Santiago Wanderers Kuruluş : 1892 |
Estadio Elías Figueroa Brander Avenida Guillermo González de Hontaneda, Playa Ancha Valparaíso Stad Kapasitesi 21113 Kişi Santiago Wanderers Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/05/2024 22:00 | MS | Santiago Morning | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
28/04/2024 23:00 | Ertelendi | Santiago Wanderers | - | San Luis | |||
Şili - Copa Chile ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Juan Fernández | - | Santiago Wanderers | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2024 00:30 | MS | Deportes Limache | 2-2 | Santiago Wanderers | |||
14/04/2024 00:30 | MS | Santiago Wanderers | 1-1 | Barnechea | |||
06/04/2024 21:00 | MS | Rangers de Talca | 1-0 | Santiago Wanderers | |||
31/03/2024 18:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-3 | Magallanes | |||
25/03/2024 00:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-1 | Deportes Temuco | |||
18/03/2024 00:00 | MS | Union San Felipe | 1-2 | Santiago Wanderers | |||
09/03/2024 18:00 | MS | D. La Serena | 1-2 | Santiago Wanderers | |||
05/03/2024 00:00 | MS | Santiago Wanderers | 1-2 | Deportes Santa Cruz | |||
26/02/2024 00:00 | MS | Recoleta | 3-1 | Santiago Wanderers | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/12/2023 01:00 | MS | Deportes Iquique | 3-3 | Santiago Wanderers | |||
05/12/2023 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 1-1 | Deportes Iquique | |||
27/11/2023 00:00 | MS | Santiago Wanderers | 1-0 | Deportes Temuco | |||
20/11/2023 00:00 | MS | Deportes Temuco | 2-3 | Santiago Wanderers | |||
16/11/2023 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-0 | Union San Felipe | |||
11/11/2023 01:00 | MS | Union San Felipe | 2-1 | Santiago Wanderers | |||
15/10/2023 18:30 | MS | Deportes Iquique | 3-2 | Santiago Wanderers | |||
09/10/2023 23:30 | MS | Santiago Wanderers | 1-0 | Deportes Temuco | |||
03/10/2023 01:00 | MS | Barnechea | 0-1 | Santiago Wanderers | |||
27/09/2023 21:00 | MS | Rangers de Talca | 0-0 | Santiago Wanderers | |||
24/09/2023 18:30 | MS | Santiago Wanderers | 3-0 | Antofagasta | |||
11/09/2023 02:00 | MS | San Marcos de Arica | 1-2 | Santiago Wanderers | |||
01/09/2023 22:30 | MS | Santiago Morning | 0-0 | Santiago Wanderers | |||
28/08/2023 00:30 | MS | Santiago Wanderers | 1-1 | Universidad de Concepcion | |||
10/08/2023 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-0 | Cobreloa | |||
05/08/2023 19:30 | MS | Union San Felipe | 0-1 | Santiago Wanderers | |||
30/07/2023 03:30 | MS | Santiago Wanderers | 0-0 | San Luis | |||
22/07/2023 22:00 | MS | Recoleta | 4-1 | Santiago Wanderers | |||
15/07/2023 22:00 | MS | D. Puerto Montt | 0-2 | Santiago Wanderers | |||
08/07/2023 22:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-1 | D. La Serena | |||
Şili - Copa Chile ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/07/2023 01:00 | MS | U. Catolica | 2-0 | Santiago Wanderers | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/06/2023 00:30 | MS | Deportes Santa Cruz | 1-2 | Santiago Wanderers | |||
05/06/2023 00:30 | MS | Santiago Wanderers | 1-1 | Deportes Iquique | |||
28/05/2023 00:30 | MS | Deportes Temuco | 2-1 | Santiago Wanderers | |||
23/05/2023 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 1-1 | Barnechea | |||
16/05/2023 22:30 | MS | Antofagasta | 0-1 | Santiago Wanderers | |||
10/05/2023 22:30 | MS | Santiago Wanderers | 1-1 | San Marcos de Arica | |||
30/04/2023 22:30 | MS | Santiago Wanderers | 2-0 | Santiago Morning | |||
25/04/2023 01:00 | MS | Universidad de Concepcion | 0-2 | Santiago Wanderers | |||
17/04/2023 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 0-1 | Rangers de Talca | |||
Şili - Copa Chile ( Kupa Maçı ) | |||||||
08/04/2023 00:00 | MS | Real San Joaquín | 0-3 | Santiago Wanderers | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2023 02:30 | MS | Cobreloa | 2-0 | Santiago Wanderers | |||
22/03/2023 00:00 | MS | Santiago Wanderers | 3-2 | Union San Felipe | |||
15/03/2023 02:30 | MS | San Luis | 2-0 | Santiago Wanderers | |||
04/03/2023 18:00 | MS | Santiago Wanderers | 1-1 | Recoleta | |||
26/02/2023 18:00 | MS | Santiago Wanderers | 3-1 | D. Puerto Montt | |||
19/02/2023 18:00 | MS | D. La Serena | 3-1 | Santiago Wanderers | |||
