Pogoń Nowe Skalmierzyce Kuruluş : 0 |
Stadion Miejsko-Gminny w Nowych Skalmierzycach Mostowa 1a Nowe Skalmierzyce Stad Kapasitesi 1000 Kişi Pogoń Nowe Skalmierzyce Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/05/2024 15:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Świt Skolwin | |||
03/05/2024 14:00 | MS | Polonia Środa | 1-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
27/04/2024 15:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 3-0 | Vineta Wolin | |||
20/04/2024 16:00 | MS | Zawisza Bydgoszcz | 3-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
13/04/2024 17:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2-3 | Stargard Szczeciński | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Stolem Gniewino | 5-0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
30/03/2024 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-1 | Sokół Kleczew | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2-1 | Starogard Gdański | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Pogoń Szczecin II | 2-0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-1 | Cartusia Kartuzy | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Unia Swarzędz | 0-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/02/2024 13:00 | MS | Warta Sieradz | 2-0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
25/11/2023 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-2 | Flota Świnoujście | |||
18/11/2023 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 5-2 | Solec K. | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Elana Toruń | 1-0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
04/11/2023 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 5-2 | Luzino | |||
28/10/2023 15:00 | MS | Noteć Czarnków | 1-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
21/10/2023 15:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-2 | Gedania Gdansk | |||
14/10/2023 16:00 | MS | Świt Skolwin | 2-0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
07/10/2023 15:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Polonia Środa | |||
30/09/2023 13:00 | MS | Vineta Wolin | 0-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
23/09/2023 16:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Zawisza Bydgoszcz | |||
16/09/2023 16:00 | - | Stargard Szczeciński | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
09/09/2023 16:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Stolem Gniewino | |||
02/09/2023 15:00 | - | Sokół Kleczew | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
27/08/2023 15:00 | - | Starogard Gdański | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
23/08/2023 19:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-5 | Pogoń Szczecin II | |||
19/08/2023 17:00 | MS | Cartusia Kartuzy | 1-3 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
12/08/2023 17:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Unia Swarzędz | |||
05/08/2023 18:00 | - | Flota Świnoujście | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
17/06/2023 18:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Bałtyk Gdynia | |||
09/06/2023 19:00 | - | Unia Swarzędz | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
03/06/2023 16:00 | - | Stargard Szczeciński | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
27/05/2023 17:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Jarota Jarocin | |||
24/05/2023 19:00 | - | Vineta Wolin | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
20/05/2023 16:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Sokół Kleczew | |||
13/05/2023 13:00 | MS | Solec K. | 1-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
06/05/2023 16:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Świt Skolwin | |||
28/04/2023 18:30 | - | Stolem Gniewino | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
22/04/2023 15:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-1 | Gedania Gdansk | |||
19/04/2023 18:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Pogoń Szczecin II | |||
15/04/2023 17:00 | - | Olimpia Grudziądz | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
08/04/2023 15:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-1 | Polonia Środa | |||
01/04/2023 15:00 | MS | Cartusia Kartuzy | 0-2 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
25/03/2023 03:00 | İptal Edildi | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Unia Janikowo | |||
18/03/2023 16:00 | - | Zawisza Bydgoszcz | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
04/03/2023 16:00 | - | Starogard Gdański | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
19/11/2022 13:00 | - | Bałtyk Gdynia | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
12/11/2022 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-2 | Unia Swarzędz | |||
05/11/2022 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-0 | Stargard Szczeciński | |||
29/10/2022 16:00 | MS | Jarota Jarocin | 0-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
22/10/2022 13:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Vineta Wolin | |||
15/10/2022 15:00 | MS | Sokół Kleczew | 2-3 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
08/10/2022 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-2 | Solec K. | |||
30/09/2022 17:30 | - | Świt Skolwin | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
24/09/2022 15:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Stolem Gniewino | |||
16/09/2022 18:00 | - | Gedania Gdansk | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
10/09/2022 16:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-2 | Olimpia Grudziądz | |||
04/09/2022 18:00 | - | Polonia Środa | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
27/08/2022 17:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Przodkowo | |||
20/08/2022 18:00 | - | Unia Janikowo | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
17/08/2022 18:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Zawisza Bydgoszcz | |||
14/08/2022 13:00 | - | Pogoń Szczecin II | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
06/08/2022 17:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Starogard Gdański | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
18/06/2022 18:00 | İptal Edildi | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Elana Toruń | |||
11/06/2022 16:00 | - | Stargard Szczeciński | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
04/06/2022 17:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Pogoń Szczecin II | |||
28/05/2022 17:00 | - | Przodkowo | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
21/05/2022 17:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Kotwica Kołobrzeg | |||
13/05/2022 19:00 | - | Olimpia Grudziądz | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
07/05/2022 13:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 5-0 | Sokół Kleczew | |||
30/04/2022 18:00 | - | Jarota Jarocin | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
27/04/2022 18:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Zawisza Bydgoszcz | |||
23/04/2022 13:00 | - | Bałtyk Gdynia | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
16/04/2022 15:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Kluczevia Stargard | |||
09/04/2022 15:00 | MS | Świt Skolwin | 1-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
02/04/2022 15:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-0 | Stolem Gniewino | |||
26/03/2022 17:00 | - | Starogard Gdański | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
19/03/2022 16:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-2 | Polonia Środa | |||
12/03/2022 14:00 | MS | Bałtyk Koszalin | 1-2 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
20/11/2021 14:00 | MS | Unia Janikowo | 4-0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
13/11/2021 15:00 | MS | Elana Toruń | 1-2 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
06/11/2021 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2-0 | Stargard Szczeciński | |||
30/10/2021 13:00 | MS | Pogoń Szczecin II | 0-0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
23/10/2021 15:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 5-1 | Przodkowo | |||
16/10/2021 16:00 | MS | Kotwica Kołobrzeg | 1-3 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
09/10/2021 15:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-2 | Olimpia Grudziądz | |||
02/10/2021 17:00 | MS | Sokół Kleczew | 1-2 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
25/09/2021 16:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-0 | Jarota Jarocin | |||
18/09/2021 18:00 | MS | Zawisza Bydgoszcz | 4-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
11/09/2021 16:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 3-1 | Bałtyk Gdynia | |||
08/09/2021 19:00 | MS | Kluczevia Stargard | 1-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
04/09/2021 14:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 0-0 | Świt Skolwin | |||
28/08/2021 18:00 | MS | Stolem Gniewino | 2-4 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
21/08/2021 17:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2-0 | Starogard Gdański | |||
18/08/2021 18:00 | MS | Polonia Środa | 2-2 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
14/08/2021 13:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-0 | Bałtyk Koszalin |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Świt Skolwin | 67 |
2 | Elana Toruń | 55 |
3 | Unia Swarzędz | 50 |
4 | Stargard Szczeciński | 49 |
5 | Zawisza Bydgoszcz | 48 |
6 | Pogoń Szczecin II | 44 |
7 | Polonia Środa | 44 |
8 | Vineta Wolin | 44 |
9 | Noteć Czarnków | 41 |
10 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 40 |
11 | Cartusia Kartuzy | 40 |
12 | Sokół Kleczew | 39 |
13 | Gedania Gdansk | 38 |
14 | Flota Świnoujście | 33 |
15 | Stolem Gniewino | 30 |
16 | Solec K. | 21 |
17 | Luzino | 21 |
18 | Starogard Gdański | 13 |