Radomlje Kuruluş : 0 |
Športni Park Kopališka cesta 4 Domžale Stad Kapasitesi 3100 Kişi Radomlje Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 19:30 | - | Maribor | - | Radomlje | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Celje | 2-1 | Radomlje | |||
13/03/2024 20:45 | MS | Radomlje | 2-0 | NK Domzale | |||
10/03/2024 15:00 | MS | Rogaška | 1-0 | Radomlje | |||
Slovenya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/03/2024 19:30 | MS | Maribor | 1-2 | Radomlje | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 19:30 | MS | Radomlje | 0-1 | Bravo | |||
25/02/2024 19:30 | MS | Mura | 0-0 | Radomlje | |||
20/02/2024 19:30 | MS | Radomlje | 1-2 | Aluminij | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Radomlje | 1-3 | Olimpija Ljubljana | |||
10/02/2024 19:30 | MS | Koper | 0-1 | Radomlje | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/01/2024 14:30 | MS | Radomlje | 2-0 | Makedonija GjP | |||
20/01/2024 17:30 | MS | Istra 1961 | 1-2 | Radomlje | |||
19/01/2024 17:30 | MS | Orijent 1919 | 1-3 | Radomlje | |||
09/01/2024 15:30 | MS | HNK Rijeka | 2-0 | Radomlje | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
11/12/2023 19:30 | MS | Radomlje | 2-2 | Maribor | |||
05/12/2023 19:30 | MS | Radomlje | 0-4 | Celje | |||
02/12/2023 17:00 | MS | NK Domzale | 3-0 | Radomlje | |||
25/11/2023 19:30 | MS | Radomlje | 0-2 | Olimpija Ljubljana | |||
Slovenya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/11/2023 17:00 | MS | Fužinar | 0-2 | Radomlje | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/11/2023 13:00 | MS | HNK Gorica | 5-1 | Radomlje | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2023 17:00 | MS | Radomlje | 1-3 | Rogaška | |||
05/11/2023 15:00 | MS | Bravo | 0-2 | Radomlje | |||
Slovenya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/11/2023 20:00 | MS | NK Ljubljana | 0-4 | Radomlje | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
29/10/2023 17:00 | MS | Radomlje | 1-1 | Mura | |||
08/10/2023 18:30 | MS | Olimpija Ljubljana | 1-1 | Radomlje | |||
Slovenya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/10/2023 17:00 | - | Bravo | - | Radomlje | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
01/10/2023 18:30 | MS | Radomlje | 1-1 | Koper | |||
28/09/2023 18:30 | MS | Maribor | 3-1 | Radomlje | |||
23/09/2023 18:30 | MS | Celje | 1-0 | Radomlje | |||
17/09/2023 16:00 | MS | Radomlje | 3-1 | NK Domzale | |||
03/09/2023 16:00 | MS | Rogaška | 1-1 | Radomlje | |||
27/08/2023 21:15 | MS | Radomlje | 1-2 | Bravo | |||
19/08/2023 18:30 | MS | Mura | 0-2 | Radomlje | |||
12/08/2023 21:15 | MS | Radomlje | 0-2 | Aluminij | |||
29/07/2023 18:30 | MS | Koper | 1-0 | Radomlje | |||
23/07/2023 18:30 | MS | Radomlje | 0-4 | Maribor | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/07/2023 18:30 | MS | Radomlje | 1-1 | HNK Hajduk Split | |||
03/07/2023 18:30 | MS | Mornar | 2-5 | Radomlje | |||
29/06/2023 19:00 | MS | Radomlje | 3-3 | Makedonija GjP | |||
19/06/2023 18:30 | MS | Olimpija Ljubljana | 3-2 | Radomlje | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
20/05/2023 21:15 | MS | Radomlje | 1-0 | NK Domzale | |||
14/05/2023 18:30 | MS | Bravo | 0-1 | Radomlje | |||
03/05/2023 18:30 | MS | Radomlje | 2-1 | Olimpija Ljubljana | |||
30/04/2023 16:00 | MS | Tabor Sežana | 1-2 | Radomlje | |||
22/04/2023 16:00 | MS | Radomlje | 1-1 | Koper | |||
15/04/2023 16:00 | MS | Mura | 1-1 | Radomlje | |||
08/04/2023 18:30 | MS | Radomlje | 2-0 | Gorica | |||
01/04/2023 16:00 | MS | Celje | 1-1 | Radomlje | |||
