Platense Kuruluş : 1905 |
Estadio Ciudad de Vicente López Calle Juan Zufriategui 2021 (Avenida General Paz), Florida Vicente López, Provincia de Buenos Aires Stad Kapasitesi 31030 Kişi Platense Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arjantin - Copa de la Liga Profesional ( Lig Maçı ) | |||||||
14/04/2024 22:00 | MS | Sarmiento Junin | 0-1 | Platense | |||
09/04/2024 02:00 | MS | Platense | 3-1 | Tigre | |||
03/04/2024 01:00 | MS | Platense | 1-2 | Godoy Cruz | |||
Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/03/2024 01:30 | PEN | Platense | 0-0 PS : 1-0 |
Olimpo Bahia Blanca | |||
Arjantin - Copa de la Liga Profesional ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 03:00 | MS | Newells Old Boys | 0-0 | Platense | |||
10/03/2024 03:30 | MS | Platense | 0-0 | San Lorenzo | |||
07/03/2024 01:15 | MS | Estudiantes L.P. | 1-2 | Platense | |||
02/03/2024 03:15 | MS | Platense | 0-0 | Racing Club | |||
27/02/2024 01:30 | MS | Argentinos JRS | 3-1 | Platense | |||
20/02/2024 03:30 | MS | Union Santa Fe | 0-0 | Platense | |||
16/02/2024 01:00 | MS | Platense | 1-1 | Belgrano Cordoba | |||
12/02/2024 01:00 | MS | Lanus | 3-0 | Platense | |||
05/02/2024 02:30 | MS | Platense | 1-0 | Central Cordoba de Santiago | |||
31/01/2024 23:45 | MS | Defensa Y Justicia | 3-0 | Platense | |||
28/01/2024 01:00 | MS | Platense | 0-0 | Boca Juniors | |||
Arjantin - Copa de la Liga Profesional ( Lig Maçı ) | |||||||
17/12/2023 03:00 | MS | Rosario Central | 1-0 | Platense | |||
10/12/2023 00:00 | PEN | Godoy Cruz | 1-1 PS : 5-6 |
Platense | |||
03/12/2023 00:30 | PEN | Huracan | 1-1 PS : 2-4 |
Platense | |||
26/11/2023 00:00 | MS | Platense | 1-0 | Sarmiento Junin | |||
12/11/2023 22:45 | MS | Tigre | 1-1 | Platense | |||
07/11/2023 00:30 | MS | Godoy Cruz | 2-0 | Platense | |||
31/10/2023 03:15 | MS | Platense | 0-0 | Newells Old Boys | |||
27/10/2023 00:30 | MS | San Lorenzo | 1-1 | Platense | |||
19/10/2023 01:00 | MS | Platense | 2-1 | Estudiantes L.P. | |||
09/10/2023 00:45 | MS | Racing Club | 1-2 | Platense | |||
03/10/2023 03:00 | MS | Platense | 0-0 | Argentinos JRS | |||
25/09/2023 22:00 | MS | Platense | 1-0 | Union Santa Fe | |||
21/09/2023 23:00 | MS | Belgrano Cordoba | 3-0 | Platense | |||
15/09/2023 01:00 | MS | Platense | 2-1 | Lanus | |||
02/09/2023 03:00 | MS | Central Cordoba de Santiago | 3-2 | Platense | |||
27/08/2023 20:30 | MS | Platense | 0-0 | Defensa Y Justicia | |||
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) | |||||||
19/08/2023 03:00 | MS | Boca Juniors | 3-1 | Platense | |||
30/07/2023 23:30 | MS | Gimnasia L.P. | 1-1 | Platense | |||
Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/07/2023 03:10 | PEN | San Lorenzo | 0-0 PS : 4-3 |
Platense | |||
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) | |||||||
23/07/2023 02:30 | MS | Platense | 0-1 | Huracan | |||
15/07/2023 20:00 | MS | Union Santa Fe | 0-0 | Platense | |||
09/07/2023 21:30 | MS | Platense | 1-0 | Sarmiento Junin | |||
05/07/2023 21:30 | MS | Godoy Cruz | 2-1 | Platense | |||
01/07/2023 01:00 | MS | Platense | 0-1 | Lanus | |||
25/06/2023 21:30 | MS | Arsenal Sarandi | 0-2 | Platense | |||
11/06/2023 01:00 | MS | Platense | 1-0 | Tigre | |||
03/06/2023 03:30 | MS | Argentinos JRS | 1-0 | Platense | |||
28/05/2023 00:00 | MS | Platense | 1-0 | Belgrano Cordoba | |||
22/05/2023 02:30 | MS | River Plate | 2-1 | Platense | |||
14/05/2023 22:30 | MS | Platense | 3-0 | Racing Club | |||
07/05/2023 20:00 | MS | Rosario Central | 4-0 | Platense | |||
Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/05/2023 23:10 | MS | Platense | 2-0 | Defensores De Belgrano | |||
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2023 02:00 | MS | Platense | 1-2 | Estudiantes L.P. | |||
23/04/2023 17:00 | MS | San Lorenzo | 1-0 | Platense | |||
17/04/2023 22:30 | MS | Platense | 0-0 | Colon Santa Fe | |||
11/04/2023 20:00 | MS | Barracas Central | 1-0 | Platense | |||
08/04/2023 01:00 | MS | Platense | 1-0 | Instituto Cordoba | |||
03/04/2023 03:30 | MS | Banfield | 0-2 | Platense | |||
19/03/2023 01:00 | MS | Platense | 1-0 | Defensa Y Justicia | |||
14/03/2023 03:00 | MS | Velez Sarsfield | 1-1 | Platense | |||
04/03/2023 23:00 | MS | Platense | 1-1 | Central Cordoba de Santiago | |||
26/02/2023 01:15 | MS | Platense | 2-4 | Talleres Cordoba | |||
20/02/2023 01:15 | MS | Boca Juniors | 3-1 | Platense | |||
12/02/2023 01:15 | MS | Platense | 1-1 | Atletico Tucuman | |||
05/02/2023 23:00 | MS | Independiente | 1-2 | Platense | |||
29/01/2023 23:00 | MS | Platense | 2-2 | Newells Old Boys | |||
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) | |||||||
26/10/2022 02:00 | MS | Platense | 1-1 | Lanus | |||
19/10/2022 03:30 | MS | Huracan | 2-0 | Platense | |||
13/10/2022 03:30 | MS | River Plate | 2-1 | Platense | |||
09/10/2022 02:30 | MS | Platense | 1-2 | Colon Santa Fe | |||
06/10/2022 01:00 | MS | Atletico Tucuman | 2-1 | Platense | |||
01/10/2022 19:00 | MS | Platense | 0-0 | Defensa Y Justicia | |||
25/09/2022 21:30 | MS | Rosario Central | 1-1 | Platense | |||
19/09/2022 02:30 | MS | Platense | 0-1 | Racing Club | |||
14/09/2022 03:30 | MS | Platense | 1-0 | Union Santa Fe | |||
10/09/2022 00:00 | MS | Patronato | 1-0 | Platense | |||
04/09/2022 21:30 | MS | Platense | 0-0 | Estudiantes L.P. | |||
28/08/2022 00:00 | MS | Argentinos JRS | 0-2 | Platense | |||
23/08/2022 03:30 | MS | Platense | 0-0 | Talleres Cordoba | |||
17/08/2022 01:00 | MS | San Lorenzo | 2-0 | Platense | |||
13/08/2022 01:00 | MS | Platense | 3-1 | Banfield | |||
07/08/2022 03:00 | MS | Boca Juniors | 2-1 | Platense | |||
31/07/2022 19:00 | MS | Platense | 0-0 | Barracas Central | |||
24/07/2022 19:00 | MS | Tigre | 3-0 | Platense | |||
19/07/2022 22:30 | MS | Platense | 2-0 | Central Cordoba de Santiago | |||
16/07/2022 03:30 | MS | Arsenal Sarandi | 1-1 | Platense | |||
10/07/2022 02:30 | MS | Platense | 1-1 | Newells Old Boys | |||
05/07/2022 03:30 | MS | Independiente | 1-3 | Platense | |||
26/06/2022 21:30 | MS | Platense | 0-0 | Sarmiento Junin | |||
22/06/2022 01:00 | MS | Aldosivi | 0-0 | Platense | |||
17/06/2022 03:30 | MS | Platense | 1-1 | Gimnasia L.P. | |||
13/06/2022 00:00 | MS | Velez Sarsfield | 0-1 | Platense | |||
05/06/2022 01:00 | MS | Platense | 2-1 | Godoy Cruz | |||
Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/05/2022 21:05 | PEN | Platense | 1-1 PS : 1-4 |
Belgrano Cordoba | |||
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) | |||||||
09/05/2022 03:00 | MS | River Plate | 2-1 | Platense | |||
03/05/2022 03:30 | MS | Platense | 1-1 | Argentinos JRS | |||
25/04/2022 03:30 | MS | Defensa Y Justicia | 1-1 | Platense | |||
20/04/2022 03:30 | MS | Platense | 0-3 | Gimnasia L.P. | |||
16/04/2022 20:00 | MS | San Lorenzo | 2-2 | Platense | |||
10/04/2022 22:30 | MS | Platense | 0-1 | Racing Club | |||
05/04/2022 01:00 | MS | Newells Old Boys | 3-1 | Platense | |||
19/03/2022 01:15 | MS | Tigre | 4-0 | Platense | |||
12/03/2022 03:30 | MS | Platense | 1-2 | Patronato | |||
05/03/2022 01:15 | MS | Union Santa Fe | 1-0 | Platense | |||
26/02/2022 03:30 | MS | Platense | 0-1 | Banfield |