Pas de la Casa Kuruluş : 0 |
Stad Kapasitesi 0 Kişi Pas de la Casa Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
12/05/2024 12:00 | MS | Atlètic Amèrica | 0-3 | Pas de la Casa | |||
04/05/2024 21:30 | MS | Pas de la Casa | 0-2 | FC Santa Coloma | |||
28/04/2024 17:00 | MS | UE Santa Coloma | 2-1 | Pas de la Casa | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/04/2024 21:30 | USB | Inter Club d'Escaldes | 3-3 | Pas de la Casa | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 14:30 | MS | Pas de la Casa | 1-2 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
14/04/2024 17:00 | MS | Pas de la Casa | 0-1 | Inter Club d'Escaldes | |||
07/04/2024 12:00 | MS | Ordino | 1-1 | Pas de la Casa | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/03/2024 22:30 | PEN | Ordino | 1-1 PS : 3-4 |
Pas de la Casa | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 22:45 | MS | Pas de la Casa | 2-2 | Penya Encarnada | |||
03/03/2024 15:30 | MS | Carroi | 0-0 | Pas de la Casa | |||
25/02/2024 20:30 | MS | Pas de la Casa | 0-1 | Penya Encarnada | |||
18/02/2024 20:30 | MS | Esperança d'Andora | 0-0 | Pas de la Casa | |||
11/02/2024 20:30 | MS | UE Santa Coloma | 0-0 | Pas de la Casa | |||
04/02/2024 13:00 | MS | Pas de la Casa | 2-2 | Carroi | |||
28/01/2024 13:00 | MS | Inter Club d'Escaldes | 2-0 | Pas de la Casa | |||
21/01/2024 20:30 | MS | Pas de la Casa | 1-2 | Atlètic Amèrica | |||
17/12/2023 18:00 | MS | FC Santa Coloma | 3-2 | Pas de la Casa | |||
09/12/2023 22:30 | MS | Pas de la Casa | 0-2 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
03/12/2023 15:30 | MS | Pas de la Casa | 1-1 | Ordino | |||
26/11/2023 20:30 | MS | Pas de la Casa | 0-3 | Inter Club d'Escaldes | |||
12/11/2023 15:30 | MS | Ordino | 1-0 | Pas de la Casa | |||
05/11/2023 13:00 | MS | Pas de la Casa | 0-5 | FC Santa Coloma | |||
29/10/2023 18:00 | MS | Pas de la Casa | 1-5 | UE Santa Coloma | |||
21/10/2023 21:30 | MS | Atlètic Amèrica | 1-3 | Pas de la Casa | |||
07/10/2023 21:30 | MS | Pas de la Casa | 3-2 | Esperança d'Andora | |||
01/10/2023 14:30 | MS | Penya Encarnada | 2-0 | Pas de la Casa | |||
24/09/2023 12:00 | MS | Pas de la Casa | 0-1 | Carroi | |||
17/09/2023 17:00 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 1-1 | Pas de la Casa | |||
Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2023 12:00 | - | Pas de la Casa | - | Ranger's | |||
13/05/2023 21:30 | - | Encamp | - | Pas de la Casa | |||
06/05/2023 21:30 | - | Pas de la Casa | - | Carroi | |||
30/04/2023 12:00 | - | Atlètic Amèrica | - | Pas de la Casa | |||
22/04/2023 21:30 | - | Pas de la Casa | - | Esperança d'Andora | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
05/04/2023 21:45 | MS | Pas de la Casa | 0-4 | FC Santa Coloma | |||
Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
01/04/2023 21:30 | - | La Massana | - | Pas de la Casa | |||
26/03/2023 16:00 | - | Ranger's | - | Pas de la Casa | |||
18/03/2023 22:30 | - | Pas de la Casa | - | Carroi | |||
12/03/2023 14:00 | - | Engordany II | - | Pas de la Casa | |||
05/03/2023 20:00 | İptal Edildi | Pas de la Casa | - | Ordino II | |||
19/02/2023 17:00 | - | FC Santa Coloma II | - | Pas de la Casa | |||
11/02/2023 22:30 | - | Pas de la Casa | - | UE Santa Coloma II | |||
05/02/2023 14:00 | - | Atlètic Amèrica | - | Pas de la Casa | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/01/2023 21:00 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 2-1 | Pas de la Casa | |||
Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
17/12/2022 22:30 | - | Pas de la Casa | - | Encamp | |||
14/12/2022 22:30 | - | Pas de la Casa | - | La Massana | |||
10/12/2022 22:30 | - | Esperança d'Andora | - | Pas de la Casa | |||
27/11/2022 17:00 | - | Pas de la Casa | - | Ranger's | |||
19/11/2022 22:30 | - | Carroi | - | Pas de la Casa | |||
13/11/2022 20:00 | - | Pas de la Casa | - | Engordany II | |||
06/11/2022 20:00 | - | Ordino II | - | Pas de la Casa | |||
30/10/2022 14:00 | - | Pas de la Casa | - | FC Santa Coloma II | |||
22/10/2022 21:30 | - | UE Santa Coloma II | - | Pas de la Casa | |||
15/10/2022 21:30 | - | Pas de la Casa | - | Atlètic Amèrica | |||
02/10/2022 19:00 | - | Encamp | - | Pas de la Casa | |||
25/09/2022 16:00 | - | Pas de la Casa | - | Esperança d'Andora | |||
18/09/2022 13:00 | - | La Massana | - | Pas de la Casa |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | UE Santa Coloma | 65 |
2 | Inter Club d'Escaldes | 60 |
3 | FC Santa Coloma | 58 |
4 | Atlètic Club d'Escaldes | 57 |
5 | Penya Encarnada | 44 |
6 | Ordino | 35 |
7 | Pas de la Casa | 17 |
8 | Esperança d'Andora | 13 |
9 | Carroi | 12 |
10 | Atlètic Amèrica | 11 |