Saint-Michel Kuruluş : 1972 |
Sportcity Terrain 1 Avenue Salomé 2 Woluwe-Saint-Pierre Stad Kapasitesi 1000 Kişi Saint-Michel Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2024 16:00 | - | Saint-Michel | - | Auderghem | |||
21/04/2024 16:00 | MS | Tubize II | 3-0 | Saint-Michel | |||
14/04/2024 16:00 | MS | Saint-Michel | 1-2 | Saint-Josse | |||
06/04/2024 21:00 | - | Stade Everois | - | Saint-Michel | |||
24/03/2024 17:00 | MS | Saint-Michel | 2-2 | Léopold | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Kosova Schaerbeek | 3-0 | Saint-Michel | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Saint-Michel | 3-0 | NSeth Berchem | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Sporting Bruxelles | 1-0 | Saint-Michel | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Saint-Michel | 1-0 | Grez-Doiceau | |||
18/02/2024 17:00 | MS | Saint-Michel | 0-0 | Amicii Bruxelles | |||
11/02/2024 17:00 | MS | Union Lasne-Ohain | 1-1 | Saint-Michel | |||
04/02/2024 17:00 | MS | Saint-Michel | 0-1 | Genappe | |||
28/01/2024 16:30 | MS | BX Brussels | 1-1 | Saint-Michel | |||
13/01/2024 22:30 | MS | Ixelles | 1-2 | Saint-Michel | |||
17/12/2023 17:00 | - | Saint-Michel | - | Waterloo | |||
09/12/2023 22:00 | - | Auderghem | - | Saint-Michel | |||
03/12/2023 17:00 | MS | Saint-Michel | 5-0 | Tubize II | |||
26/11/2023 16:30 | MS | Saint-Josse | 3-3 | Saint-Michel | |||
19/11/2023 17:00 | MS | Saint-Michel | 0-3 | Stade Everois | |||
12/11/2023 17:00 | MS | Léopold | 0-2 | Saint-Michel | |||
05/11/2023 17:00 | MS | Saint-Michel | 0-3 | Kosova Schaerbeek | |||
29/10/2023 17:00 | MS | NSeth Berchem | 0-2 | Saint-Michel | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Saint-Michel | 0-1 | Sporting Bruxelles | |||
15/10/2023 16:00 | - | Amicii Bruxelles | - | Saint-Michel | |||
08/10/2023 16:00 | - | Saint-Michel | - | Union Lasne-Ohain | |||
01/10/2023 16:00 | - | Genappe | - | Saint-Michel | |||
24/09/2023 16:00 | - | Saint-Michel | - | BX Brussels | |||
16/09/2023 21:00 | - | Grez-Doiceau | - | Saint-Michel | |||
10/09/2023 16:00 | - | Saint-Michel | - | Ixelles | |||
03/09/2023 15:30 | - | Waterloo | - | Saint-Michel |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Sporting Bruxelles | 82 |
2 | Stade Everois | 71 |
3 | Kosova Schaerbeek | 57 |
4 | Auderghem | 54 |
5 | Genappe | 49 |
6 | Union Lasne-Ohain | 41 |
7 | Saint-Michel | 38 |
8 | Ixelles | 38 |
9 | Amicii Bruxelles | 36 |
10 | BX Brussels | 34 |
11 | Waterloo | 33 |
12 | Saint-Josse | 31 |
13 | Léopold | 30 |
14 | NSeth Berchem | 28 |
15 | Tubize II | 23 |
16 | Grez-Doiceau | 18 |