Nueva Concepción Kuruluş : 0 |
Estadio José Luis Ibarra Barrio seis de Noviembre Nueva Concepción Stad Kapasitesi 3000 Kişi Nueva Concepción Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2024 00:00 | MS | Nueva Concepción | 0-1 | Cuilapa | |||
21/04/2024 20:00 | MS | San Pedro | 1-1 | Nueva Concepción | |||
14/04/2024 20:00 | - | Nueva Concepción | - | Quiché | |||
07/04/2024 20:00 | - | Nueva Concepción | - | Suchitepéquez | |||
28/03/2024 05:00 | - | Marquense | - | Nueva Concepción | |||
24/03/2024 20:00 | MS | Nueva Concepción | 2-0 | Sololá | |||
18/03/2024 00:00 | MS | Juventud Copalera | 2-1 | Nueva Concepción | |||
10/03/2024 20:00 | MS | Nueva Concepción | 1-1 | Iztapa | |||
07/03/2024 00:00 | MS | Democracia | 1-0 | Nueva Concepción | |||
03/03/2024 20:00 | MS | Nueva Concepción | 2-1 | Santa Lucía | |||
25/02/2024 20:00 | - | Nueva Concepción | - | San Pedro | |||
22/02/2024 05:00 | MS | Quiché | 3-3 | Nueva Concepción | |||
18/02/2024 03:00 | MS | Suchitepéquez | 1-0 | Nueva Concepción | |||
11/02/2024 20:00 | MS | Nueva Concepción | 1-1 | Marquense | |||
08/02/2024 00:00 | MS | Sololá | 1-0 | Nueva Concepción | |||
04/02/2024 20:00 | MS | Nueva Concepción | 2-1 | Juventud Copalera | |||
28/01/2024 20:00 | MS | Iztapa | 4-1 | Nueva Concepción | |||
21/01/2024 20:00 | MS | Nueva Concepción | 2-0 | Democracia | |||
14/01/2024 20:00 | MS | Santa Lucía | 2-1 | Nueva Concepción | |||
09/11/2023 00:00 | MS | Nueva Concepción | 0-0 | Quiché | |||
30/10/2023 00:00 | MS | San Pedro | 5-1 | Nueva Concepción | |||
26/10/2023 00:00 | MS | Iztapa | 1-0 | Nueva Concepción | |||
19/10/2023 00:00 | MS | Nueva Concepción | 2-2 | Santa Lucía | |||
18/10/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Suchitepéquez | |||
01/10/2023 05:00 | MS | Marquense | 2-0 | Nueva Concepción | |||
28/09/2023 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-1 | Sololá | |||
24/09/2023 20:20 | - | Juventud Copalera | - | Nueva Concepción | |||
17/09/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Democracia | |||
14/09/2023 05:00 | MS | Quiché | 3-0 | Nueva Concepción | |||
10/09/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | San Pedro | |||
03/09/2023 20:00 | - | Santa Lucía | - | Nueva Concepción | |||
27/08/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Iztapa | |||
24/08/2023 21:00 | - | Suchitepéquez | - | Nueva Concepción | |||
17/08/2023 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-1 | Marquense | |||
13/08/2023 18:00 | - | Sololá | - | Nueva Concepción | |||
06/08/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Juventud Copalera | |||
30/07/2023 22:00 | - | Democracia | - | Nueva Concepción | |||
Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı ) | |||||||
07/05/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Deportivo Barberena | |||
03/05/2023 20:00 | - | Deportivo Barberena | - | Nueva Concepción | |||
30/04/2023 20:00 | - | San Pedro | - | Nueva Concepción | |||
23/04/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | San Juan | |||
16/04/2023 20:00 | - | Sololá | - | Nueva Concepción | |||
12/04/2023 19:30 | - | Nueva Concepción | - | Quiché | |||
06/04/2023 00:00 | MS | Catarina | 0-0 | Nueva Concepción | |||
02/04/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Suchitepéquez | |||
26/03/2023 21:00 | - | Coatepecano IB | - | Nueva Concepción | |||
19/03/2023 22:00 | - | Puerto San José | - | Nueva Concepción | |||
12/03/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Marquense | |||
05/03/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | San Pedro | |||
26/02/2023 20:00 | - | San Juan | - | Nueva Concepción | |||
22/02/2023 19:30 | - | Nueva Concepción | - | Sololá | |||
19/02/2023 05:00 | - | Quiché | - | Nueva Concepción | |||
12/02/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Catarina | |||
05/02/2023 20:00 | - | Suchitepéquez | - | Nueva Concepción | |||
