Progresul Spartac Kuruluş : 0 |
Centrul de Fotbal Buftea Teren Natural Intrarea Vrabiei Buftea Stad Kapasitesi 600 Kişi Progresul Spartac Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 15:00 | MS | Ceahlăul Piatra Neamţ | 4-0 | Progresul Spartac | |||
10/03/2024 12:00 | MS | Progresul Spartac | 0-2 | Unirea Slobozia | |||
02/03/2024 12:00 | MS | Arges Pitesti | 1-0 | Progresul Spartac | |||
25/02/2024 15:00 | MS | Progresul Spartac | 1-5 | SCM Gloria Buzău | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/02/2024 12:00 | MS | Concordia | 3-1 | Progresul Spartac | |||
07/02/2024 12:00 | İptal Edildi | Progresul Spartac | - | Muscelul Câmpulung Elite | |||
01/02/2024 12:00 | MS | Metaloglobus | 6-1 | Progresul Spartac | |||
27/01/2024 13:00 | MS | CSA Steaua Bucureşti | 4-0 | Progresul Spartac | |||
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) | |||||||
02/12/2023 12:00 | MS | Slatina | 1-0 | Progresul Spartac | |||
25/11/2023 12:00 | MS | Progresul Spartac | 1-6 | CSA Steaua Bucureşti | |||
11/11/2023 12:00 | MS | Viitorul Şelimbăr | 2-1 | Progresul Spartac | |||
05/11/2023 12:00 | MS | Progresul Spartac | 1-3 | Alexandria | |||
28/10/2023 11:00 | MS | Unirea Dej | 1-0 | Progresul Spartac | |||
21/10/2023 11:00 | MS | Progresul Spartac | 0-1 | Metaloglobus | |||
07/10/2023 11:00 | MS | Chindia Targoviste | 3-0 | Progresul Spartac | |||
30/09/2023 11:00 | MS | Progresul Spartac | 1-2 | Tunari | |||
23/09/2023 11:00 | MS | CS Mioveni | 3-1 | Progresul Spartac | |||
16/09/2023 11:00 | MS | Progresul Spartac | 1-2 | ACS Sirineasa | |||
12/09/2023 11:00 | MS | Progresul Spartac | 1-3 | Dumbrăviţa | |||
02/09/2023 11:00 | MS | CSM Reşiţa | 0-0 | Progresul Spartac | |||
27/08/2023 11:00 | MS | Progresul Spartac | 1-2 | Corvinul Hunedoara | |||
19/08/2023 11:00 | MS | Progresul Spartac | 0-6 | Concordia | |||
Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı ) | |||||||
16/08/2023 17:30 | MS | Tunari | 4-0 | Progresul Spartac | |||
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) | |||||||
12/08/2023 11:00 | MS | Csikszereda | 3-0 | Progresul Spartac | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/07/2023 10:30 | MS | Înainte Modelu | 1-2 | Progresul Spartac | |||
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) | |||||||
20/05/2023 11:00 | PEN | Progresul Spartac | 0-0 PS : 3-5 |
Metaloglobus | |||
13/05/2023 11:00 | MS | Metaloglobus | 1-1 | Progresul Spartac | |||
06/05/2023 11:00 | MS | ACS Sirineasa | 0-1 | Progresul Spartac | |||
29/04/2023 11:00 | MS | Progresul Spartac | 3-2 | Dumbrăviţa | |||
22/04/2023 11:00 | MS | Concordia | 1-0 | Progresul Spartac |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Viitorul Şelimbăr | 39 |
2 | Corvinul Hunedoara | 37 |
3 | Unirea Slobozia | 37 |
4 | CS Mioveni | 32 |
5 | SCM Gloria Buzău | 31 |
6 | Csikszereda | 31 |
7 | Chindia Targoviste | 28 |
8 | Ceahlăul Piatra Neamţ | 28 |
9 | CSM Reşiţa | 27 |
10 | CSA Steaua Bucureşti | 25 |
11 | Metaloglobus | 25 |
12 | Slatina | 24 |
13 | ACS Sirineasa | 23 |
14 | Concordia | 22 |
15 | Dumbrăviţa | 22 |
16 | Arges Pitesti | 21 |
17 | Tunari | 16 |
18 | Unirea Dej | 13 |
19 | Alexandria | 8 |
20 | Progresul Spartac | 1 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Viitorul Şelimbăr | 42 |
2 | Unirea Slobozia | 40 |
3 | Corvinul Hunedoara | 37 |
4 | SCM Gloria Buzău | 34 |
5 | CS Mioveni | 33 |
6 | Csikszereda | 32 |
7 | Ceahlăul Piatra Neamţ | 31 |
8 | CSA Steaua Bucureşti | 28 |
9 | Chindia Targoviste | 28 |
10 | CSM Reşiţa | 27 |
11 | Metaloglobus | 26 |
12 | Concordia | 25 |
13 | Slatina | 25 |
14 | Arges Pitesti | 24 |
15 | ACS Sirineasa | 23 |
16 | Dumbrăviţa | 23 |
17 | Tunari | 16 |
18 | Unirea Dej | 13 |
19 | Alexandria | 9 |
20 | Progresul Spartac | 1 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Viitorul Şelimbăr | 42 |
2 | Unirea Slobozia | 40 |
3 | Corvinul Hunedoara | 37 |
4 | SCM Gloria Buzău | 34 |
5 | CS Mioveni | 33 |
6 | Csikszereda | 32 |
7 | Ceahlăul Piatra Neamţ | 31 |
8 | CSA Steaua Bucureşti | 28 |
9 | Chindia Targoviste | 28 |
10 | CSM Reşiţa | 27 |
11 | Metaloglobus | 26 |
12 | Concordia | 25 |
13 | Slatina | 25 |
14 | Arges Pitesti | 24 |
15 | ACS Sirineasa | 23 |
16 | Dumbrăviţa | 23 |
17 | Tunari | 16 |
18 | Unirea Dej | 13 |
19 | Alexandria | 9 |
20 | Progresul Spartac | 1 |