Sigma Olomouc II Kuruluş : 0 |
Andrův stadion Legionářská 1165/12 Olomouc Stad Kapasitesi 12566 Kişi Sigma Olomouc II Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 19:00 | MS | Sigma Olomouc II | 1-0 | Vyškov | |||
09/03/2024 12:30 | MS | Prostějov | 2-0 | Sigma Olomouc II | |||
04/03/2024 18:00 | MS | Sigma Olomouc II | 3-0 | Vysočina Jihlava | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
24/02/2024 16:00 | MS | Zbrojovka Brno | 3-1 | Sigma Olomouc II | |||
16/02/2024 19:00 | MS | Rapid Wien II | 1-1 | Sigma Olomouc II | |||
11/02/2024 15:00 | MS | Sigma Olomouc II | 2-2 | Veres Rivne | |||
07/02/2024 17:00 | MS | Sigma Olomouc II | 1-1 | Viitorul Şelimbăr | |||
03/02/2024 15:00 | MS | Žilina II | 3-3 | Sigma Olomouc II | |||
27/01/2024 12:00 | MS | Sigma Olomouc II | 2-0 | Frýdek-Místek | |||
19/01/2024 14:30 | MS | Sigma Olomouc II | 2-0 | Zlín II | |||
Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2023 17:00 | MS | Zbrojovka Brno | 0-1 | Sigma Olomouc II | |||
05/11/2023 12:15 | MS | Sigma Olomouc II | 2-4 | Chrudim | |||
29/10/2023 12:30 | MS | Sparta Praha II | 0-2 | Sigma Olomouc II | |||
22/10/2023 11:15 | MS | Sigma Olomouc II | 1-0 | Vlašim | |||
07/10/2023 17:00 | MS | Táborsko | 6-2 | Sigma Olomouc II | |||
02/10/2023 18:30 | MS | Sigma Olomouc II | 0-1 | Dukla Praha | |||
24/09/2023 11:15 | MS | Sigma Olomouc II | 0-1 | Líšeň | |||
16/09/2023 17:30 | MS | Hanácká | 1-2 | Sigma Olomouc II | |||
03/09/2023 11:15 | MS | Sigma Olomouc II | 2-1 | Příbram | |||
25/08/2023 18:30 | MS | Opava | 1-2 | Sigma Olomouc II | |||
19/08/2023 11:15 | MS | Sigma Olomouc II | 0-2 | Viktoria Žižkov | |||
14/08/2023 18:30 | MS | Vyškov | 1-0 | Sigma Olomouc II | |||
06/08/2023 11:15 | MS | Sigma Olomouc II | 1-1 | Prostějov | |||
02/08/2023 19:00 | MS | Vysočina Jihlava | 6-3 | Sigma Olomouc II | |||
30/07/2023 18:00 | MS | Sigma Olomouc II | 1-2 | Zbrojovka Brno | |||
23/07/2023 18:00 | MS | Varnsdorf | 1-1 | Sigma Olomouc II | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/07/2023 12:00 | - | Sigma Olomouc II | - | Žilina | |||
15/07/2023 12:00 | MS | Sigma Olomouc II | 3-3 | Žilina II | |||
11/07/2023 11:30 | MS | Viktoria Otrokovice | 0-5 | Sigma Olomouc II | |||
08/07/2023 11:30 | MS | Sigma Olomouc II | 2-2 | Vyškov |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Dukla Praha | 37 |
2 | Vyškov | 35 |
3 | Táborsko | 31 |
4 | Příbram | 29 |
5 | Líšeň | 28 |
6 | Zbrojovka Brno | 27 |
7 | Vlašim | 27 |
8 | Chrudim | 27 |
9 | Vysočina Jihlava | 26 |
10 | Sigma Olomouc II | 26 |
11 | Opava | 25 |
12 | Sparta Praha II | 23 |
13 | Varnsdorf | 21 |
14 | Hanácká | 21 |
15 | Viktoria Žižkov | 19 |
16 | Prostějov | 18 |