Preußen Münster II Kuruluş : 0 |
LVM-Youngstars-Arena Hammer Str. 302 Münster Stad Kapasitesi 1300 Kişi Preußen Münster II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı ) | |||||||
19/04/2024 20:30 | MS | Preußen Münster II | 1-1 | Sprockhovel | |||
14/04/2024 16:00 | MS | Sportfreunde Siegen | 2-0 | Preußen Münster II | |||
07/04/2024 16:00 | MS | Preußen Münster II | 1-1 | Erkenschwick | |||
30/03/2024 17:00 | MS | SG Wattenscheid 09 | 0-1 | Preußen Münster II | |||
24/03/2024 17:00 | MS | ASC Dortmund | 0-0 | Preußen Münster II | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Preußen Münster II | 0-2 | Vreden | |||
10/03/2024 17:30 | MS | Finnentrop / Bamenohl | 3-3 | Preußen Münster II | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Preußen Münster II | 3-1 | Gievenbeck | |||
28/02/2024 21:30 | MS | Preußen Münster II | 3-2 | Sportfreunde Siegen | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Türkspor Dortmund | 3-1 | Preußen Münster II | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Preußen Münster II | 2-2 | Eintracht Rheine | |||
14/02/2024 21:00 | MS | Victoria Clarholz | 0-2 | Preußen Münster II | |||
11/02/2024 17:00 | MS | Preußen Münster II | 0-0 | Ennepetal | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/02/2024 16:30 | İptal Edildi | BW Lohne | - | Preußen Münster II | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Eintracht Norderstedt | 1-2 | Preußen Münster II | |||
20/01/2024 17:00 | MS | Preußen Münster II | 4-1 | Spelle-Venhaus | |||
20/01/2024 16:00 | İptal Edildi | Rot Weiss Ahlen | - | Preußen Münster II | |||
13/01/2024 15:00 | MS | FC Gutersloh | 2-2 | Preußen Münster II | |||
Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı ) | |||||||
10/12/2023 16:30 | MS | Westfalia Rhynern | 3-1 | Preußen Münster II | |||
19/11/2023 17:00 | MS | Schermbeck | 1-1 | Preußen Münster II | |||
10/11/2023 22:00 | MS | Preußen Münster II | 1-2 | Sportfreunde Lotte | |||
03/11/2023 21:30 | MS | Bövinghausen | 2-2 | Preußen Münster II | |||
29/10/2023 17:00 | MS | Sprockhovel | 1-3 | Preußen Münster II | |||
15/10/2023 16:15 | MS | Erkenschwick | 0-2 | Preußen Münster II | |||
08/10/2023 16:00 | MS | Preußen Münster II | 5-0 | SG Wattenscheid 09 | |||
01/10/2023 16:00 | MS | Brunninghausen | 2-4 | Preußen Münster II | |||
24/09/2023 16:00 | MS | Preußen Münster II | 1-2 | ASC Dortmund | |||
17/09/2023 16:00 | MS | Vreden | 1-2 | Preußen Münster II | |||
09/09/2023 16:30 | MS | Preußen Münster II | 6-0 | Finnentrop / Bamenohl | |||
01/09/2023 19:00 | MS | Gievenbeck | 1-1 | Preußen Münster II |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Sportfreunde Lotte | 67 |
2 | Türkspor Dortmund | 62 |
3 | ASC Dortmund | 58 |
4 | Erkenschwick | 54 |
5 | Gievenbeck | 49 |
6 | Vreden | 46 |
7 | Schermbeck | 45 |
8 | Preußen Münster II | 44 |
9 | Sportfreunde Siegen | 43 |
10 | Finnentrop / Bamenohl | 40 |
11 | Ennepetal | 34 |
12 | Westfalia Rhynern | 32 |
13 | SG Wattenscheid 09 | 30 |
14 | Eintracht Rheine | 29 |
15 | Bövinghausen | 26 |
16 | Victoria Clarholz | 25 |
17 | Sprockhovel | 22 |
18 | Brunninghausen | 22 |