Sao Raimundo Kuruluş : 1963 |
Estádio Flamarion Vasconcelos Praça Centro Cívico 471, Bairro Canarinho Boa Vista, Roraima Stad Kapasitesi 9980 Kişi Sao Raimundo Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
11/05/2024 23:30 | - | Sao Raimundo | - | Trem | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
08/05/2024 02:00 | MS | Progresso | 0-13 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
04/05/2024 23:30 | MS | Sao Raimundo | 0-1 | Manauara | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2024 04:00 | MS | Real | 0-0 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2024 00:00 | MS | Princesa Solimões | 2-0 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
24/04/2024 02:00 | MS | Sao Raimundo | 3-1 | River RR | |||
17/04/2024 03:00 | MS | Sao Raimundo | 2-1 | GAS | |||
14/04/2024 00:00 | MS | Sao Raimundo | 2-1 | Monte Roraima | |||
07/04/2024 01:30 | MS | Sao Raimundo | 2-0 | Rio Negro RR | |||
31/03/2024 01:30 | MS | Náutico RR | 1-3 | Sao Raimundo | |||
16/03/2024 23:30 | MS | Sao Raimundo | 4-0 | Atlético Roraima | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
01/03/2024 02:30 | MS | Sao Raimundo | 3-3 | Capital | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
21/02/2024 21:30 | MS | Real FC | 2-1 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
22/07/2023 23:00 | MS | Sao Raimundo | 7-0 | São Francisco | |||
16/07/2023 00:00 | MS | Águia de Marabá | 6-1 | Sao Raimundo | |||
09/07/2023 22:00 | MS | Trem | 1-2 | Sao Raimundo | |||
01/07/2023 23:00 | MS | Sao Raimundo | 1-1 | Princesa Solimões | |||
24/06/2023 23:00 | MS | Sao Raimundo | 1-0 | Nacional AM | |||
18/06/2023 21:00 | MS | Tuna Luso | 4-1 | Sao Raimundo | |||
15/06/2023 02:00 | MS | Sao Raimundo | 2-3 | Humaitá | |||
12/06/2023 00:00 | MS | Humaitá | 1-0 | Sao Raimundo | |||
08/06/2023 02:00 | MS | Sao Raimundo | 2-2 | Tuna Luso | |||
04/06/2023 22:00 | MS | Nacional AM | 3-0 | Sao Raimundo | |||
28/05/2023 23:00 | MS | Princesa Solimões | 1-1 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
25/05/2023 02:30 | PEN | Real | 2-2 PS : 0-1 |
Sao Raimundo | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2023 23:00 | MS | Sao Raimundo | 3-0 | Trem | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
18/05/2023 03:30 | MS | Sao Raimundo | 4-2 | Atlético Roraima | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
13/05/2023 23:00 | MS | Sao Raimundo | 3-1 | Águia de Marabá | |||
08/05/2023 00:00 | MS | São Francisco | 1-0 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
26/04/2023 01:30 | MS | Sao Raimundo | 3-0 | Rio Negro RR | |||
23/04/2023 01:00 | MS | Baré | 0-3 | Sao Raimundo | |||
19/04/2023 03:30 | MS | Sao Raimundo | 4-0 | Náutico RR | |||
16/04/2023 01:00 | MS | Atlético Roraima | 0-0 | Sao Raimundo | |||
12/04/2023 02:30 | MS | GAS | 0-2 | Sao Raimundo | |||
09/04/2023 01:00 | MS | Sao Raimundo | 1-0 | Náutico RR | |||
07/04/2023 03:30 | MS | Sao Raimundo | 0-0 | Real | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/03/2023 01:00 | MS | remo | 3-0 | Sao Raimundo | |||
16/03/2023 02:00 | MS | Sao Raimundo | 1-0 | remo | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2023 01:00 | MS | River RR | 1-4 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
10/03/2023 02:00 | MS | Botafogo SP | 3-1 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
02/03/2023 02:00 | MS | Sao Raimundo | 6-0 | São Francisco | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
23/02/2023 01:00 | MS | Sao Raimundo | 4-3 | Cuiaba | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/10/2022 02:00 | MS | Sao Raimundo | 1-2 | São Raimundo AM | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
31/07/2022 23:00 | PEN | Moto Club | 1-1 PS : 8-7 |
Sao Raimundo | |||
23/07/2022 23:00 | MS | Sao Raimundo | 0-0 | Moto Club | |||
17/07/2022 23:00 | MS | Sao Raimundo | 1-1 | São Raimundo AM | |||
12/07/2022 02:15 | MS | Trem | 1-2 | Sao Raimundo | |||