29/01/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Coatepecano IB | |||
22/01/2023 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Puerto San José | |||
15/01/2023 05:00 | MS | Marquense | 2-0 | Nueva Concepción | |||
30/10/2022 23:30 | - | Juventud Pinulteca | - | Nueva Concepción | |||
27/10/2022 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Juventud Pinulteca | |||
23/10/2022 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Comunicaciones II | |||
20/10/2022 18:00 | - | Comunicaciones II | - | Nueva Concepción | |||
16/10/2022 20:00 | - | Nueva Concepción | - | Catarina | |||
09/10/2022 21:00 | - | Coatepecano IB | - | Nueva Concepción | |||
05/10/2022 20:00 | - | Sololá | - | Nueva Concepción | |||
02/10/2022 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Puerto San José | |||
25/09/2022 05:00 | MS | Marquense | 2-0 | Nueva Concepción | |||
22/09/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-3 | Quiché | |||
18/09/2022 20:00 | - | San Juan | - | Nueva Concepción | |||
11/09/2022 21:00 | - | Nueva Concepción | - | San Pedro | |||
07/09/2022 22:30 | - | Suchitepéquez | - | Nueva Concepción | |||
04/09/2022 20:30 | - | Catarina | - | Nueva Concepción | |||
28/08/2022 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Coatepecano IB | |||
25/08/2022 00:00 | - | Nueva Concepción | - | Sololá | |||
20/08/2022 22:00 | - | Puerto San José | - | Nueva Concepción | |||
14/08/2022 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Marquense | |||
11/08/2022 05:00 | MS | Quiché | 0-0 | Nueva Concepción | |||
07/08/2022 21:00 | - | Nueva Concepción | - | San Juan | |||
01/08/2022 00:00 | MS | San Pedro | 6-0 | Nueva Concepción | |||
24/07/2022 21:00 | - | Nueva Concepción | - | Suchitepéquez | |||
Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı ) | |||||||
08/05/2022 20:00 | MS | Sololá | 2-1 | Nueva Concepción | |||
04/05/2022 19:00 | MS | Nueva Concepción | 2-3 | Guastatoya | |||
30/04/2022 21:30 | MS | Santa Lucía | 8-1 | Nueva Concepción | |||
25/04/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-1 | Achuapa | |||
21/04/2022 00:00 | MS | Municipal | 2-0 | Nueva Concepción | |||
18/04/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-5 | Iztapa | |||
10/04/2022 00:00 | MS | Cobán Imperial | 5-1 | Nueva Concepción | |||
03/04/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 0-3 | Antigua GFC | |||
28/03/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-0 | Xelajú | |||
20/03/2022 04:00 | MS | Malacateco | 1-0 | Nueva Concepción | |||
13/03/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 0-1 | Comunicaciones | |||
07/03/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-0 | Sololá | |||
02/03/2022 18:00 | MS | Guastatoya | 4-1 | Nueva Concepción | |||
28/02/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-3 | Santa Lucía | |||
20/02/2022 21:00 | MS | Achuapa | 1-1 | Nueva Concepción | |||
14/02/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 1-0 | Municipal | |||
10/02/2022 00:00 | MS | Iztapa | 2-1 | Nueva Concepción | |||
05/02/2022 21:00 | MS | Nueva Concepción | 1-2 | Cobán Imperial | |||
03/02/2022 03:00 | MS | Antigua GFC | 4-0 | Nueva Concepción | |||
30/01/2022 05:00 | MS | Xelajú | 2-1 | Nueva Concepción | |||
24/01/2022 00:00 | MS | Nueva Concepción | 3-3 | Malacateco |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Juventud Copalera | 36 |
2 | Suchitepéquez | 32 |
3 | Iztapa | 32 |
4 | Marquense | 31 |
5 | San Pedro | 25 |
6 | Democracia | 25 |
7 | Quiché | 22 |
8 | Nueva Concepción | 21 |
9 | Santa Lucía | 18 |
10 | Sololá | 13 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Iztapa | 32 |
2 | Marquense | 30 |
3 | Democracia | 29 |
4 | Suchitepéquez | 28 |
5 | Quiché | 25 |
6 | Juventud Copalera | 25 |
7 | San Pedro | 22 |
8 | Santa Lucía | 21 |
9 | Nueva Concepción | 13 |
10 | Sololá | 11 |