Paysandu Kuruluş : 1914 |
Estádio Leônidas Sodré de Castro Avenida Almirante Barroso 654, Bairro São Braz Belém, Pará Stad Kapasitesi 17700 Kişi Paysandu Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 02:00 | MS | Águia de Marabá | 1-1 | Paysandu | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/03/2024 23:00 | MS | Paysandu | 4-1 | Manaus FC | |||
22/03/2024 03:00 | MS | Manaus FC | 1-0 | Paysandu | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 23:00 | MS | Paysandu | 3-1 | Bragantino PA | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/03/2024 03:30 | MS | Juventude | 3-1 | Paysandu | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 21:30 | MS | Bragantino PA | 0-3 | Paysandu | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/03/2024 02:00 | MS | Paysandu | 3-0 | Rio Branco | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 21:30 | MS | Paysandu | 3-0 | Castanhal | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/03/2024 03:30 | MS | Ji-Paraná | 0-0 | Paysandu | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 22:00 | MS | Canaã | 1-1 | Paysandu | |||
18/02/2024 22:00 | MS | Cametá | 0-1 | Paysandu | |||
08/02/2024 02:00 | MS | Paysandu | 2-1 | Bragantino PA | |||
04/02/2024 23:00 | MS | Paysandu | 0-0 | remo | |||
27/01/2024 23:00 | MS | Águia de Marabá | 0-3 | Paysandu | |||
24/01/2024 21:30 | MS | Caeté | 0-1 | Paysandu | |||
21/01/2024 01:00 | MS | Paysandu | 1-0 | Santa Rosa | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/01/2024 01:00 | MS | Paysandu | 2-1 | Tuna Luso | |||
Brezilya - Serie C ( Lig Maçı ) | |||||||
08/10/2023 00:00 | MS | Volta Redonda | 1-0 | Paysandu | |||
01/10/2023 23:30 | MS | Paysandu | 1-2 | Amazonas | |||
23/09/2023 22:00 | MS | Botafogo PB | 2-3 | Paysandu | |||
17/09/2023 22:00 | MS | Paysandu | 1-0 | Botafogo PB | |||
09/09/2023 23:00 | MS | Amazonas | 0-1 | Paysandu | |||
03/09/2023 23:00 | MS | Paysandu | 1-1 | Volta Redonda | |||
26/08/2023 22:00 | MS | Confiança | 1-0 | Paysandu | |||
21/08/2023 01:00 | MS | Paysandu | 2-1 | Pouso Alegre | |||
13/08/2023 22:00 | MS | Paysandu | 4-2 | Nautico Recife | |||
06/08/2023 22:00 | MS | Altos | 1-1 | Paysandu | |||
30/07/2023 22:00 | MS | America-RN | 1-1 | Paysandu | |||
24/07/2023 01:00 | MS | Paysandu | 1-0 | CSA | |||
18/07/2023 02:00 | MS | Paysandu | 1-0 | remo | |||
08/07/2023 22:00 | MS | Amazonas | 1-2 | Paysandu | |||
02/07/2023 01:00 | MS | Paysandu | 0-2 | Brusque | |||
28/06/2023 02:00 | MS | Botafogo PB | 3-2 | Paysandu | |||
19/06/2023 01:00 | MS | Paysandu | 2-1 | Floresta | |||
13/06/2023 02:00 | MS | Paysandu | 1-1 | São Bernardo | |||
08/06/2023 01:00 | MS | Operario-PR | 0-0 | Paysandu | |||
04/06/2023 22:30 | MS | Paysandu | 1-1 | Sao Jose | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/06/2023 02:00 | MS | Goias | 2-1 | Paysandu | |||
Brezilya - Serie C ( Lig Maçı ) | |||||||
29/05/2023 01:00 | MS | Volta Redonda | 3-0 | Paysandu | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
25/05/2023 02:00 | MS | Paysandu | 2-0 | Cametá | |||
Brezilya - Serie C ( Lig Maçı ) | |||||||
22/05/2023 01:00 | MS | Paysandu | 1-0 | Manaus FC | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/05/2023 02:00 | MS | Paysandu | 0-2 | Goias | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
14/05/2023 22:00 | MS | Cametá | 1-1 | Paysandu | |||
Brezilya - Serie C ( Lig Maçı ) | |||||||
12/05/2023 02:00 | MS | Ypiranga-RS | 5-0 | Paysandu | |||
09/05/2023 02:00 | MS | Figueirense | 2-0 | Paysandu | |||
04/05/2023 03:30 | MS | Paysandu | 2-1 | Aparecidense | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
30/04/2023 01:00 | PEN | Paysandu | 1-2 PS : 0-1 |
