Lupo-Martini Kuruluş : 0 |
Lupo Stadio Hubertusstr. 10 Wolfsburg Stad Kapasitesi 1500 Kişi Lupo-Martini Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
11/05/2024 16:00 | - | Ramlingen / Ehlershausen | - | Lupo-Martini | |||
05/05/2024 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-1 | Bornreihe | |||
28/04/2024 16:00 | MS | Vorsfelde | 0-0 | Lupo-Martini | |||
21/04/2024 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-2 | Bersenbrück | |||
14/04/2024 16:00 | MS | Borussia Hildesheim | 3-1 | Lupo-Martini | |||
07/04/2024 15:00 | MS | Lupo-Martini | 0-1 | Germania Egestorf | |||
28/03/2024 21:00 | MS | Lupo-Martini | 3-1 | Schöningen | |||
24/03/2024 16:00 | MS | Rotenburger SV | 0-2 | Lupo-Martini | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Lupo-Martini | 2-1 | VfL Oldenburg | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Kickers Emden | 2-0 | Lupo-Martini | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Lupo-Martini | 1-0 | Eilvese | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Heeslinger SC | 2-1 | Lupo-Martini | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Atlas Delmenhorst | 3-1 | Lupo-Martini | |||
11/02/2024 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-0 | Schwarz-Weiß Rehden | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Meppen II | 0-2 | Lupo-Martini | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/01/2024 21:00 | MS | Hannover 96 II | 0-0 | Lupo-Martini | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
03/12/2023 16:00 | Ertelendi | Lupo-Martini | - | Arminia Hannover | |||
26/11/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 3-0 | Meppen II | |||
19/11/2023 16:00 | MS | Eintracht Celle | 6-2 | Lupo-Martini | |||
12/11/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 5-2 | Ramlingen / Ehlershausen | |||
05/11/2023 16:00 | MS | Bornreihe | 1-1 | Lupo-Martini | |||
29/10/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 1-1 | Vorsfelde | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Bersenbrück | 5-1 | Lupo-Martini | |||
15/10/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-1 | Borussia Hildesheim | |||
08/10/2023 16:00 | MS | Germania Egestorf | 1-1 | Lupo-Martini | |||
30/09/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 1-1 | Rotenburger SV | |||
24/09/2023 16:00 | MS | VfL Oldenburg | 2-2 | Lupo-Martini | |||
17/09/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-0 | Kickers Emden | |||
09/09/2023 16:00 | MS | Eilvese | 2-5 | Lupo-Martini | |||
03/09/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 0-1 | Heeslinger SC | |||
27/08/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-0 | Atlas Delmenhorst | |||
19/08/2023 15:00 | MS | Schwarz-Weiß Rehden | 3-1 | Lupo-Martini | |||
12/08/2023 17:00 | MS | Schöningen | 1-1 | Lupo-Martini | |||
05/08/2023 19:00 | MS | Arminia Hannover | 1-3 | Lupo-Martini | |||
Almanya - Regionalliga - Relegation Round ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2023 16:00 | MS | Bremer Sv | 2-1 | Lupo-Martini | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 6-1 | Papenburg | |||
13/05/2023 16:00 | MS | Rotenburger SV | 1-1 | Lupo-Martini | |||
07/05/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 3-2 | Ramlingen / Ehlershausen | |||
29/04/2023 15:00 | MS | Schöningen | 2-2 | Lupo-Martini | |||
26/04/2023 21:00 | MS | Germania Egestorf | 1-3 | Lupo-Martini | |||
23/04/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-2 | Pattensen | |||
16/04/2023 16:00 | MS | Spelle-Venhaus | 1-1 | Lupo-Martini | |||
10/04/2023 17:00 | MS | Luneburger SK Hansa | 0-0 | Lupo-Martini | |||
05/04/2023 21:00 | MS | Ahlerstedt / Ottendorf | 0-4 | Lupo-Martini | |||
02/04/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 4-1 | Heeslinger SC | |||
25/03/2023 18:00 | MS | FT Braunschweig | 0-2 | Lupo-Martini | |||
19/03/2023 17:00 | MS | Lupo-Martini | 1-1 | HSC Hannover | |||