18/03/2023 17:00 | MS | Radomlje | 1-1 | Maribor | |||
15/03/2023 17:00 | MS | NK Domzale | 1-2 | Radomlje | |||
12/03/2023 19:30 | MS | Radomlje | 3-1 | Bravo | |||
04/03/2023 22:15 | MS | Olimpija Ljubljana | 1-0 | Radomlje | |||
25/02/2023 17:00 | MS | Radomlje | 0-0 | Tabor Sežana | |||
21/02/2023 17:00 | MS | Koper | 1-2 | Radomlje | |||
18/02/2023 17:00 | MS | Radomlje | 0-0 | Mura | |||
12/02/2023 15:00 | MS | Gorica | 1-1 | Radomlje | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/02/2023 16:00 | İptal Edildi | Radomlje | - | Macva | |||
04/02/2023 15:30 | MS | Radnički Novi Beograd | 0-0 | Radomlje | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
11/12/2022 19:30 | MS | Radomlje | 0-3 | Celje | |||
06/12/2022 20:00 | MS | Maribor | 7-0 | Radomlje | |||
30/11/2022 16:00 | MS | Radomlje | 0-2 | NK Domzale | |||
12/11/2022 15:00 | MS | Bravo | 1-1 | Radomlje | |||
05/11/2022 19:30 | MS | Radomlje | 0-1 | Olimpija Ljubljana | |||
29/10/2022 16:00 | MS | Tabor Sežana | 2-1 | Radomlje | |||
24/10/2022 18:30 | MS | Radomlje | 2-2 | Koper | |||
Slovenya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/10/2022 16:00 | MS | Radomlje | 0-2 | Bravo | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
16/10/2022 18:30 | MS | Mura | 3-0 | Radomlje | |||
10/10/2022 18:30 | MS | Radomlje | 1-1 | Gorica | |||
02/10/2022 18:30 | MS | Celje | 2-1 | Radomlje | |||
18/09/2022 18:30 | MS | Radomlje | 0-5 | Maribor | |||
Slovenya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/09/2022 17:30 | - | Radomlje | - | Dragomer | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
09/09/2022 21:15 | MS | NK Domzale | 3-1 | Radomlje | |||
05/09/2022 18:30 | MS | Radomlje | 1-1 | Bravo | |||
27/08/2022 18:30 | MS | Olimpija Ljubljana | 2-1 | Radomlje | |||
19/08/2022 21:15 | MS | Radomlje | 0-0 | Tabor Sežana | |||
13/08/2022 21:15 | MS | Koper | 5-0 | Radomlje | |||
07/08/2022 18:30 | MS | Radomlje | 1-1 | Mura | |||
29/07/2022 21:15 | MS | Gorica | 0-1 | Radomlje | |||
22/07/2022 21:15 | MS | Radomlje | 1-1 | Celje | |||
16/07/2022 21:15 | MS | Maribor | 0-3 | Radomlje | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/07/2022 18:30 | MS | Radomlje | 1-2 | Slask Wroclaw | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2022 16:00 | MS | Radomlje | 3-3 | NK Domzale | |||
16/05/2022 18:30 | MS | Koper | 1-3 | Radomlje | |||
07/05/2022 16:00 | MS | Radomlje | 2-1 | Celje | |||
30/04/2022 18:30 | MS | Tabor Sežana | 1-2 | Radomlje | |||
23/04/2022 21:15 | MS | Radomlje | 3-2 | Mura | |||
15/04/2022 21:15 | MS | Maribor | 0-0 | Radomlje | |||
09/04/2022 18:30 | MS | Radomlje | 1-1 | Aluminij | |||
03/04/2022 21:15 | MS | Olimpija Ljubljana | 4-1 | Radomlje | |||
18/03/2022 19:30 | MS | Radomlje | 2-1 | Bravo | |||
12/03/2022 17:00 | MS | NK Domzale | 0-0 | Radomlje | |||
09/03/2022 19:30 | MS | Radomlje | 0-1 | Koper | |||
05/03/2022 17:00 | MS | Celje | 0-0 | Radomlje | |||
02/03/2022 17:00 | MS | Radomlje | 0-0 | Tabor Sežana | |||
27/02/2022 17:00 | MS | Mura | 0-2 | Radomlje | |||
21/02/2022 19:30 | MS | Radomlje | 1-4 | Maribor | |||
14/02/2022 19:30 | MS | Aluminij | 0-4 | Radomlje | |||
11/12/2021 19:00 | MS | Radomlje | 0-1 | Olimpija Ljubljana | |||
07/12/2021 17:00 | MS | Bravo | 0-3 | Radomlje | |||
27/11/2021 17:00 | MS | Radomlje | 0-2 | NK Domzale |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Celje | 62 |
2 | Olimpija Ljubljana | 50 |
3 | Maribor | 43 |
4 | Bravo | 42 |
5 | Koper | 37 |
6 | Mura | 31 |
7 | NK Domzale | 29 |
8 | Rogaška | 26 |
9 | Aluminij | 25 |
10 | Radomlje | 24 |