Águia de Marabá | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/04/2023 02:00 | MS | Paysandu | 0-3 | Fluminense | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 23:00 | MS | Águia de Marabá | 0-1 | Paysandu | |||
20/04/2023 02:00 | MS | Paysandu | 1-1 | Tuna Luso | |||
17/04/2023 00:00 | MS | Tuna Luso | 1-4 | Paysandu | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/04/2023 01:30 | MS | Fluminense | 3-0 | Paysandu | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
09/04/2023 23:00 | MS | remo | 0-1 | Paysandu | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/03/2023 02:00 | MS | remo | 1-2 | Paysandu | |||
26/03/2023 22:00 | MS | Paysandu | 0-1 | remo | |||
24/03/2023 02:00 | PEN | Paysandu | 0-0 PS : 1-0 |
Princesa Solimões | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2023 23:00 | MS | Paysandu | 2-1 | Tuna Luso | |||
12/03/2023 22:00 | MS | Independente PA | 3-3 | Paysandu | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/03/2023 03:00 | MS | Princesa Solimões | 0-0 | Paysandu | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2023 21:30 | MS | Caeté | 2-1 | Paysandu | |||
01/03/2023 02:00 | MS | Paysandu | 1-0 | Bragantino PA | |||
26/02/2023 01:00 | MS | Paysandu | 2-1 | Castanhal | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/02/2023 02:00 | MS | Paysandu | 3-0 | Real Desportivo Ariquemes | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
15/02/2023 02:00 | MS | Tapajós | 0-2 | Paysandu | |||
10/02/2023 02:00 | MS | Paysandu | 3-1 | Itupiranga | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/11/2022 01:00 | PEN | Vila Nova | 1-1 PS : 3-4 |
Paysandu | |||
16/11/2022 00:30 | MS | Paysandu | 0-0 | Vila Nova | |||
13/11/2022 00:30 | MS | Paysandu | 3-0 | São Raimundo AM | |||
09/11/2022 03:00 | MS | São Raimundo AM | 2-2 | Paysandu | |||
02/11/2022 03:30 | MS | Paysandu | 2-0 | Tocantinópolis | |||
30/10/2022 03:00 | MS | Paysandu | 3-0 | Humaitá | |||
Brezilya - Serie C ( Lig Maçı ) | |||||||
24/09/2022 23:00 | MS | Paysandu | 1-1 | Vitoria | |||
18/09/2022 03:00 | MS | ABC | 1-0 | Paysandu | |||
11/09/2022 23:00 | MS | Paysandu | 1-0 | Figueirense | |||
03/09/2022 23:00 | MS | Figueirense | 2-1 | Paysandu | |||
27/08/2022 23:00 | MS | Paysandu | 0-1 | ABC | |||
21/08/2022 22:00 | MS | Vitoria | 1-0 | Paysandu | |||
13/08/2022 23:00 | MS | Paysandu | 0-1 | Floresta | |||
07/08/2022 01:00 | MS | Altos | 0-3 | Paysandu | |||
31/07/2022 01:00 | MS | Campinense | 1-3 | Paysandu | |||
26/07/2022 00:00 | MS | Paysandu | 1-1 | Figueirense | |||
17/07/2022 22:00 | MS | Vitoria | 1-0 | Paysandu | |||
10/07/2022 01:00 | MS | Paysandu | 1-0 | Confiança | |||
03/07/2022 23:00 | MS | remo | 2-2 | Paysandu | |||
27/06/2022 01:00 | MS | Paysandu | 1-1 | Brasil DE Pelotas | |||
19/06/2022 01:00 | MS | Aparecidense | 1-0 | Paysandu | |||
13/06/2022 01:00 | MS | Paysandu | 2-1 | Botafogo PB | |||
06/06/2022 01:00 | MS | Ferroviario | 1-2 | Paysandu | |||
31/05/2022 02:00 | MS | Paysandu | 2-0 | Manaus FC | |||
23/05/2022 01:00 | MS | Paysandu | 2-1 | Volta Redonda | |||
16/05/2022 01:00 | MS | Sao Jose | 2-0 | Paysandu | |||
09/05/2022 01:00 | MS | Paysandu | 4-1 | Botafogo SP | |||
30/04/2022 23:00 | MS | Paysandu | 1-1 | Ypiranga-RS | |||
26/04/2022 02:00 | MS | Mirassol | 1-1 | Paysandu | |||
21/04/2022 01:00 | MS | ABC | 1-1 | Paysandu | |||
18/04/2022 01:00 | MS | Paysandu | 5-0 | Uniclinic Atletico Clube | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
08/04/2022 02:00 | MS | Paysandu | 3-1 | remo | |||
04/04/2022 00:00 | MS | remo | 3-0 | Paysandu | |||
31/03/2022 02:00 | MS | Paysandu | 2-0 | Águia de Marabá | |||
27/03/2022 23:00 | MS | Águia de Marabá | 1-3 | Paysandu |