03/07/2022 00:00 | MS | Sao Raimundo | 2-1 | Náutico RR | |||
27/06/2022 01:00 | MS | Rio Branco | 0-0 | Sao Raimundo | |||
19/06/2022 00:00 | MS | Sao Raimundo | 5-0 | Humaitá | |||
11/06/2022 22:30 | MS | Porto Velho | 0-0 | Sao Raimundo | |||
06/06/2022 00:00 | MS | Sao Raimundo | 1-2 | Amazonas | |||
29/05/2022 22:00 | MS | Amazonas | 1-1 | Sao Raimundo | |||
22/05/2022 00:00 | MS | Sao Raimundo | 2-2 | Porto Velho | |||
16/05/2022 00:00 | MS | Humaitá | 2-1 | Sao Raimundo | |||
08/05/2022 00:00 | MS | Sao Raimundo | 1-0 | Rio Branco | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
05/05/2022 02:30 | MS | Sao Raimundo | 2-1 | Real | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
01/05/2022 00:00 | MS | Náutico RR | 1-1 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
28/04/2022 01:30 | MS | Sao Raimundo | 1-0 | Atlético Roraima | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
25/04/2022 00:00 | MS | Sao Raimundo | 2-1 | Trem | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2022 03:45 | MS | Sao Raimundo | 5-1 | Baré | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
17/04/2022 22:00 | MS | São Raimundo AM | 2-1 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
10/04/2022 00:00 | MS | Náutico RR | 0-1 | Sao Raimundo | |||
07/04/2022 02:30 | MS | Sao Raimundo | 4-1 | Náutico RR | |||
03/04/2022 00:00 | MS | Sao Raimundo | 1-0 | Real | |||
31/03/2022 01:30 | MS | Sao Raimundo | 6-3 | Real | |||
23/03/2022 03:45 | MS | Atlético Roraima | 1-3 | Sao Raimundo | |||
20/03/2022 00:00 | MS | Sao Raimundo | 2-1 | Rio Negro RR | |||
09/03/2022 03:45 | MS | Sao Raimundo | 4-1 | Baré | |||
06/03/2022 02:15 | MS | Náutico RR | 1-2 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/03/2022 01:00 | MS | Sao Raimundo | 0-3 | Ceara | |||
Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı ) | |||||||
20/10/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 1-2 | Castanhal | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
19/09/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 1-2 | Paragominas | |||
12/09/2021 22:00 | MS | Paragominas | 1-0 | Sao Raimundo | |||
05/09/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 7-1 | Atlético Acreano | |||
29/08/2021 00:00 | MS | Fast Clube-Am | 0-0 | Sao Raimundo | |||
21/08/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 1-2 | Castanhal | |||
14/08/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 4-0 | Ypiranga-PE | |||
08/08/2021 00:00 | MS | GAS | 0-2 | Sao Raimundo | |||
31/07/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 3-1 | Galvez | |||
25/07/2021 22:00 | MS | Peñarol | 1-1 | Sao Raimundo | |||
17/07/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 2-1 | Peñarol | |||
11/07/2021 23:00 | MS | Galvez | 0-1 | Sao Raimundo | |||
03/07/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 1-1 | GAS | |||
27/06/2021 22:00 | MS | Ypiranga-PE | 0-1 | Sao Raimundo | |||
19/06/2021 21:00 | MS | Castanhal | 1-1 | Sao Raimundo | |||
12/06/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 1-1 | Fast Clube-Am | |||
07/06/2021 00:00 | MS | Atlético Acreano | 2-3 | Sao Raimundo | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2021 02:15 | MS | Sao Raimundo | 2-1 | Náutico RR | |||
02/06/2021 02:15 | MS | GAS | 0-1 | Sao Raimundo | |||
27/05/2021 01:00 | MS | Sao Raimundo | 3-0 | Atlético Roraima | |||
22/05/2021 23:00 | - | Sao Raimundo | - | Náutico RR | |||
21/05/2021 00:00 | MS | GAS | 1-0 | Sao Raimundo | |||
17/05/2021 01:00 | MS | Rio Negro RR | 1-3 | Sao Raimundo | |||
14/05/2021 00:00 | PEN | Sao Raimundo | 0-0 | Náutico RR | |||
12/05/2021 02:00 | - | Sao Raimundo | - | GAS | |||
08/05/2021 23:00 | MS | Atlético Roraima | 0-3 | Sao Raimundo | |||
07/05/2021 00:00 | MS | Náutico RR | 1-1 | Sao Raimundo | |||
01/05/2021 23:00 | MS | Sao Raimundo | 10-0 | Rio Negro RR | |||
Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı ) | |||||||
12/03/2021 01:15 | MS | Sao Raimundo | 1-1 | Cruzeiro |