Paloma Kuruluş : 0 |
Jonny Rehbein Sportplatz Brucknerstr. 24 Hamburg Stad Kapasitesi 1500 Kişi Paloma Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 21:30 | MS | HEBC | 2-0 | Paloma | |||
24/03/2024 16:00 | MS | Union Tornesch | 1-0 | Paloma | |||
17/03/2024 12:45 | MS | Paloma | 3-0 | Concordia | |||
03/03/2024 16:00 | MS | Buchholz | 0-0 | Paloma | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Rugenbergen | 3-1 | Paloma | |||
18/02/2024 12:45 | MS | Paloma | 2-1 | Duneberg | |||
09/02/2024 21:30 | MS | Süderelbe | 1-1 | Paloma | |||
04/02/2024 12:45 | MS | Paloma | 3-3 | Halstenbek-Rellingen | |||
28/01/2024 12:45 | MS | Paloma | 4-1 | Victoria Hamburg | |||
16/12/2023 16:00 | Ertelendi | Türkiye | - | Paloma | |||
25/11/2023 17:30 | MS | Altona 93 | 2-2 | Paloma | |||
19/11/2023 12:45 | MS | Paloma | 0-1 | ETSV Hamburg | |||
12/11/2023 12:45 | MS | Paloma | 2-1 | Niendorfer TSV | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Tus Dassendorf | 1-1 | Paloma | |||
29/10/2023 12:45 | MS | Paloma | 3-1 | Harksheide | |||
15/10/2023 11:45 | MS | Paloma | 0-2 | Alsterbrüder | |||
08/10/2023 16:00 | MS | Sasel | 2-1 | Paloma | |||
01/10/2023 11:45 | MS | Paloma | 4-1 | Union Tornesch | |||
24/09/2023 12:15 | MS | Concordia | 3-4 | Paloma | |||
17/09/2023 11:45 | MS | Paloma | 1-3 | Buchholz | |||
12/09/2023 20:30 | MS | Paloma | 2-1 | Rugenbergen | |||
09/09/2023 14:00 | MS | Duneberg | 0-1 | Paloma | |||
03/09/2023 11:45 | MS | Paloma | 3-1 | Süderelbe | |||
27/08/2023 15:00 | MS | Halstenbek-Rellingen | 0-1 | Paloma | |||
20/08/2023 11:45 | MS | Paloma | 1-4 | HEBC | |||
11/08/2023 20:30 | MS | Victoria Hamburg | 0-3 | Paloma | |||
06/08/2023 11:45 | MS | Paloma | 1-3 | Altona 93 | |||
30/07/2023 17:30 | MS | ETSV Hamburg | 3-0 | Paloma | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
11/07/2023 20:30 | İptal Edildi | Paloma | - | Teutonia Ottensen | |||
08/07/2023 15:00 | MS | Anker Wismar | 1-0 | Paloma |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Altona 93 | 63 |
2 | Tus Dassendorf | 62 |
3 | ETSV Hamburg | 51 |
4 | HEBC | 50 |
5 | Niendorfer TSV | 49 |
6 | Paloma | 41 |
7 | Victoria Hamburg | 40 |
8 | Harksheide | 40 |
9 | Sasel | 39 |
10 | Concordia | 34 |
11 | Buchholz | 33 |
12 | Süderelbe | 32 |
13 | Alsterbrüder | 31 |
14 | Halstenbek-Rellingen | 30 |
15 | Rugenbergen | 22 |
16 | Union Tornesch | 19 |
17 | Türkiye | 18 |
18 | Duneberg | 16 |