Rot-Weiß Walldorf Kuruluş : 1914 |
Kunstrasenplatz Mörfelden-Walldorf (RW) An den Sportplätzen Mörfelden-Walldorf Stad Kapasitesi 1000 Kişi Rot-Weiß Walldorf Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 21:30 | - | Rot-Weiß Walldorf | - | Bayern Alzenau | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 2-3 | Vfb Marburg | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Eddersheim | 1-1 | Rot-Weiß Walldorf | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 3-0 | Fernwald | |||
02/03/2024 17:00 | MS | FC 1906 Erlensee | 2-1 | Rot-Weiß Walldorf | |||
24/02/2024 16:30 | Ertelendi | Weidenhausen | - | Rot-Weiß Walldorf | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/02/2024 21:30 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 2-3 | 1960 Hanau | |||
10/02/2024 14:00 | MS | FC Astoria Walldorf | 2-2 | Rot-Weiß Walldorf | |||
06/02/2024 21:30 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 3-4 | Viktoria Aschaffenburg | |||
31/01/2024 21:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 2-1 | FSV Frankfurt | |||
20/01/2024 17:00 | İptal Edildi | Rot-Weiß Walldorf | - | Niedernhausen | |||
17/01/2024 21:30 | İptal Edildi | Rot-Weiß Walldorf | - | TuS Marienborn | |||
Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı ) | |||||||
26/11/2023 17:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 4-5 | 1960 Hanau | |||
18/11/2023 16:30 | MS | Waldgirmes | 3-1 | Rot-Weiß Walldorf | |||
12/11/2023 16:30 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 3-3 | Dietkirchen | |||
05/11/2023 17:00 | MS | Viktoria Griesheim | 2-0 | Rot-Weiß Walldorf | |||
29/10/2023 17:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 1-2 | FC Gießen | |||
21/10/2023 15:00 | MS | Eintracht Stadtallendorf | 0-1 | Rot-Weiß Walldorf | |||
15/10/2023 16:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 2-1 | Hanau 93 | |||
08/10/2023 16:00 | MS | SV Steinbach | 0-3 | Rot-Weiß Walldorf | |||
03/10/2023 16:00 | MS | Bayern Alzenau | 1-1 | Rot-Weiß Walldorf | |||
29/09/2023 21:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 2-3 | Friedberg | |||
23/09/2023 15:00 | MS | Baunatal | 5-2 | Rot-Weiß Walldorf | |||
17/09/2023 16:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 1-3 | Hünfelder SV | |||
09/09/2023 15:00 | MS | Vfb Marburg | 4-0 | Rot-Weiß Walldorf | |||
01/09/2023 21:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 2-1 | Eddersheim | |||
26/08/2023 16:00 | MS | Fernwald | 2-0 | Rot-Weiß Walldorf | |||
18/08/2023 21:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 1-0 | FC 1906 Erlensee | |||
12/08/2023 18:00 | MS | 1960 Hanau | 0-2 | Rot-Weiß Walldorf | |||
05/08/2023 18:00 | MS | Rot-Weiß Walldorf | 5-3 | Waldgirmes |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Friedberg | 49 |
2 | Baunatal | 49 |
3 | Bayern Alzenau | 47 |
4 | FC Gießen | 46 |
5 | 1960 Hanau | 43 |
6 | Eddersheim | 42 |
7 | Hünfelder SV | 42 |
8 | Fernwald | 34 |
9 | Waldgirmes | 31 |
10 | Rot-Weiß Walldorf | 30 |
11 | Weidenhausen | 29 |
12 | Vfb Marburg | 28 |
13 | Eintracht Stadtallendorf | 27 |
14 | Hanau 93 | 24 |
15 | Viktoria Griesheim | 22 |
16 | FC 1906 Erlensee | 22 |
17 | SV Steinbach | 18 |
18 | Dietkirchen | 16 |