Silla Kuruluş : 0 |
Complejo Deportivo Municipal Vicent Morera Av. de Gandía, 22 Silla Stad Kapasitesi 5000 Kişi Silla Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 14:00 | MS | Atzeneta | 0-0 | Silla | |||
10/03/2024 13:00 | MS | Silla | 0-1 | Torrellano | |||
03/03/2024 13:45 | MS | Castellonense | 1-0 | Silla | |||
25/02/2024 18:30 | Ertelendi | Silla | - | Patacona | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Jove Español | 2-0 | Silla | |||
11/02/2024 18:30 | MS | Silla | 1-2 | CF Gandía | |||
03/02/2024 18:15 | MS | Soneja | 2-1 | Silla | |||
27/01/2024 18:30 | MS | Silla | 2-0 | Castellón II | |||
21/01/2024 18:15 | MS | Silla | 0-2 | Acero | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Roda | 3-0 | Silla | |||
07/01/2024 14:00 | MS | Silla | 1-2 | Rayo Ibense | |||
17/12/2023 14:15 | MS | Silla | 0-3 | Villarreal III | |||
06/12/2023 14:00 | MS | Ontinyent 1931 | 2-1 | Silla | |||
29/11/2023 20:30 | MS | Levante II | 2-1 | Silla | |||
26/11/2023 14:15 | MS | Silla | 0-2 | Elche II | |||
19/11/2023 18:00 | MS | Utiel | 2-3 | Silla | |||
12/11/2023 14:00 | Ertelendi | Silla | - | Levante II | |||
05/11/2023 19:00 | MS | Burriana | 2-0 | Silla | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Silla | 0-0 | Atzeneta | |||
22/10/2023 12:30 | MS | Torrellano | 5-0 | Silla | |||
15/10/2023 18:00 | - | Silla | - | Castellonense | |||
08/10/2023 17:00 | - | Patacona | - | Silla | |||
01/10/2023 18:00 | - | Silla | - | Jove Español | |||
24/09/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 1-1 | Silla | |||
17/09/2023 19:00 | MS | Silla | 1-1 | Soneja | |||
09/09/2023 21:00 | MS | Castellón II | 2-0 | Silla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/04/2023 19:00 | MS | Silla | 1-2 | Orihuela | |||
16/04/2023 19:00 | MS | Hércules II | 1-0 | Silla | |||
06/04/2023 19:30 | MS | Silla | 1-0 | Villarreal III | |||
01/04/2023 18:00 | MS | Atzeneta | 3-3 | Silla |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 62 |
2 | Ontinyent 1931 | 49 |
3 | Jove Español | 48 |
4 | Atzeneta | 42 |
5 | Levante II | 36 |
6 | Villarreal III | 33 |
7 | Roda | 33 |
8 | Utiel | 33 |
9 | CF Gandía | 33 |
10 | Castellón II | 32 |
11 | Castellonense | 32 |
12 | Rayo Ibense | 32 |
13 | Soneja | 32 |
14 | Torrellano | 28 |
15 | Acero | 27 |
16 | Burriana | 25 |
17 | Patacona | 24 |
18 | Silla | 13 |