Metalurh Zaporizhya Kuruluş : 2009 |
Slavutych-Arena vul. Valeryia Lobanovskogo 21 Zaporozhye Stad Kapasitesi 11883 Kişi Metalurh Zaporizhya Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2024 12:30 | Ertelendi | Khust City | - | Metalurh Zaporizhya | |||
20/04/2024 12:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-5 | Bukovyna | |||
13/04/2024 12:00 | MS | Podillya Khmelnytskyi | 3-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
07/04/2024 13:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-2 | Nyva Ternopil | |||
31/03/2024 12:30 | MS | Metal Kharkiv | 4-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
23/03/2024 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-4 | Khust City | |||
25/11/2023 13:00 | MS | Dinaz Vyshhorod | 1-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
19/11/2023 13:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-0 | Yarud Mariupol' | |||
12/11/2023 15:00 | MS | Livyi Bereh | 1-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
05/11/2023 13:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-0 | Inhulets | |||
29/10/2023 13:45 | MS | Chernihiv | 1-3 | Metalurh Zaporizhya | |||
22/10/2023 13:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 3-1 | SK Poltava | |||
13/10/2023 12:30 | MS | Hirnyk-Sport | 1-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
07/10/2023 13:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-0 | Viktoriya Mykolaivka | |||
01/10/2023 12:30 | MS | Kremin' | 1-2 | Metalurh Zaporizhya | |||
24/09/2023 13:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-1 | Dinaz Vyshhorod | |||
17/09/2023 14:00 | MS | Yarud Mariupol' | 2-2 | Metalurh Zaporizhya | |||
09/09/2023 15:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-1 | Livyi Bereh | |||
03/09/2023 16:00 | MS | Inhulets | 3-2 | Metalurh Zaporizhya | |||
27/08/2023 15:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 4-2 | Chernihiv | |||
19/08/2023 16:00 | MS | SK Poltava | 1-2 | Metalurh Zaporizhya | |||
12/08/2023 16:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-1 | Hirnyk-Sport | |||
06/08/2023 16:00 | MS | Viktoriya Mykolaivka | 1-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/08/2023 17:00 | MS | Inhulets | 4-3 | Metalurh Zaporizhya | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
28/07/2023 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-0 | Kremin' | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/07/2023 11:30 | MS | Rukh Vynnyky | 2-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/06/2023 13:00 | MS | Veres Rivne | 6-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
10/06/2023 17:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-1 | Veres Rivne | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/05/2023 14:00 | MS | Nyva Ternopil | 1-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
22/05/2023 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-0 | Epitsentr Dunayivtsi | |||
13/05/2023 17:00 | MS | Karpaty | 0-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
07/05/2023 16:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-1 | Polessya | |||
30/04/2023 15:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-1 | Nyva Ternopil | |||
22/04/2023 15:00 | MS | Epitsentr Dunayivtsi | 1-2 | Metalurh Zaporizhya | |||
15/04/2023 13:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-1 | Karpaty | |||
09/04/2023 16:00 | MS | Polessya | 1-2 | Metalurh Zaporizhya | |||
26/11/2022 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-2 | Obolon'-Brovar | |||
20/11/2022 13:30 | MS | Hirnyk-Sport | 1-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
16/11/2022 13:00 | MS | Kremin' | 0-4 | Metalurh Zaporizhya | |||
11/11/2022 13:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-0 | Skoruk Tomakivka | |||
05/11/2022 13:00 | MS | Chernihiv | 0-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
29/10/2022 13:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-1 | SK Poltava | |||
25/10/2022 14:00 | MS | Skoruk Tomakivka | 1-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
21/10/2022 12:00 | MS | LNZ Cherkasy | 1-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
07/10/2022 13:00 | MS | Obolon'-Brovar | 3-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
01/10/2022 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-0 | Hirnyk-Sport | |||
17/09/2022 15:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-2 | Chernihiv | |||
09/09/2022 13:00 | MS | SK Poltava | 1-2 | Metalurh Zaporizhya | |||
03/09/2022 13:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-1 | LNZ Cherkasy | |||
27/08/2022 15:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 3-3 | Kremin' | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Mykolaiv | - | Metalurh Zaporizhya | |||
14/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Metalurh Zaporizhya | - | Enerhiya Nova Kakhovka | |||
07/05/2022 17:00 | İptal Edildi | Krystal | - | Metalurh Zaporizhya | |||
