Lucko Kuruluş : 1931 |
Igralište Lučkog Franje Puškarićeva 122 Zagreb Stad Kapasitesi 2000 Kişi Lucko Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 18:00 | MS | Tondach | 0-3 | Lucko | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Lucko | 3-0 | Trešnjevka | |||
09/03/2024 17:45 | MS | HAŠK | 0-3 | Lucko | |||
02/03/2024 17:30 | MS | Lucko | 2-1 | Sava Strmec | |||
02/12/2023 15:30 | MS | Lucko | 1-0 | Samobor | |||
26/11/2023 15:45 | MS | Bistra | 1-2 | Lucko | |||
19/11/2023 16:00 | MS | Lucko | 2-2 | NK Lukavec | |||
11/11/2023 16:15 | MS | Zelina | 0-2 | Lucko | |||
04/11/2023 16:30 | MS | Lucko | 3-0 | Segesta Sisak | |||
28/10/2023 16:30 | MS | Zagorec | 2-3 | Lucko | |||
21/10/2023 16:45 | MS | Lucko | 1-1 | Maksimir Zagreb | |||
14/10/2023 17:00 | - | Vrapče Zagreb | - | Lucko | |||
08/10/2023 17:15 | MS | Gaj | 1-1 | Lucko | |||
04/10/2023 17:30 | - | Dinamo OO | - | Lucko | |||
30/09/2023 17:30 | - | Kurilovec | - | Lucko | |||
23/09/2023 17:45 | - | Lucko | - | Ponikve | |||
17/09/2023 18:00 | - | Mladost Petrinja | - | Lucko | |||
13/09/2023 18:00 | - | Lucko | - | Tondach | |||
09/09/2023 18:00 | - | Trešnjevka | - | Lucko | |||
02/09/2023 18:15 | - | Lucko | - | HAŠK | |||
27/08/2023 18:30 | - | Sava Strmec | - | Lucko | |||
Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 18:30 | - | Lucko | - | Samobor | |||
27/05/2023 18:30 | - | Maksimir Zagreb | - | Lucko | |||
24/05/2023 18:30 | - | Bistra | - | Lucko | |||
20/05/2023 18:30 | - | Lucko | - | Tekstilac Ravnice | |||
07/05/2023 18:00 | - | Lucko | - | Karlovac 1919 | |||
29/04/2023 18:00 | - | Segesta Sisak | - | Lucko | |||
26/04/2023 18:00 | - | Dinamo OO | - | Lucko | |||
22/04/2023 18:00 | - | Lucko | - | Vrbovec | |||
15/04/2023 17:30 | - | Vrapče Zagreb | - | Lucko |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Segesta Sisak | 45 |
2 | Lucko | 43 |
3 | Maksimir Zagreb | 39 |
4 | Gaj | 39 |
5 | Ponikve | 34 |
6 | Trešnjevka | 34 |
7 | NK Lukavec | 34 |
8 | Vrapče Zagreb | 33 |
9 | Dinamo OO | 33 |
10 | Kurilovec | 30 |
11 | Zagorec | 28 |
12 | Mladost Petrinja | 25 |
13 | HAŠK | 24 |
14 | Samobor | 20 |
15 | Bistra | 20 |
16 | Zelina | 19 |
17 | Sava Strmec | 15 |
18 | Tondach | 14 |