04/03/2023 17:00 | MS | Lupo-Martini | 2-1 | VfL Oldenburg | |||
25/02/2023 17:30 | MS | Arminia Hannover | 0-1 | Lupo-Martini | |||
12/02/2023 16:00 | MS | Lupo-Martini | 3-1 | Eintracht Celle | |||
29/01/2023 16:00 | MS | Papenburg | 0-1 | Lupo-Martini | |||
10/12/2022 16:00 | MS | Bersenbrück | 1-0 | Lupo-Martini | |||
03/12/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 1-1 | Gifhorn | |||
27/11/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 4-2 | Germania Egestorf | |||
13/11/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 3-1 | Rotenburger SV | |||
05/11/2022 16:00 | MS | Ramlingen / Ehlershausen | 1-5 | Lupo-Martini | |||
30/10/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-0 | Schöningen | |||
23/10/2022 16:00 | MS | Pattensen | 1-0 | Lupo-Martini | |||
16/10/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 1-2 | Spelle-Venhaus | |||
09/10/2022 16:00 | MS | Heeslinger SC | 0-0 | Lupo-Martini | |||
02/10/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 0-1 | FT Braunschweig | |||
25/09/2022 16:00 | MS | HSC Hannover | 0-1 | Lupo-Martini | |||
18/09/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-0 | Luneburger SK Hansa | |||
11/09/2022 16:00 | MS | VfL Oldenburg | 2-3 | Lupo-Martini | |||
04/09/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-0 | Arminia Hannover | |||
28/08/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 4-1 | Ahlerstedt / Ottendorf | |||
21/08/2022 16:00 | MS | Eintracht Celle | 1-2 | Lupo-Martini | |||
14/08/2022 16:00 | MS | Lupo-Martini | 1-0 | Bersenbrück | |||
07/08/2022 16:00 | MS | Gifhorn | 0-2 | Lupo-Martini | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/07/2022 16:00 | MS | Teutonia Ottensen | 2-0 | Lupo-Martini | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
04/12/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-3 | Wolfenbuttel | |||
28/11/2021 16:00 | MS | Arminia Hannover | 0-0 | Lupo-Martini | |||
21/11/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 3-0 | SVG Gottingen | |||
13/11/2021 16:00 | MS | BW Schwalbe Tündern | 5-2 | Lupo-Martini | |||
07/11/2021 16:00 | MS | Eintracht Northeim | 1-3 | Lupo-Martini | |||
31/10/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 3-0 | FT Braunschweig | |||
23/10/2021 17:00 | MS | Ramlingen / Ehlershausen | 3-0 | Lupo-Martini | |||
17/10/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 2-2 | Germania Egestorf | |||
10/10/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 3-0 | Gifhorn | |||
02/10/2021 18:00 | MS | Wolfenbuttel | 0-4 | Lupo-Martini | |||
26/09/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 4-0 | Arminia Hannover | |||
19/09/2021 16:00 | MS | SVG Gottingen | 0-0 | Lupo-Martini | |||
12/09/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 4-0 | BW Schwalbe Tündern | |||
05/09/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 4-1 | Eintracht Northeim | |||
28/08/2021 18:00 | MS | FT Braunschweig | 1-1 | Lupo-Martini | |||
22/08/2021 16:00 | MS | Lupo-Martini | 0-0 | Ramlingen / Ehlershausen | |||
18/08/2021 20:00 | MS | Gifhorn | 0-2 | Lupo-Martini | |||
15/08/2021 16:00 | MS | Germania Egestorf | 2-2 | Lupo-Martini | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2021 16:00 | Ertelendi | Eintracht Northeim | - | Lupo-Martini | |||
07/02/2021 17:00 | Ertelendi | Lupo-Martini | - | Gifhorn | |||
31/01/2021 16:00 | Ertelendi | Wolfenbuttel | - | Lupo-Martini |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Kickers Emden | 77 |
2 | Bersenbrück | 60 |
3 | Atlas Delmenhorst | 59 |
4 | Germania Egestorf | 53 |
5 | Borussia Hildesheim | 53 |
6 | Schwarz-Weiß Rehden | 51 |
7 | Lupo-Martini | 50 |
8 | Vorsfelde | 50 |
9 | VfL Oldenburg | 45 |
10 | Heeslinger SC | 43 |
11 | Meppen II | 42 |
12 | Schöningen | 37 |
13 | Eintracht Celle | 31 |
14 | Ramlingen / Ehlershausen | 29 |
15 | Arminia Hannover | 28 |
16 | Rotenburger SV | 26 |
17 | Bornreihe | 20 |
18 | Eilvese | 19 |