiv | 9 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Inhulets | 42 |
2 | Livyi Bereh | 36 |
3 | Yarud Mariupol' | 31 |
4 | Viktoriya Mykolaivka | 30 |
5 | SK Poltava | 29 |
6 | Metalurh Zaporizhya | 25 |
7 | Hirnyk-Sport | 17 |
8 | Kremin' | 14 |
9 | Chernihiv | 13 |
10 | Dinaz Vyshhorod | 13 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Karpaty | 64 |
2 | Inhulets | 61 |
3 | Livyi Bereh | 50 |
4 | Epitsentr Dunayivtsi | 44 |
5 | Nyva Buzova | 39 |
6 | Prykarpattia | 37 |
7 | Viktoriya Mykolaivka | 36 |
8 | Yarud Mariupol' | 35 |
9 | SK Poltava | 34 |
10 | Ahrobiznes Volochysk | 34 |