Sfîntul Gheorghe Kuruluş : 2003 |
Stadionul Sătesc Suruceni Stad Kapasitesi 1500 Kişi Sfîntul Gheorghe Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
05/08/2023 18:00 | MS | Floreşti | 4-0 | Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
20/05/2023 19:00 | MS | Petrocub | 3-0 | Sfîntul Gheorghe | |||
14/05/2023 17:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 0-2 | Sheriff Tiraspol | |||
07/05/2023 17:00 | MS | Milsami Orhei | 3-0 | Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Cupa ( Kupa Maçı ) | |||||||
03/05/2023 19:00 | USB | CSF Bălți | 3-1 | Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
29/04/2023 18:00 | MS | CSF Bălți | 0-2 | Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Cupa ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/04/2023 16:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 1-0 | CSF Bălți | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
22/04/2023 15:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 0-2 | Zimbru | |||
15/04/2023 15:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 0-0 | Petrocub | |||
09/04/2023 16:00 | MS | Sheriff Tiraspol | 1-0 | Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Cupa ( Kupa Maçı ) | |||||||
05/04/2023 15:00 | PEN | Zimbru | 3-3 PS : 6-7 |
Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/04/2023 14:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 1-1 | Milsami Orhei | |||
17/03/2023 15:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 1-1 | CSF Bălți | |||
11/03/2023 15:00 | MS | Zimbru | 0-0 | Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Cupa ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/03/2023 15:00 | MS | Milsami Orhei | 0-3 | Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
09/11/2022 14:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 0-1 | Zimbru | |||
28/10/2022 18:00 | MS | CSF Bălți | 4-0 | Sfîntul Gheorghe | |||
23/10/2022 14:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 1-0 | Milsami Orhei | |||
Moldovya - Cupa ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/10/2022 13:00 | MS | La Familia | 0-5 | Sfîntul Gheorghe | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
15/10/2022 15:00 | MS | Dinamo-Auto | 0-2 | Sfîntul Gheorghe | |||
08/10/2022 15:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 1-0 | Dacia-Buiucani | |||
02/10/2022 18:00 | MS | Sheriff Tiraspol | 3-0 | Sfîntul Gheorghe | |||
17/09/2022 16:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 1-2 | Petrocub | |||
11/09/2022 17:00 | MS | Zimbru | 3-3 | Sfîntul Gheorghe | |||
04/09/2022 17:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 1-2 | CSF Bălți | |||
28/08/2022 20:00 | MS | Milsami Orhei | 2-3 | Sfîntul Gheorghe | |||
20/08/2022 18:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 3-0 | Dinamo-Auto | |||
13/08/2022 18:00 | MS | Dacia-Buiucani | 2-0 | Sfîntul Gheorghe | |||
06/08/2022 18:00 | MS | Sfîntul Gheorghe | 1-3 | Sheriff Tiraspol | |||
31/07/2022 19:00 | MS | Petrocub | 0-2 | Sfîntul Gheorghe |