14/02/2023 00:00 | MS | Santiago Wanderers | 0-0 | Deportes Santa Cruz | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/11/2022 22:30 | MS | Santiago Wanderers | 2-0 | Deportes Santa Cruz | |||
15/10/2022 23:30 | MS | Universidad de Concepcion | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
09/10/2022 02:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-2 | Cobreloa | |||
03/10/2022 21:30 | MS | Barnechea | 1-0 | Santiago Wanderers | |||
25/09/2022 21:00 | MS | Santiago Wanderers | 0-0 | Recoleta | |||
10/09/2022 19:30 | MS | Union San Felipe | 2-3 | Santiago Wanderers | |||
06/09/2022 22:30 | MS | Santiago Wanderers | 2-2 | D. Melipilla | |||
28/08/2022 03:30 | MS | D. Puerto Montt | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
21/08/2022 22:00 | MS | Santiago Wanderers | 1-0 | Deportes Copiapo | |||
17/08/2022 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 3-0 | Deportes Temuco | |||
12/08/2022 22:00 | MS | Magallanes | 0-1 | Santiago Wanderers | |||
07/08/2022 18:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-2 | Fernández Vial | |||
02/08/2022 03:30 | MS | Rangers de Talca | 1-2 | Santiago Wanderers | |||
26/07/2022 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 1-2 | San Luis | |||
15/07/2022 22:30 | MS | Santiago Morning | 1-2 | Santiago Wanderers | |||
02/07/2022 03:30 | MS | Deportes Iquique | 2-1 | Santiago Wanderers | |||
Şili - Copa Chile ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/06/2022 22:00 | PEN | Santiago Wanderers | 1-1 PS : 0-2 |
Curico Unido | |||
18/06/2022 02:00 | MS | Curico Unido | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/06/2022 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 0-1 | Union San Felipe | |||
05/06/2022 22:30 | MS | Santiago Wanderers | 2-0 | Deportes Iquique | |||
28/05/2022 01:00 | MS | Deportes Santa Cruz | 2-0 | Santiago Wanderers | |||
17/05/2022 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 0-0 | Universidad de Concepcion | |||
13/05/2022 03:30 | MS | Cobreloa | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
07/05/2022 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 1-3 | Barnechea | |||
01/05/2022 02:30 | MS | Recoleta | 1-2 | Santiago Wanderers | |||
21/04/2022 01:00 | MS | D. Melipilla | 2-0 | Santiago Wanderers | |||
16/04/2022 19:30 | MS | Santiago Wanderers | 2-0 | D. Puerto Montt | |||
09/04/2022 19:30 | MS | Deportes Copiapo | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
03/04/2022 19:30 | MS | Santiago Wanderers | 0-2 | Magallanes | |||
Şili - Copa Chile ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/03/2022 01:00 | MS | La Higuera | 0-4 | Santiago Wanderers | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2022 00:00 | MS | Fernández Vial | 0-0 | Santiago Wanderers | |||
17/03/2022 02:30 | MS | Santiago Wanderers | 1-3 | Rangers de Talca | |||
10/03/2022 02:30 | MS | San Luis | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
02/03/2022 02:30 | MS | Santiago Wanderers | 2-2 | Santiago Morning | |||
22/02/2022 02:30 | MS | Deportes Temuco | 1-0 | Santiago Wanderers | |||
Şili - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
05/12/2021 00:00 | MS | D. La Serena | 0-0 | Santiago Wanderers | |||
28/11/2021 18:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-2 | A. Italiano | |||
15/11/2021 23:30 | MS | Huachipato | 2-0 | Santiago Wanderers | |||
10/11/2021 01:00 | MS | Santiago Wanderers | 0-3 | Curico Unido | |||
07/11/2021 00:00 | MS | Colo Colo | 3-0 | Santiago Wanderers | |||
29/10/2021 21:30 | MS | Santiago Wanderers | 1-1 | Palestino | |||
25/10/2021 18:30 | MS | Santiago Wanderers | 0-1 | Antofagasta | |||
21/10/2021 00:30 | MS | U. Catolica | 3-2 | Santiago Wanderers | |||
16/10/2021 21:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-1 | Everton de Vina | |||
11/10/2021 22:00 | MS | O'Higgins | 1-0 | Santiago Wanderers | |||
05/10/2021 00:30 | MS | D. Melipilla | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
29/09/2021 22:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-1 | Universidad de Şili | |||
26/09/2021 18:00 | MS | Nublense | 1-2 | Santiago Wanderers | |||
12/09/2021 21:00 | MS | Santiago Wanderers | 2-1 | Cobresal | |||
08/09/2021 21:30 | MS | Union La Calera | 0-1 | Santiago Wanderers |