Oberwart / Rotenturm Kuruluş : 2019 |
Informstadion Informstraße 2 Oberwart Stad Kapasitesi 7000 Kişi Oberwart / Rotenturm Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) | |||||||
26/04/2024 21:00 | 2Y (54) | Ardagger | 0-0 | Oberwart / Rotenturm | |||
19/04/2024 20:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 3-0 | Avusturya Vienna (Am) | |||
12/04/2024 20:00 | MS | Draßburg | 1-3 | Oberwart / Rotenturm | |||
05/04/2024 20:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 0-6 | Fach-Donaufeld | |||
29/03/2024 21:30 | MS | Krems | 1-3 | Oberwart / Rotenturm | |||
22/03/2024 21:30 | MS | TWL Elektra | 0-0 | Oberwart / Rotenturm | |||
15/03/2024 21:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 1-2 | Favoritner AC | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Neusiedl | 3-0 | Oberwart / Rotenturm | |||
01/03/2024 21:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 2-1 | Mauerwerk | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/02/2024 21:00 | MS | Oberwart / Rotenturm | 2-1 | Gnas | |||
10/02/2024 14:00 | MS | Gleisdorf 09 | 1-3 | Oberwart / Rotenturm | |||
03/02/2024 14:00 | MS | FSC Hochegger Dächer | 0-7 | Oberwart / Rotenturm | |||
26/01/2024 21:30 | MS | Weiz | 6-0 | Oberwart / Rotenturm | |||
19/01/2024 20:00 | MS | Fürstenfeld | 2-1 | Oberwart / Rotenturm | |||
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) | |||||||
10/11/2023 21:30 | MS | Wiener SC | 0-1 | Oberwart / Rotenturm | |||
03/11/2023 21:00 | MS | Rapid Wien II | 3-0 | Oberwart / Rotenturm | |||
26/10/2023 18:00 | MS | Oberwart / Rotenturm | 0-5 | Leobendorf | |||
20/10/2023 20:30 | MS | Mannsdorf-Großenzersdorf | 2-1 | Oberwart / Rotenturm | |||
13/10/2023 19:45 | MS | Oberwart / Rotenturm | 1-2 | Wiener Viktoria | |||
06/10/2023 20:30 | MS | Traiskirchen | 3-1 | Oberwart / Rotenturm | |||
29/09/2023 21:00 | MS | Oberwart / Rotenturm | 2-1 | Ardagger | |||
22/09/2023 21:00 | MS | Avusturya Vienna (Am) | 1-0 | Oberwart / Rotenturm | |||
15/09/2023 20:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 2-0 | Draßburg | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Fach-Donaufeld | 2-3 | Oberwart / Rotenturm | |||
01/09/2023 20:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 1-2 | Krems | |||
25/08/2023 20:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 0-3 | TWL Elektra | |||
18/08/2023 20:30 | MS | Favoritner AC | 0-0 | Oberwart / Rotenturm | |||
11/08/2023 20:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 1-2 | Neusiedl | |||
05/08/2023 17:00 | MS | Mauerwerk | 0-3 | Oberwart / Rotenturm | |||
28/07/2023 20:30 | MS | Oberwart / Rotenturm | 0-2 | Wiener SC |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Rapid Wien II | 50 |
2 | Fach-Donaufeld | 46 |
3 | Leobendorf | 44 |
4 | Krems | 43 |
5 | Mannsdorf-Großenzersdorf | 40 |
6 | Avusturya Vienna (Am) | 36 |
7 | Wiener Viktoria | 36 |
8 | Wiener SC | 35 |
9 | Traiskirchen | 32 |
10 | TWL Elektra | 29 |
11 | Neusiedl | 29 |
12 | Oberwart / Rotenturm | 29 |
13 | Favoritner AC | 24 |
14 | Ardagger | 20 |
15 | Draßburg | 16 |
16 | Mauerwerk | 16 |