OKS Kuruluş : 0 |
OKSON-Park Østerbæksvej 125 Odense C Stad Kapasitesi 1000 Kişi OKS Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı ) | |||||||
20/04/2024 14:00 | MS | OKS | 1-0 | Nørresundby | |||
13/04/2024 14:30 | MS | Kjellerup | 1-1 | OKS | |||
Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
06/04/2024 15:00 | MS | Fjordager | 0-1 | OKS | |||
01/04/2024 14:00 | MS | OKS | 4-1 | Hedensted | |||
28/03/2024 16:00 | MS | B 1909 | 0-3 | OKS | |||
23/03/2024 15:00 | MS | OKS | 3-1 | Aarhus Fremad II | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/02/2024 20:15 | MS | Middelfart | 2-0 | OKS | |||
Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2023 15:30 | - | Horsens II | - | OKS | |||
04/11/2023 15:00 | MS | OKS | 1-1 | B 1913 | |||
28/10/2023 14:00 | MS | Marienlyst | 2-0 | OKS | |||
21/10/2023 14:00 | MS | Tarup-Paarup | 0-1 | OKS | |||
14/10/2023 14:00 | - | OKS | - | Dalum | |||
07/10/2023 14:00 | - | OKS | - | Fjordager | |||
30/09/2023 14:30 | - | Hedensted | - | OKS | |||
23/09/2023 14:00 | - | OKS | - | B 1909 | |||
16/09/2023 15:00 | - | Aarhus Fremad II | - | OKS | |||
09/09/2023 14:00 | - | OKS | - | Horsens II | |||
02/09/2023 14:00 | - | B 1913 | - | OKS | |||
26/08/2023 14:00 | - | OKS | - | Marienlyst | |||
19/08/2023 14:00 | MS | OKS | 2-1 | Tarup-Paarup | |||
11/08/2023 19:30 | - | Dalum | - | OKS | |||
Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/08/2023 19:00 | MS | Dalum | 3-1 | OKS | |||
Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı ) | |||||||
17/06/2023 15:00 | - | Brabrand II | - | OKS | |||
10/06/2023 14:00 | - | OKS | - | Varde | |||
03/06/2023 14:00 | - | Otterup | - | OKS | |||
27/05/2023 14:00 | - | OKS | - | B 1909 | |||
20/05/2023 14:00 | - | OKS | - | B 1913 | |||
13/05/2023 14:00 | - | Tarup-Paarup | - | OKS | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
21/02/2023 20:30 | MS | Næsby | 3-1 | OKS | |||
Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
26/11/2022 15:00 | - | OKS | - | Hedensted |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Horsens II | 41 |
2 | Marienlyst | 39 |
3 | OKS | 27 |
4 | B 1909 | 25 |
5 | Aarhus Fremad II | 24 |
6 | Tarup-Paarup | 23 |
7 | B 1913 | 22 |
8 | Hedensted | 22 |
9 | Dalum | 20 |
10 | Fjordager | 6 |