Slovan Bratislava Kuruluş : 1919 |
Štadión Tehelné pole Viktora Tegelhoffa 3, Nové Mesto Bratislava Stad Kapasitesi 22500 Kişi Slovan Bratislava Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 19:30 | MS | Slovan Bratislava | 0-2 | Spartak Trnava | |||
Slovakya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
13/03/2024 22:30 | MS | Slovan Bratislava | 1-3 | Podbrezová | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 19:30 | MS | Ružomberok | 0-1 | Slovan Bratislava | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Slovan Bratislava | 2-0 | Spartak Trnava | |||
Slovakya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
28/02/2024 19:30 | MS | Slovan Bratislava | 1-0 | Žilina | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 17:00 | MS | AS Trencin | 0-2 | Slovan Bratislava | |||
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) | |||||||
22/02/2024 23:00 | MS | Slovan Bratislava | 0-1 | Sturm Graz | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 17:00 | MS | Slovan Bratislava | 4-1 | Zlaté Moravce | |||
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) | |||||||
15/02/2024 20:45 | MS | Sturm Graz | 4-1 | Slovan Bratislava | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 19:30 | MS | Žilina | 0-4 | Slovan Bratislava | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
04/02/2024 16:00 | İptal Edildi | Slavia Praha | - | Slovan Bratislava | |||
02/02/2024 15:00 | İptal Edildi | Prostějov | - | Slovan Bratislava | |||
29/01/2024 15:30 | MS | Al Wakrah | 1-4 | Slovan Bratislava | |||
26/01/2024 16:30 | MS | Al-Rayyan SC | 2-2 | Slovan Bratislava | |||
17/01/2024 14:00 | MS | Vyškov | 2-2 | Slovan Bratislava | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
17/12/2023 19:30 | MS | Slovan Bratislava | 2-1 | Dunajska Streda | |||
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/12/2023 23:00 | MS | Slovan Bratislava | 1-2 | Olimpija Ljubljana | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
09/12/2023 17:00 | MS | Podbrezová | 0-6 | Slovan Bratislava | |||
03/12/2023 19:30 | MS | Slovan Bratislava | 2-2 | Ružomberok | |||
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/11/2023 20:45 | MS | KI Klaksvik | 1-2 | Slovan Bratislava | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
25/11/2023 17:00 | MS | Zemplín Michalovce | 0-2 | Slovan Bratislava | |||
Slovakya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/11/2023 15:00 | MS | Galanta | 0-3 | Slovan Bratislava | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
12/11/2023 17:00 | MS | Slovan Bratislava | 1-0 | Skalica | |||
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) | |||||||
09/11/2023 23:00 | MS | Slovan Bratislava | 1-1 | Lille | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
04/11/2023 17:00 | MS | Dukla Banská Bystrica | 1-4 | Slovan Bratislava | |||
01/11/2023 17:00 | MS | Slovan Bratislava | 5-1 | Zemplín Michalovce | |||
29/10/2023 20:00 | MS | Slovan Bratislava | 4-0 | FK Košice | |||
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) | |||||||
26/10/2023 19:45 | MS | Lille | 2-1 | Slovan Bratislava | |||
Slovakya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/10/2023 16:00 | MS | Sereď | 1-3 | Slovan Bratislava | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
08/10/2023 19:00 | MS | Slovan Bratislava | 2-0 | AS Trencin |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 57 |
2 | Žilina | 41 |
3 | Spartak Trnava | 39 |
4 | Dunajska Streda | 37 |
5 | Podbrezová | 34 |
6 | Ružomberok | 34 |
7 | AS Trencin | 34 |
8 | Dukla Banská Bystrica | 34 |
9 | Skalica | 23 |
10 | FK Košice | 17 |
11 | Zemplín Michalovce | 10 |
12 | Zlaté Moravce | 4 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 57 |
2 | Žilina | 41 |
3 | Spartak Trnava | 39 |
4 | Dunajska Streda | 37 |
5 | Podbrezová | 34 |
6 | Ružomberok | 34 |
7 | AS Trencin | 34 |
8 | Dukla Banská Bystrica | 34 |
9 | Skalica | 23 |
10 | FK Košice | 17 |
11 | Zemplín Michalovce | 10 |
12 | Zlaté Moravce | 4 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Slovan Bratislava | 60 |
2 | Spartak Trnava | 45 |
3 | Žilina | 44 |
4 | Dunajska Streda | 40 |
5 | Ružomberok | 37 |
6 | Podbrezová | 34 |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Lille | 14 |
2 | Slovan Bratislava | 10 |
3 | Olimpija Ljubljana | 6 |
4 | KI Klaksvik | 4 |