Odd II Kuruluş : 1894 |
Skagerak Arena Fridtjof Nansensgatan 21-23, Falkum Skien Stad Kapasitesi 13500 Kişi Odd II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Norveç - 3. Division - Girone 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/04/2024 18:00 | MS | Sola | 2-1 | Odd II | |||
20/04/2024 14:00 | MS | Odd II | 2-1 | Staal Jørpeland | |||
15/04/2024 20:00 | MS | Pors Grenland | 2-0 | Odd II | |||
02/04/2024 19:00 | MS | Odd II | 1-1 | Sandefjord II | |||
Norveç - 3. Division - Girone 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/10/2023 14:00 | MS | Sandefjord II | 2-1 | Odd II | |||
22/10/2023 14:00 | MS | Odd II | 7-0 | Randesund | |||
16/10/2023 18:00 | MS | Mjøndalen II | 0-3 | Odd II | |||
09/10/2023 19:00 | MS | Odd II | 1-1 | Fredrikstad II | |||
30/09/2023 16:00 | MS | Halsen | 1-2 | Odd II | |||
25/09/2023 21:00 | MS | Odd II | 5-2 | Åskollen | |||
17/09/2023 19:00 | MS | Start II | 1-1 | Odd II | |||
09/09/2023 16:00 | MS | Odd II | 5-3 | Donn | |||
04/09/2023 19:00 | MS | Vindbjart | 2-3 | Odd II | |||
28/08/2023 20:30 | MS | Odd II | 4-0 | Sprint-Jeløy | |||
21/08/2023 20:30 | MS | Odd II | 2-3 | Eik-Tønsberg | |||
14/08/2023 19:00 | MS | Mandalskameratene | 5-0 | Odd II | |||
07/08/2023 19:00 | MS | Odd II | 0-1 | Pors Grenland | |||
31/07/2023 19:00 | MS | Fredrikstad II | 1-2 | Odd II | |||
24/07/2023 19:00 | MS | Donn | 0-2 | Odd II | |||
26/06/2023 17:00 | MS | Odd II | 2-7 | Start II | |||
19/06/2023 19:30 | MS | Åskollen | 6-4 | Odd II | |||
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
22/10/2022 15:00 | MS | Odd II | 1-5 | Arendal | |||
15/10/2022 15:00 | MS | Strommen | 2-0 | Odd II | |||
12/10/2022 20:00 | MS | Odd II | 0-0 | Ullern | |||
08/10/2022 03:00 | İptal Edildi | Odd II | - | Øygarden | |||
03/10/2022 18:00 | MS | Flekkerøy | 2-0 | Odd II | |||
18/09/2022 14:00 | MS | Moss | 1-1 | Odd II | |||
11/09/2022 16:00 | MS | Odd II | 2-2 | Ørn Horten | |||
05/09/2022 19:00 | MS | Notodden | 4-0 | Odd II | |||
29/08/2022 14:00 | MS | Odd II | 0-3 | Egersund | |||
21/08/2022 19:00 | MS | Staal Jørpeland | 1-0 | Odd II | |||
13/08/2022 17:00 | MS | Odd II | 0-1 | Kvik Halden | |||
18/07/2022 17:00 | MS | Sotra | 2-3 | Odd II | |||
10/07/2022 14:00 | MS | Odd II | 1-1 | Vard | |||
03/07/2022 19:00 | MS | Kvik Halden | 1-2 | Odd II | |||
27/06/2022 20:00 | MS | Odd II | 2-2 | Flekkerøy | |||
20/06/2022 18:00 | MS | Egersund | 4-0 | Odd II | |||
11/06/2022 17:00 | MS | Ørn Horten | 2-1 | Odd II | |||
06/06/2022 17:00 | MS | Odd II | 1-3 | Moss | |||
30/05/2022 17:00 | MS | Vard | 2-2 | Odd II | |||
23/05/2022 16:00 | MS | Odd II | 1-1 | Sotra | |||
14/05/2022 15:00 | MS | Øygarden | 2-1 | Odd II | |||
08/05/2022 15:00 | MS | Odd II | 3-2 | Staal Jørpeland | |||
30/04/2022 17:00 | MS | Ullern | 2-0 | Odd II | |||
24/04/2022 17:00 | MS | Odd II | 5-2 | Notodden | |||
19/04/2022 19:30 | MS | Odd II | 5-1 | Strommen | |||
11/04/2022 19:00 | MS | Arendal | 2-0 | Odd II | |||
Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/11/2021 15:00 | MS | Sotra | 3-0 | Odd II | |||
06/11/2021 15:00 | MS | Odd II | 2-3 | Arendal | |||
01/11/2021 17:30 | MS | Nardo | 1-3 | Odd II | |||
30/10/2021 15:00 | Ertelendi | Egersund | - | Odd II | |||
25/10/2021 20:00 | MS | Odd II | 1-1 | Kjelsås | |||
23/10/2021 14:00 | Ertelendi | Odd II | - | Nardo | |||
18/10/2021 16:30 | Ertelendi | Levanger | - | Odd II | |||
18/10/2021 16:00 | MS | Fram | 0-1 | Odd II | |||
10/10/2021 17:00 | MS | Odd II | 0-6 | Levanger | |||
09/10/2021 17:00 | Ertelendi | Odd II | - | Kjelsås | |||
04/10/2021 20:00 | MS | Skeid | 2-0 | Odd II | |||
04/10/2021 16:00 | Ertelendi | Fram | - | Odd II | |||
27/09/2021 19:00 | Ertelendi | Odd II | - | Øygarden | |||
27/09/2021 17:00 | MS | Odd II | 0-2 | Vard | |||
20/09/2021 19:00 | Ertelendi | Sotra | - | Odd II | |||
19/09/2021 17:00 | MS | Flekkerøy | 2-1 | Odd II | |||
13/09/2021 16:30 | MS | Odd II | 1-1 | Øygarden | |||
13/09/2021 14:00 | Ertelendi | Odd II | - | Vard | |||
06/09/2021 14:00 | MS | Odd II | 1-2 | Egersund | |||
03/09/2021 20:00 | Ertelendi | Odd II | - | Arendal | |||
02/09/2021 16:30 | MS | Rosenborg II | 2-3 | Odd II | |||
30/08/2021 20:00 | MS | Odd II | 6-1 | Notodden | |||
27/08/2021 20:00 | Ertelendi | Flekkerøy | - | Odd II | |||
23/08/2021 20:00 | MS | Arendal | 3-0 | Odd II | |||
23/08/2021 19:00 | Ertelendi | Odd II | - | Notodden | |||
18/08/2021 20:00 | MS | Odd II | 1-0 | Skeid | |||
16/08/2021 17:30 | Ertelendi | Rosenborg II | - | Odd II | |||
13/08/2021 17:00 | MS | Vard | 0-1 | Odd II | |||
09/08/2021 19:00 | Ertelendi | Odd II | - | Skeid | |||
04/08/2021 17:00 | MS | Levanger | 3-0 | Odd II | |||
02/08/2021 19:00 | Ertelendi | Skeid | - | Odd II | |||
29/07/2021 14:00 | MS | Odd II | 2-1 | Nardo | |||
23/07/2021 20:00 | Ertelendi | Arendal | - | Odd II | |||
22/07/2021 16:30 | MS | Øygarden | 1-0 | Odd II | |||
18/07/2021 16:00 | MS | Odd II | 2-1 | Sotra | |||
12/07/2021 17:30 | MS | Egersund | 1-2 | Odd II | |||
08/07/2021 20:00 | MS | Odd II | 0-0 | Flekkerøy | |||
05/07/2021 20:00 | MS | Notodden | 1-0 | Odd II | |||
29/06/2021 14:30 | MS | Odd II | 1-0 | Rosenborg II | |||
26/06/2021 17:00 | MS | Kjelsås | 3-2 | Odd II | |||
26/06/2021 16:00 | Ertelendi | Odd II | - | Flekkerøy | |||
21/06/2021 20:00 | MS | Odd II | 2-2 | Fram | |||
21/06/2021 19:00 | Ertelendi | Øygarden | - | Odd II | |||
14/06/2021 16:00 | Ertelendi | Odd II | - | Sotra | |||
04/06/2021 20:00 | Ertelendi | Vard | - | Odd II | |||
30/05/2021 14:00 | Ertelendi | Odd II | - | Egersund | |||
25/05/2021 20:00 | Ertelendi | Kjelsås | - | Odd II | |||
18/05/2021 17:30 | Ertelendi | Odd II | - | Rosenborg II | |||
10/05/2021 17:00 | Ertelendi | Nardo | - | Odd II | |||
03/05/2021 19:00 | Ertelendi | Odd II | - | Fram | |||
19/04/2021 19:00 | Ertelendi | Notodden | - | Odd II | |||
11/04/2021 14:00 | Ertelendi | Odd II | - | Levanger | |||
Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
03/10/2020 16:00 | MS | Egersund | 8-0 | Odd II |