30/04/2022 17:00 | İptal Edildi | Metalurh Zaporizhya | - | Yarud Mariupol' | |||
23/04/2022 17:00 | Ertelendi | SK Poltava | - | Metalurh Zaporizhya | |||
17/04/2022 17:00 | Ertelendi | Metalurh Zaporizhya | - | Peremoga | |||
13/04/2022 17:00 | Ertelendi | Sumy | - | Metalurh Zaporizhya | |||
09/04/2022 17:00 | Ertelendi | Metalurh Zaporizhya | - | Viktoriya Mykolaivka | |||
02/04/2022 17:00 | Ertelendi | Tavriya | - | Metalurh Zaporizhya | |||
26/03/2022 18:00 | Ertelendi | Metalurh Zaporizhya | - | Real Pharm | |||
19/03/2022 19:00 | Ertelendi | Trostianets | - | Metalurh Zaporizhya | |||
20/11/2021 15:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-0 | Skoruk Tomakivka | |||
13/11/2021 15:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 0-0 | Balkany Zorya | |||
06/11/2021 15:00 | MS | Nikopol | 0-6 | Metalurh Zaporizhya | |||
30/10/2021 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-1 | Vovchansk | |||
22/10/2021 18:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-2 | Mykolaiv | |||
16/10/2021 14:00 | MS | Enerhiya Nova Kakhovka | 0-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
10/10/2021 15:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-0 | Krystal | |||
06/10/2021 15:30 | MS | Yarud Mariupol' | 1-3 | Metalurh Zaporizhya | |||
01/10/2021 18:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-0 | SK Poltava | |||
26/09/2021 15:00 | MS | Peremoga | 0-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
17/09/2021 18:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 5-0 | Sumy | |||
11/09/2021 16:00 | MS | Viktoriya Mykolaivka | 0-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
05/09/2021 17:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-1 | Tavriya | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/08/2021 18:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-3 | Hirnyk-Sport | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/08/2021 17:00 | MS | Real Pharm | 0-3 | Metalurh Zaporizhya | |||
23/08/2021 17:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-0 | Trostianets | |||
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/08/2021 16:00 | MS | Sumy | 0-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/08/2021 17:00 | MS | Skoruk Tomakivka | 1-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
08/08/2021 18:00 | MS | Balkany Zorya | 0-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
31/07/2021 18:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 3-0 | Nikopol | |||
25/07/2021 18:30 | MS | Vovchansk | 1-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/06/2021 17:30 | MS | Real Pharm | 2-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
04/06/2021 17:30 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-0 | MSK Dnipro Cherkasy | |||
29/05/2021 03:00 | İptal Edildi | Cherkashchyna-Akademiya | - | Metalurh Zaporizhya | |||
22/05/2021 16:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 1-2 | Metal Kharkiv | |||
15/05/2021 17:00 | MS | Hirnyk | 2-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
30/04/2021 17:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-0 | Balkany Zorya | |||
24/04/2021 16:00 | MS | Enerhiya Nova Kakhovka | 1-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
19/04/2021 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-1 | Yarud Mariupol' | |||
14/04/2021 15:00 | MS | Tavriya | 1-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
09/04/2021 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 3-0 | Mykolaiv II | |||
04/04/2021 14:00 | MS | Peremoga | 1-3 | Metalurh Zaporizhya | |||
28/03/2021 14:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 7-1 | Nikopol | |||
24/03/2021 17:00 | Ertelendi | Metalurh Zaporizhya | - | Cherkashchyna-Akademiya | |||
19/03/2021 15:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 3-1 | Real Pharm | |||
20/11/2020 14:00 | MS | MSK Dnipro Cherkasy | 0-1 | Metalurh Zaporizhya | |||
06/11/2020 15:00 | MS | Metal Kharkiv | 2-0 | Metalurh Zaporizhya | |||
31/10/2020 15:00 | MS | Metalurh Zaporizhya | 2-2 | Hirnyk | |||
18/10/2020 15:00 | MS | Balkany Zorya | 0-2 | Metalurh Zaporizhya |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Podillya Khmelnytskyi | 32 |
2 | Bukovyna | 32 |
3 | Nyva Ternopil | 31 |
4 | Metal Kharkiv | 25 |
5 | Metalurh Zaporizhya | 25 |
6 | Dinaz Vyshhorod | 23 |
7 | Khust City | 23 |
8 | Hirnyk-Sport | 20 |
9 | Chernihiv | 18 |
10 | Kremin' | 17 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Inhulets | 38 |
2 | Viktoriya Mykolaivka | 30 |
3 | Livyi Bereh | 30 |
4 | Yarud Mariupol' | 27 |
5 | SK Poltava | 25 |
6 | Metalurh Zaporizhya | 24 |
7 | Hirnyk-Sport | 16 |
8 | Kremin' | 14 |
9 | Dinaz Vyshhorod | 10 |
10 | Chernihiv | 9 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Inhulets | 42 |
2 | Livyi Bereh | 36 |
3 | Yarud Mariupol' | 31 |
4 | Viktoriya Mykolaivka | 30 |
5 | SK Poltava | 29 |
6 | Metalurh Zaporizhya | 25 |
7 | Hirnyk-Sport | 17 |
8 | Kremin' | 14 |
9 | Chernihiv | 13 |
10 | Dinaz Vyshhorod | 13 |